Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Nástěnka

Ako môžem v klubovni spraviť, aby môj stôl bol stály?

Přečti si následující článek:
"Pravidla pro zařazování nástěnek" Haf! Alík

Nástěnka

Ja mám 3 nástenky. Volajú sa: 1.Máte radi sims?2. Hlasujte za televízne hviezdy Debby Ryan vs Selena Gomez 3. Časopis Fľak. Ale v profile sa mi nezobrazuje medzi vytvorenými nástenkami nástenka Máte radi sims? Čo mám robiť, aby sa mi tam zobrazila? Mohol by si tento problém vyriešiť?

Ani mně se ve výpisu nezobrazuje Tvoje nástěnka: Máte rádi sims. Zkus ji založit ještě jednou. Haf! Alík

Nástěnka

Ahoj Alíku, chci se zeptat jak se prosím tě nechá odstranit nástěnka. Protože jsem omylem vytvořil tu stejnou ještě jednou. Děkuji za odpověď. A zařaďte to prosím do Nástěnka.

Honza (honzíks1), 27. března 2013

Napiš přímo některému ze správců Alíka. Vysvětli, proč chceš nástěnku zrušit a nezapomeň uvést přesný název nástěnky.
Mari1

Nástěnka

Můžu nějak vymazat násťenku? Předem děkuji.

bara-slezakova, 14. března 2013

Ahoj,
přímo uživatel svou nástěnku smazat nemůže. Když potřebuješ smazat nástěnku, napiš některému správci Alíka a napiš mu, kterou přesně nástěnku chceš smazat a proč.
Pralinka2

Nástěnka

Ahoj Alíku,mám dotaz,proč mi nejde psát do nástěnek ? Jen asi do 3 z 10ti (např.) Když napíšu příspěvek a pak zmáčknu ODESLAT načte se další stránka s textem : Na nástěnce si můžeš vyměňovat zkušenosti a názory, účastnit se časově neomezených debat a vyjadřovat se tak ke spoustě témat! » Vyber si kategorii a klikni na ni. Zobrazí se ti nástěnky, které jsou zde již založeny. » Některou si vyber, klikni na ni a můžeš se zapojit do debaty... » ...anebo přidej novou nástěnku na libovolné téma. A příspěvek se neobjeví !!!

Ahoj,
napiš o tomto problému přímo Alíkovi na e-mail alik@alik.cz, případně pošli Alíkovi dopis do schránky přezdívky Alík.
Mari1

Nástěnka

Můžu nějak vymazat násťenku? Předem děkuji.

bara-slezakova, 12. března 2013

Ahoj,
nástěnka se vymaže, když do ní 3 týdny nikdo nenapíše. Pokud chceš smazat nástěnku hned, například proto, že byla založena omylem, napiš některému správci Alíka, kterou nástěnku a proč chceš smazat.
Pralinka2

Nástěnka

Ahoj Alíku, jak se máš? :) No teď k dotazu pukud chci založit například nástěnku....co mám udělat aby byla populární (aby na ni uživatelé alíka chodili) asi nic co? :// Jinak děkuji předem za odpověď :) Měj se pěkně zatím čau :) Elda

Neřeknu :D, 9. března 2013

Ahoj,
tak tohle je přesně otázka, na kterou ti nikdo neodpoví. To je právě to, co si musí uživatel sám vyzkoušet a sám se naučit, jak a na jaká témata psát, aby to ostatní uživatele zaujalo.
Pralinka2

Nástěnka

Ahojte, prosím poradíte mi jak bych si mohla udělat vlastní nástěnku ? Jako myslím pozadí ;) DĚKUJU

Andrejka, 4. března 2013

Klikni na KAMARÁDI >> NÁSTĚNKA a zde si otevři "Nové a nezařazené nástěnky, založení nástěnky". Samotný název kategorie nástěnek napovídá, že právě zde si můžeš novou nástěnku založit. Pokud sjedeš úplně dolů, tak uvidíš okénko pro vytvoření nové nástěnky.
Mari1

Nástěnka

jakto že se mi vymazala nástěnka? děkuji za odpověď

milačekmarky, 23. února 2013

Pokud si zakládáš novou nástěnku, tak úplně dole pod zadáním názvu nové nástěnky je tento text: Můžeš přidat nástěnku na libovolné téma. Tvá nástěnka bude zařazena mezi NOVÉ. Ty na ní budeš "moderátorem", takže budeš moci vymazat kterýkoliv příspěvek! Pokud se v ní bude čile a smysluplně debatovat, časem ji zařadím do některé ze stálých kategorií. Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!
Takže nyní již jistě víš, proč tvá nástěnka zanikla.
Mari1

Nástěnka

Ako mám vitvoriť odkaz na nastenku

Nastenka, 9. ledna 2013

Odkaz na nástěnku vytvoříš označením části textu v dopise nebo na nástěnce. Pak klikneš na obrázek řetězu (třetí zprava) nad okénkem, kam píšeš text. Vyskočí ti okénko, kam vložíš adresu nástěnky. Klikneš pak na OK a odešleš text dopisu či zprávy na nástěnce.
Mari1

Nástěnka

ahoj správci, již delší dobu mám problém s přispíváním do nástěnek. Při pokusu odeslat příspěvek mi naskočí chyba a nic se neodešle. (screen zde: http://imageshack.us/photo/my-images/255/chybap.png/) Při přihlášení na účet sestry vše funguje bez problémů. děkuji

tramvaj11, 12. prosince 2012

Ahoj,
zkus využít jiný prohlížeč. Pokud to nepomůže, tak se obrať e-mailem (alik@alik.cz) přímo na Alíka, případně napiš Alíkovi přímo na jeho přezdívku Alík alíkovskou poštou.
Mari1

Nástěnka

Jméno nástěnky bylo doba ledová 4.

Takovou nástěnku jsem nenašla, patrně tam nikdo 3 týdny nic nenapsal a nástěnka zanikla.
Mari1

Nástěnka

Skusila jsem naspsat do nástěnky, a nejde to. Proč?

Na nástěnky mohou přispívat jen přihlášení uživatelé. Zkus se přihlásit a napsat na nástěnku znovu. Pokud ti ani tentokrát nebude tvůj příspěvek na nástěnku přidán, pak se obrať přímo na Alíka a to e-mailem na alik@alik.cz nebo alíkovskou poštou na přezdívku Alík.
Mari1

Nástěnka

Jak založím nové téma na nástěnce?

Hádej kdo, 28. listopadu 2012

Popis, jak založit novou nástěnku, je v nejčastějších dotazech. Konkrétně se podívej sem.
Mari1

Nástěnka

Proč mi nejde napsat příspěvek do nástěnky Jen pro klub nej holek světa?

Ahoj,
dnes kolem 14:02 tam je od tebe několik příspěvků. V čem je problém?
Pralinka2

Nástěnka

Jak mám přidat nástěnku mezi zařazené?

Ahoj,
informace k tomuto tématu najdeš v tomto článku v Alíkovinách.
Pralinka2

Nástěnka

Bohužel ne ale pak tam byla prázdná asi měsíc.

Ahoj,
tak to vypadá, že byla asi smazána proto, že tam dlouho nebyl napsán příspěvek. Když je prázdná a nejde tam napsat příspěvek, tak to už je smazaná a v seznamu nástěnek se neobjevuje.
No teď už se s tím nedá nic dělat, budeš si muset založit novou.
Pralinka2

Nástěnka

Jméno nástěnky bylo doba ledová 4.

Aha, tak tu tam už nenajdu. Nepamatuješ si, z kterého dne tam byl poslední příspěvek?
Pralinka2

Nástěnka

Měl jsem v nástěnce několik příspěvku a druhý den tam nebylo nic proč?Děkuji.

Ahoj,
a co to bylo za nástěnku? Takhle se někdy jeví nástěnka, která je smazaná. Jak starý byl na ní nejnovější příspěvek? Nástěnka, kde 3 týdny nikdo nenapíše, se automaticky smaže.
Pralinka2

Nástěnka

Měla jsem 2 nástěnky O pánu Bohu, a mám jen jednu. Proč?

Ahoj,
když do nástěnky 3 týdny nikdo nenapíše, tak se automaticky smaže. V té nástěnce, která ti zůstala, je i pauza delší než 2 týdny. Je možné, že do té druhé tři týdny nikdo nenapsal, a proto že se smazala. Jiný důvod mě nenapadá.
Pralinka2