Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Kačky

Ahoj,prosím potřebuji poradit z Alíkem kamarádím 103 dní a mám 4017 bodíků proč nejsem šampion?Odpověz prosím co nejrychleji! Děkuji za pochopení

Elis2005, 20. března 2013

Ke změnám hodností, po dosažení potřebného počtu bodíků, dochází až po půlnoci.
Mari1

Kačky

Ahoj alíku nechtěl bys zvíšit počet bodů z 60 na 100????

Alík17. března 2013

Nechtěl....

Kačky

Ahoj,mám problém z bodíkama vždy každý den se mi přestanou přičítat bodíky třeba teď mám 3837 bodíků a už se mi to nepřičítá.Děkuji odpověz prosím co nejdříve

Elis2005(pravá přezdívka na Alíkovi), 17. března 2013

Zkus si přečíst článek o bodících.
Mari1

Kačky

prosímtě Alíku chtěla bych se zeptat jsem nováček takže tomu moooc ještě nerozumím. Když se přihlásím na Alíka tak na liště jsou napsané Bodíky a mám jich tam 185 platí to nebo ne. Protože když chci napsat do poradny a tam potřebuji 100 Bodů. Děkuji Předem za odpověď. Díky Johana

johachica, 23. října 2012

Tolik bodíků, kolik se ti jich objevuje pod nápisem "Bodíků:", tolik jich máš na svém kontě a můžeš si za ně něco vybrat v katalogu dárků. Třeba i kód do druhé poradny.
Mari1

Kačky

Ahoj alíku neodečetl si mi bodíky?

Kattty (Ketty), 3. února 2013

Nemyslím si, že by ti Alík odečetl bodíky. Můžeš se však zeptat přímo Alíka. Napiš Alíkovi e-mail na adresu alik@alik.cz, případně pošli Alíkovi dopis do schránky přezdívky Alík.
Mari1

Kačky

Dobrý den, už několik dní se mi nezobrazuje celkový počet bodíků ani při procházení jednotlivých stránek. Nevím kolik mám bodíků ani se nic nepřipočítává. Za odpověď předem děkuji.

záhorka, 4. března 2013

Ahoj,
napiš o tomto problému přímo Alíkovi na e-mail alik@alik.cz, případně pošli Alíkovi dopis do schránky přezdívky Alík.
Mari1

Kačky

Dobrý den,už pár dnů se mi po přihlášení neukazují body.Kde se stala chyba a co mám udělat,aby byly zase vidět?Děkuji za odpověď a zdravím.

parádička1, 5. března 2013

Osobně jsem zatím nezaznamenala, že by se mi stav bodíků nezobrazoval. Zkus použít jiný internetový prohlížeč. Pokud to nepomůže, tak se obrať přímo na Alíka e-mailem alik@alik.cz, případně Alíkovi napiš dopis přímo do pošty přezdívky Alík.
Mari1

Kačky

Ahoj Alíku mám jeden dotaz jak získat bodíky to už vím ale když na nějakou ikonu např.vizitku dvakrát tak ty bodíky mi potom se nebudou přidávat až druhý den.Tak jo děkuji Elis2005

Elis2005, 3. března 2013

Nejsem si jistá, zda tvému dotazu rozumím správně. Každý den můžeš naklikat procházením stránek až 60 bodíků. Nezískáš je však, pokud budeš několikrát klikat na stejnou ikonku např. Herna. Musíš jednotlivé stránky střídat. Podívej se do Herny, pak zkus zajít do Alíkovin a pročíst si tam několik článků, můžeš se opět vráti do Herny atd. Pokud budeš stále dokola načítat stejnou stránku, pak ti je bodík přičten jeden a další, až když klikneš na jinou stránku. Pokud dosáhneš limitu 60 bodíků na den, přičítání bodíků se zastaví a spustí se opět následující den.
Mari1

Kačky

Jak má zístit kde jsou bodíky ?Nebo kolik jich mám?

laliinka, 24. února 2013

Pokud se podíváš po přihlášení do pravého horního rohu, tak pod svou přezdívku vidíš nápis BODÍKY a pop tímto nápisem vidíš, kolik máš právě nasbíraných bodíků.
Mari1

Kačky

oni se budou získávat body i za hry

O tom nic nevím. Pokud by to měl Alík v plánu, tak to jistě uveřejní v článku, případně všem odešle dopis s takovouto informací. Zatím za hry bodíky nezískáš.
Mari1

Kačky

Ahoj Alíku. Dneska jsem si objednal dárek z Alíkova katalogu (Alíkův míč za 15000 bodíků) Měl jsem něco kolem 17600 bodíků. Objednání proběhlo,ale neodečetli se mi bodíky.Mám jich pořád přes 17600.... Ale když jdu třeba na dárek za 7900 tak mi to píše MÁŠ MÁLO BODÍKŮ. Proběhla tedy objednávka opravdu v pořádku ? Aby mi přišel dárek ? Děkuji moc předem

Věřím, že po půlnoci došlo k dorovnání počtu bodíků. Máš-li stále pocit, že se ti počet bodíků zobrazuje chybně, pak napiš dopis přímo Alíkovi a to na e-mail alik@alik.cz, nebo napiš Alíkovi do schránky jeho přezdívky Alík.
Mari1

Kačky

když si něco koupim v katalogu dárků a jsem třeba super šampion tak potom budu zase voříšek ??

anianiani, 4. února 2013

Ahoj,
ne, hodnost se počítá podle celkového počtu získaných bodíků, ne podle jejich zůstatku po případném nákupu.
Pralinka2

Kačky

ahoj alíku např.- ta celodení vstupenka do dinoparku v tom katalogu dárků tak to doopravdy stojí 999 999

Ahoj,
přesněji by to věděl Alík, ale odhadoval bych, že to znamená, že se to ještě objednat nedá, ale že už to tam je nachystané, aby se na to uživatelé mohli těšit. A že až bude možné to objednat, objeví se tam skutečná bodová hodnota.
Pralinka2

Kačky

Aliku, nasbirala jsem ve vanocni patracce vic nez 15 symbolu ale stale mi nebylo pricteno 1000 bodiku. Jak je to mozne, kdyz uz je 5.1.2013 ?

Anonym, 5. ledna 2013

Bodíky již byly přičteny všem uživatelům, kteří se zúčastnili pátračky.
Mari1

Kačky

Opravdu stojí knížka 999 999 bodíků ???? Není to moc ???? To v životě nenašetřím !!!

Ahoj,
jak to je přesně, to by musel odpovědět přímo Alík, ale tyhle dárky s tímto číslem jsou nadepsány "Již brzy:", takže bych řekl, že se ještě objednat nedají, ale že je tam Alík dal, aby bylo vidět, že se nabídka dárků brzy rozšíří, a že tím číslem 999 999 chtěl naznačit, že zatím ještě v nabídce nejsou.
Pralinka2

Kačky

ahoj aliku jak dostanu tvé super body a kde všude je mužu hledat.

Nerozumím, nač přesně se ptáš. Pokud ti šlo o obrázky z Pátračky, tak se ti místo, kde je hledat, objevilo, pokud sis otevřela článek věnovaný Vánoční Pátračce. Tento článek sis mohla zobrazit kliknutím na odkaz v poště, kde Alík na Pátračku v jejím začátku upozorňoval, případně je i nyní možné článek dohledat v Alíkovinách. Alíkova Vánoční Pátračka však již skončila.

Pokud ses ptala na 60 bodíků, které můžeš každý den na Alíkovi sbírat, tak ty získáš procházením (proklikáváním) mezi stránkami na Alíkovi.
Mari1

Kačky

co mám dělat když se mi uplně zastaví přičítání bodíků

karolinaxxl, 2. prosince 2012

Každý den ti může být připočítán nejvíce 60 bodíků, pak se přičítání zastaví, opět se bodíky začínají přičítat až následující den a to opět jen max. 60 bodíků. Získáš je prohlížením stránek www.alik.cz (proklikáváním mezi stránkami Alíka Herna-Alíkoviny atd.).
Pokud máš však dojem, že se ti bodíky vůbec nepřičítají, pak napiš přímo Alíkovi e-mail (alik@alik.cz).
Mari1

Kačky

prosím k čemu slouží bodíky?

tatovoslunicko, 1. ledna 2013

Ahoj,
co jsou bodíky a k čemu slouží, si přečti například tady.
Pralinka2

Kačky

Ahoj Alíku, mám sice titul šampion, ale ne 4000 bodíků. Co se stalo? Panglaq

Ahoj,
nekupoval sis nějaké dárky? Hodnosti se určují podle celkového množství získaných bodíků, nikoli podle jejich zůstatku. Takže když někdo získá 50000 bodíků a 49000 z nich utratí za dárky, nestává se znova voříškem.
Pralinka2

Kačky

kde jsou naky darky abych si mohla vybrat?

Ahoj,
katalog dárků je na této adrese.
Pralinka2