Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Hodnosti

Ahoj Alíku,nemůžeš mi třeba napsat když mě změníš z voříšek na junior,...

Hodnosti

ahoj alíku kdyš budu veterán budu pak ješ těněco jinýho?

Veterán je nejvyšší hodnost. Alík

Hodnosti

Jak si mam zmenit svuj ořišek?

Beruška99, 1. května 2011

Odpověď najdeš ZDE.
Alík

Hodnosti

ahoj alíku kolik musim nasbírat bodíků abich byla vaterán

Ahoj,
odpověď najdeš tady.
Pralinka2

Hodnosti

ahoj alíku nedavno jsem si objědnala darek body se mi odečetly a chtěla jsem se zeptat když budu chtít byt veterán(ted jsem super šampion než jsem obědnavala darek měla jsem přes 19 000ticit bodu)tak budu muse t nazbítar tych 21 900bodu?a nebo se mi přičtou ty co budu mit? díky za odpověd.

Hodnost se po nákupu v Katalogu dárků nemění. Zůstává ti stejná. Mari1

Hodnosti

proč jsem voříšek?

O hodnostech se dočteš v poradně v sekci Hodnosti. Pořádně si odpovědi pročti a jistě budeš brzy vědět, co hodnosti jsou a k čemu slouží. O hodnostech se také dočteš v článku Vítejte na nové podobě stránek Alík.cz!. Mari1

Hodnosti

Milý Alíku měla jsem naspořeno 23 255 bodíku, dosáhla jsem hodnosti veterán. Objednala jsem si dárek za 20 000 bodíků. Zbylo mi teda 3 255 bodíků. Budu junior, nebo když už jsem veterána dosáhla budu jím napořád? Děkuji za odpověď a přeji krásné první jarní dny. Tvá věrná uživatelka Tereza

Hodnost se po nákupu v Katalogu dárků nemění. Zůstává ti stejná. Mari1

Hodnosti

proc nejsemuz ve vetsi kategorii kdyz jsem u alika uz 1 rok jsem porak vorisek

Nezáleží na tom, jak dlouho zde jsi, ale kolik jsi za tu dobu nasbírala bodíků. Alík

Hodnosti

Ahoj Alíku!Nerada ruším ale mám jednu otázku.Když jsem např. Junior, a dám si dotaz v poradně za 50 bodíků, změním se zpátky na oříška, když při odečtení 50 bodíků ztratím potřebný počet bodíků na to, abych byla junior? Díky za odpověď :D

Wladushka, 24. března 2011

Hodnost se po nákupu v Katalogu dárků nemění. Zůstává ti stejná. Mari1

Hodnosti

Ahoj Alíku, omlouvám se, že tě ruším, ale mám kolem 14000 bodíků a ukazuje se mi, že jsem veterán. Veterán je ale 21900 bodíků ne? Prosím, podívej se na to, děkuji ti, budu ti vděčná :-)

Sisinka, 12, 23. března 2011

S tím počtem bodíků pro dosažení hodnosti veterán máš pravdu. Bohužel Ti nemohu konkrétně odpovědět, pokud neznám Tvou přezdívku na Alíkovi. Sisinek v kombinaci s různými čísly je zaregistrováno na Alíkovi několik. Pokud mi napíšeš na e-mail alik@alik.cz svou přezdívku a připojíš v čem je problém, tak se mohu podívat do databáze. Domnívám se, že jsi si už něco objednala v katalogu dárků. Máš méně bodíků na svém účtu, ale už jsi je tam někdy měla. Po objednání bodíků se bodíky odečtou, ale nesníží se hodnost. V databázi je uložený aktuální stav bodíků, ale i ten, kolik jsi jich získala celkem.
Alík

Hodnosti

Mám otázku ohledně bodíků a hodností. Dám příklad. Když má někdo 25 000 bodíků, je veterán. Když ale utratí všechny bodíky za dárek, bude zase voříšek, nebo mu jeho hodnost zůstane? Děkuju.

Hodnost se po nákupu v Katalogu dárků nemění. Zůstává ti stejná.
Mari1

Hodnosti

Ahoj alíku! nemohl by mít každý užívatel alíka oranžovou korunku?? jak tak vydím že každý chce mít nějakou korunku tak bych se zeptal jestli by to mohlo být.

Určitě ne, byl by to pak velký zmatek. A dávat někomu korunku "jen tak" by asi nebylo zcela správné.
Alík

Hodnosti

ahoj!kde je tá korunka DUCH?

tinulinka249, 7. března 2011

Vypařil se...
Alík

Hodnosti

Ahoj Alíku už mám něco přes 4 000 tísíce bodů a sem furt junior

Temary7979, 10. února 2011

Ke změně hodnosti na základě počtu bodíků dochází následující den.
Mari1

Hodnosti

Proc jsm porad vorisek kdys jsem tu skoro rok.

O hodnostech se dočteš v poradně v sekci Hodnosti. Pořádně si odpovědi pročti a jistě budeš brzy vědět, co hodnosti jsou a k čemu slouží.
O hodnostech se také dočteš v článku Vítejte na nové podobě stránek Alík.cz!.
Mari1

Hodnosti

ahoj alíku kdys je někdoveterán a za bodíky si neco koupi a utrani moc klesnemu hdnost?dekuju:)

vlkogirl, 2. února 2011

Ne, hodnost ti neklesne.
Mari1

Hodnosti

kdybych měla 10049 bodíků (super šampion) a koupila bych si otázku za 50 bodíků tak bych měla jen 9999(šampion). Vrátila by se mi hodnost šampiona nebo ne?

kočkačočka, 18. prosince 2010

Ne, hodnost by ti zůstala stejná.
Mari1

Hodnosti

Mlilý Alíku. jsi nejlepší stránka a máš krásné soutěže. I katalog dárků. No a tak jsem se rozhodla, že si objednám pouzdro na cd Alík, ale nejdřív se potřebuji zeptat: Když mám něco přes 3000 bodíků a objednám si dárek za 3000 bodíků, budu stále junior, nebo zase voříšek? Nemohla jsem to v nejčastějších dotazech vůbec najít. Děkuji. Kája

Karolína713, 18. prosince 2010

Po nákupu v katalogu dárků se ti odečtou bodíky, ale nezmění se ti hodnost. Alík stav bodíků počítá na dvou počítadlech. To jedno vidíš, je to aktuální stav bodíků, za které si můžeš něco nakoupit. Druhé počítadlo nevidíš, tam se bodíky jen přičítají a naskakují ti díky němu hodnosti.
Mari1

Hodnosti

už jsem šamrion, ale na vizitce mám pořád junior. Jak to?

skalická, 16. prosince 2010

Ke změně hodnosti dochází po dosažení příslušného počtu bodíků vždy až následující den.
Mari1

Hodnosti

Ahojky! Když si objednám nějaké dárky a mám už málo bodů, nemůže se mi snížit hodnost?

Bodíky jsou počítány na dvou různých počítadlech. Jedno je vidět pod přezdívkou a je to aktuální stav bodíků určených k nákupu v katalogu dárků. Druhé počítadlo, které má být někdy časem vidět i na vizitce, odpočítává, kolik bodíků ti chybí k dosažení hodnosti. Z počítadla bodíků na hodnosti se neodečítají žádné bodíky, tam se jen přičítá. Pokud si něco objednáš, nebude ti hodnost odebrána ani jinak snížena. Mari1