Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Hry

Kde najdu nějake hry?

Hry najdeš v části nadepsané Domeček.
Alík

Hry

nefungují bubliny

Děkuji za upozornění, už zase fungují.
Alík

Hry

CHCI ODPOVĚĎ OD ALÍKA. Ahoj Alíky,chci se zeptat,jak je teď Alíkův tip s těma bublinama,mě se tam ty bubliny neukazujou je tam jenom ta ryba. Jak je to možné? Co mám udělat aby to šlo?

Děkuji za upozornění, už jsme chybu opravili a vše by mělo být v pořádku. Takže už zase můžeš hrát.
Alík

Hry

Udělal jsem rekord ve hře s bublinami. Bohžel se neobjevilo v seznamu rekordů moje jméno. Musím něco nastavit nebo se někam znovu přihlásit? Děkuji

Pavlíno, 29. června 2011

Aby se tvé jméno objevilo v žebříčku rekordů ve hře s bublinami, pak musíš být přihlášený na Alíkovi na své přezdívce. V žebříčku jsou údaje celkové a také za poslední týden. Aby sis mohl žebříček prohlédnout celý, pak je potřeba si zarolovat až dolů. Tj. nahoře jsou nejúspěšnější hráči této hry, a v žebříčku se objevuje vždy jen 20 jmen. Docela na konci žebříčku se ukládá tvůj nejlepší výsledek. Můžeš tedy poměřovat i své výkony a snažit se být lepší než minule.
Alík

Hry

můžeš udělat ještě jiné hry?

štěpán, 2. června 2011

Přidávání nových her není až tak jednoduché. Jejich výroba není úplně snadná záležitost. Ale věřím, že se brzo dočkáš.
Alík

Hry

Millý Alíku! Chci se tě jen zeptat jestli bys mohl na svůj web přidat ještě nějaké pěkné hry,předem moc děkuji.

Vojtíšek, 27. dubna 2011

Prosím o nějaký čas strpení, přidávání her není až tak jednoduché, ale už o nějaké další uvažujeme a určitě dáme vědět, až by byla přidaná.
Alík

Hry

Ahoj. Aíku, tam jak si dám hry a pak malování, chci malovat ale nejde mi to. barvy mám posonuty a nejde mi na ně kliknout. nevíš co s tím?

U her je uvedena informace, jaký bys měl mít prohlížeč případně další program, aby vše fungovalo jak má. Věřím, že když se na to podíváš společně s někým, kdo trochu rozumí počítačům, tak že na to přijdete. Případně se zkus poradit s někým dospělým. Pokud nebude vědět sám co a jak, bude třeba schopný z těch informací vyčíst, co udělat, aby vše fungovalo co nejlépe.
Alík

Hry

jak si tu mam hrat

natalie, 20. února 2011

Hry najdeš v části Domeček. Odkaz na ni je hned první mezi těmi velkými obrázky nahoře. Takový ten Alík, který padá na zadek - Domeček. Kromě her tam najdeš také omalovánky, hádanky, pohádky.
Alík

Hry

Ahoj Alíku. Nemohl by jsi do her dát hry i pro trochu věčí děti?

Prosím, 8. února 2011

Nevím, jaké hry máš na mysli. Skutečnost je taková, že hry jsou poměrně dost drahé, pokud by je pro Alíka měl někdo vyrábět. Snažíme se nabízet hry, které může hrát co nejvíc návštěvníků Alíka. Naposledy jsme přidali Drahokamový důl, kde je navíc možnost sledovat výsledky v tabulce.
Alík

Hry

Ahoj Alíku, promiň, že se zase na něco ptám, ale napadlo mě, že by nebylo špatné, kdyby tady byly nějaké hry "pro dva", které by mohli hrát dva uživatelé Alíka proti sobě i když každý sedí u jiného počítače. Třeba jen jednoduché piškvorky. Neuvažuješ do budoucna o nějaké takové hře?

hogreta, 1. února 2011

Jistě, stále přemýšlíme o nějakých vylepšeních. Jen na některá je potřeba finanční prostředky... Ale píši si Tvůj námět do svého nápadníku.
Alík

Hry

alíku proč nepřidáš hry děkuji za odpověd

červenec, 24. ledna 2011

Přidávání her není docela jednoduché a už vůbec ne levné. Jsou weby, kde je sice spousta her, ale nemají třeba českou verzi. Naposledy jsem přidal hru Drahokamový důl. Oproti ostatním tady na Alíkovi v ní můžeš zkoušet pokořit rekordy ostatních. Ale rád bych zase během letošního roku nějaké hry přidal.
Alík