Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Klubovna - neplecha

Chci nahlásit neplechu, ale nikde nevidím takovou možnost, i když už tam jednou byla. Jak to mám nahlásit?

Když jsi u stolu v klubovně, tak odkaz na Neplechu by se měl zobrazovat úplně nahoře vpravo.

Klubovna - neplecha

Ahoj,
Když nahlašuji z klubovny neplechu, mám se podepsat nebo ne? Děkuji.

Ahoj,
pokud budeš nahlašovat v Klubovně neplechu, tak se podepisovat nemusíš. Důležité je, abys uvedla přesně přezdívku toho, kdo porušuje pravidla. Ale Tvoje přezdívka, tedy přezdívka toho, kdo neplechu ze stolu z Klubovny nahlašuje, se ukládá automaticky. Samozřejmě se nic nestane, pokud se do neplechy podepíšeš, ale nutné to není. Automaticky se přezdívka ukládá mimo jiné proto, aby bylo případně možné potrestat i toho, kdo neplechu nahlásil - v případě, že by se prokázalo, že neplechu nahlásil neoprávněně. Jednalo by se totiž o porušení pátého Alíkova pravidla.

Klubovna - neplecha

Ahoj, mám dotaz.. Normálně jsme se bavili s kamarády v klubovně. Najednou jsme se bavili o tom, že piju kávu (jsem plnoletá) a správce stolu mě i mé kamarády vyhodil a nemůžu se do klubovny dostat. Chci se zeptat, čím jsme se provinili, když se bavíme o tom, že piju kávu. Díky za odpověď a za případnou radu řešení. Anonym (18)

Ahoj, nebavili jste se o kávě, ale o vínu. Diskuze o alkoholu ani jiných drogách nejsou na dětském webu vítané. To, že jste plnoletí není důvod, abyste se na dětském webu chovali nevhodně. Díky za pochopení.

Klubovna - neplecha

Ahoj asi ste mi zablokovali klubovnu nechápu proč tak prosím odblokujte jí

Ahoj, momentálně zablokovaná nejsi, ale jistě už sama víš, zač byl blok udělen. Příště važ o čem píšeš na web.

Klubovna - neplecha

Dobrý deň, mňa by zaujímalo že keď nahásim dajakú neplechu u nejakého stolu, či sa to dakomu aj dostane do rúk. Lebo už som tam písal a nič sa nedialo. Ten čo robil zle robil to naďalej.

Pokud máš pocit, že tebou nahlášená neplecha nebyla vyřízena, pak napiš některému ze správců Alíka.

Klubovna - neplecha

AHoj, chtěla jsem se zeptat- pokud nahlásíme PRÁVEM neplechu bude mu řečeno kdo to řekl? A na alíka nebude moct ani když si založí noví účet?

SarinkaKarolinka, 2. února 2014

Ahoj,

nesdělujeme těm, co porušují pravidla, kdo je nahlásil. To není důležité. Důležité je jen to, že někdo udělal něco, co je v rozporu s pravidly. Viník si samozřejmě může zkusit založit účet znovu. Ale pokud bude jeho provinění mimořádně závažné, označíme si ho a budeme sledovat každý jeho pokus o registraci.

Alík

 

Klubovna - neplecha

ahoj Alíku chtěla bych nahlásit neplechu ale stále nevím jak se to dělá... už jsem se tě ptala ale nemůžu to najít...

morcatkosasa, 12. července 2013

Neplechu lze hlásit jen v Klubovně, přímo od stolu, kde se účastníš konverzace. Úplně nahoře na obrazovce hledej vpravo text "Nahlásit neplechu." Haf! Alík

Klubovna - neplecha

Ahoj správci a Alíku, jak mám nahlásit, když někdo dělá něco, co nemá? Dík.

Alík17. června 2013

Funkce "Nahlásit neplechu"slouží k nahlášení zlobivce, který porušuje pravidla. Po kliknutí na odkaz Nahlásit neplechu, se ti otevře okno, kde můžeš přesně popsat, co se v klubovně dělo a kdo porušoval pravidla.
Alík a správci

předchozí 1 další