Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Technická poradna

  Na otázky odpovídají

  Alíkův ředitel/programátor –MM–, správci Alíka a někdy i Alík.

  V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší Alíkova poradna, v této poradně mažeme.

  Klubovna - stůl - přeřazení mezi stálé

  Ahoj,
  když někdo založí stůl, který je pak přeřazen do stálých, má u něj korunku i pak? A za jakých podmínek se vůbec stůl stává stálým, jak dlouho se u něj musí povídat?

  Ahoj,
  co se týče těch podmínek na přeřazení nestálého stolu mezi stálé stoly, tak by mělo platit, že u daného stolu by se mělo debatovat na téma, které oslovuje větší množství uživatelů, a to pravidelně, proto se u něj také často scházejí. Tato doba může být různá a vždy záleží i na dalších okolnostech. Dále by mělo platit, že téma daného stolu by mělo být alespoň trochu jiné, než jsou témata již zařazených stálých stolů. Pak musí někdo učinit návrh vyšším Správcům, zda by bylo možno a za jakých podmínek stůl přeřadit do stálých. Pokud není zásadních výhrad, tak je možné tomuto návrhu vyhovět.

  Nicméně pak i nadále platí, že stůl by měl být nějakým způsobem aktivní, pravidelně navštěvovaný. Pokud se u stolu nebude delší dobu debatovat, hrozí, že bude při delší neaktivitě uživatelů opět zrušen.

  Co se týče korunky Správce stolu, tak ano, pokud se stůl přeřadí do stálých, nemá to na toto vliv a korunka zakladateli stolu zůstává. Nicméně je potřeba uvést, že na stálých stolech platí trochu jiné zvyklosti než na nestálých a ideálně by měl stůl být hlídaný nepřetržitě, pokud se u něj tedy debatuje. Původní Správce stolu asi u stolu nemůže být pořád přítomen. Proto je možné korunku předat nějaké jiné důvěryhodné osobě. Původní zakladatel stolu se pak s ní může domluvit, že na daném stole po dobu své přítomnosti bude správcovat, nicméně pokud bude stůl pravidelně navštěvovaný, je potřeba korunku Správce stolu předávat tak, aby tam pokud možno vždy někdo byl a zajistil dozor.

  Ahoj,
  přímo založit stálý stůl se nedá. Technicky je možné založený stůl přesunout do stálých, ale to se dělá jen v případech, kdy takový stůl je opakovaně zakládán jako nestálý a opakovaně na něj chodí dostatečné množství lidí. Dávat stůl do stálých na požádání okamžitě se neosvědčilo.

  Klubovna - stůl - přeřazení mezi stálé

  Ahoj Alíku,
  když jsem si založila stůl, tak jsem tam chvíli byla a když jsem na chvíly odešla, tak zmizel. Protože mě se ten stůl zařadil do dolních stolů a proč se mi nezařadil do stálích stolů?
  Ahoj Nikitaatikin

  Nikitaatikin, 4. února 2016

  Každý nově založený stůl je zařazen mezi nestálé. Takový stůl zanikne, když u něj nikdo nesedí.
  Mazi stálé stoly zařadí stůl na žádost zakladatele správce Alíka, ale zařazuje tam pouze takové stoly, kde se každý den pravidelně a smysluplně debatuje.

  Klubovna - stůl - přeřazení mezi stálé

  Ahoj Alíku, chci se zeptat, jestli se můj stůl může dostat do stálých, a pokud ano, jak se tam dostane?

  Alík9. září 2015

  Ahoj, pokud máš pocit, že je tvůj stůl natolik navštěvovaný, že může být zařazen mezi stálé, prosím, obrať se na správce Alíka.

  Klubovna - stůl - přeřazení mezi stálé

  Alíku jak mám přezadit můj stůl mezy stálé?

  Napiš některému ze správců Alíka. On oprávněnost tvé prosby o přesunutí stolu posoudí. Zkus napsat např. správci Alíka - Pralinka2.

  Klubovna - stůl - přeřazení mezi stálé

  Ahojky Alíku,a vespolek.
  Může normální kamarád Alíka (žádný správce) udělat stálý stůl ?
  Děkuji Ti Alíku. - otázka upravena poradcem

  Deštník184, 28. října 2013

  Pokud je tvůj stůl zajímavý, pravidelně navštěvovaný, pak napiš některému ze správců Alíka. On posoudí, zda tvůj stůl bude mezi stálé stoly přidán.

  Klubovna - stůl - přeřazení mezi stálé

  Jak udelam staly stul? Aliku ty jsi nej poradce predem dekuji za odpoved

  RozzuřenáHarpyje, 6. srpna 2013

  Mezi stálé stoly jsou zařazeny jen některé. Napiš správci Alíka Pralinka2. Posoudí tvou žádost a probere ji s ostatními správci.
  Mari1

  Klubovna - stůl - přeřazení mezi stálé

  Jak přeřadím svou nástěnku, svůj stůl, mezi stálé?

  Veverka_7, 17. června 2013
  Alík17. června 2013

  Napiš svou žádost ALÍKOVSKOU POŠTOU některému ze správců Alíka.
  Alík a správci

  předchozí 1 další