Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Technická poradna

  Na otázky odpovídají

  Alíkův ředitel/programátor –MM–, správci Alíka a někdy i Alík.

  V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík.

  Nástěnka

  Když uživatel Alíka založí stejnou nástěnku po druhé, protože první byla smazána, může tam psát stejné příspěvky, jako na tu první nebo je to porušení pravidel, děkuji

  Ahoj,
  pokud nástěnka zanikla z důvodu, že na ni už dlouho nikdo nic nenapsal (tedy z důvodu neaktivity a proto, že nebyla ve stálých nástěnkách), a následně si založíš novou nástěnku na stejné téma, tak se o porušení pravidel Alíka nejedná. Na danou nástěnku můžeš psát stejné nebo podobné příspěvky jako na tu předchozí.
  Na novém Alíkovi už nástěnky pro neaktivitu zanikat nebudou, jen se posunou na další stránky.
  Pokud byla však nástěnka zrušena (smazána) Správcem Alíka pro její nevhodnost na Alíka, a Ty bys založil novou nástěnku na dané téma znovu a psal do jí stejné příspěvky jako na tu předchozí, tak v tom případě bys porušil pravidla Alíka hned několikrát a v tomto případě by Ti byla nástěnka nejen zrušena znovu, ale zřejmě by následoval i nějaký další postih, například i blokace Tvé přezdívky.
  O nástěnkách se také můžeš dočíst v novém článku v Alíkovinách: www.alik.cz/a/nova-podoba-alik-cz
  ALX75 - Správce Alíka

  Nástěnka

  chtela bych k vam na nastenku dat že zapůjčuji dětské kostymy bylo by to možne ?

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Pokud je půjčuješ zdarma nebo pokud jsi soukromá osoba, pak ano. Pokud se jedná o placenou službu nebo reklamu na komerční aktivitu, pak ne.

  Nástěnka

  Ahoj Alíku. Chci se zeptat, jak si mám založit svoji vlastní nástěnku. Prosím o co nejrychlejší dpověď

  Michča, 11. ledna 2017
  Nástěnka

  Ahoj vsichni, smazala se mi nastenka Klub milovniku Nickelodeonu ale stale je na me vizitce ale bez prispevku. Jak je to mozny? Dekuju za odpoved.

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Při zakládání nástěnky sis nejspíš pořádně nepřečetla pravidla ohledně nástěnek. Dočteš se tam mimo jiné i toto: "...Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!"
  Pravděpodobně se ve tvé nástěnce 14 dní neobjevil nový příspěvek a nástěnka zanikla.

  Nástěnka

  ahoj když se mi smaže nástěnka ajá jí chci založit znovu mohu jí istejně pojmenovat nebo musím nák jinak´ a jenák omezeno kolikrát mohu stejnou nástěnku založit děkuji hezký zbytek prázdnin

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Do nástěnky je potřeba pravidelně přispívat, jinak ji automaticky zrušíme. Přesto pak můžeš založit novou, počet není omezen.

  Nástěnka

  ahoj když si nikdo založí nástěnku a pro málo příspěvků mu ji alík smaže může si založit stejnou nástěnku znovu nebo je to porušení pravidel

  Ahoj, není to porušení pravidel, můžeš nástěnku založit znovu.

  Nástěnka

  Ahoj Alíku, když založím nástěnku tak to zmizne. Jak to? Děkuji.

  Josef1299, 12. listopadu 2015

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Při zakládání nástěnky ses mohl dočíst mimo jiné i toto: "... Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!"

  Nástěnka

  Nemůžu dohledat nástěnku, jmenuje se Dárek pro kluka, už je to déle co jsem ji zakládala. Jednou se mi ji tuším našla na svém profilu, ale teď ji nikde nevidím, zkoušela jsem i hledat na kamarádech, kde jsem všechny nástěnky seřadila abecedně, jak jste radili níže, a není tam :( prosím, poradťe.. děkuji J. V.

  Jana Valešová 7335, 11. listopadu 2015

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Při zakládání nástěnky sis nejspíš pořádně nepřečetla pravidla ohledně nástěnek. Dočteš se tam mimo jiné i toto: "...Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!"
  Pravděpodobně se ve tvé nástěnce 14 dní neobjevil nový příspěvek a nástěnka zanikla.

  Nástěnka

  Ahoj Alíku chci se zeptat jak můžu upravit nástěnku.
  Potřebuji změnit nadpis, a odstranit jednu nástěnku.

  klarka-11, 22. dubna 2015

  Napiš dopis některému ze správců Alíka. Zkus se obrátit třeba na Pralinku2.

  Nástěnka

  Ahoj Alíku a Mari1, mám malý problém ostatně jako všichni tady. Měla jsem nástěnku v oblíbených nástěnkách ale ta mi zmizela, ale já jsem ji neodstranila, ona mi z těch oblíbených zmizela sama, a nejde mi tam vrátit zpátky, klikám na na Přidat do oblíbených a nic se neděje, pořád to tam není. (nástěnka se jmenuje Jen pro NÁS vozíčkáře!)

  Děkuji za vysvětlení tohoto problému.

  Zkus použít jiný prohlížeč - MozillaFirefox, GoogleChrome či jiný. Pokud se ti objeví problém i v jiných prohlížečích, pak napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.

  Nástěnka

  Ahoj. Bude vadit, když si ve alíkovině nebo v nástěnce (v souvislosti) zmíním svůj blog?

  Pokud to nebude vyložene reklama, ale budeš psát třeba o svých zálibách a zmíníš i svůj blog. Tak by to asi vadit nemělo. Zkus vložit svůj příspěvek na nástěnku a pak napiš např. správci Alíka Pralinka2. Požádej ho, ať se na příspěvek podívá, zda ho tak může mít napsaný, zda neporušuje pravidla.

  Nástěnka

  Ahoj Alíku,
  na svou nástěnku jsem dala dva příspěvky, ale teď tam není ani jeden. Jak je to možné - otázka upravena poradcem

  květinka737, 21. července 2014

  Pomohl by název nástěnky, ale hádám, že máš nástěnku uloženou v záložkách, proto ji jakoby můžeš zobrazit, přestože byla zrušena. Vidíš jen název nástěnky, ale nic v nástěnce není napsané. Pokusíš se napsat příspěvek, ale on se nezobrazí, protože stránka s tvou nástěnkou již není.
  A důvod zrušení nástěnky? Ten najdeš v textu, když si nástěnku zakládáš. Je tam mj. psáno: "...Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!"

  Nástěnka

  AHOJ ALÍKU,
  CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT JAK SE MAŽE NÁSTĚNKA? PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚD. - otázka upravena poradcem

  Napiš požadavek o smazání své nástěnky některému ze správců Alíka.

  Nástěnka

  Zdravím, mám technický dotaz. Mám svoji nástěnku a stalo se, že jsem se uklikl a jeden příspěvek se mi tam zobrazil dvakrát. Tak jsem chtěl ten jeden svůj smazat, aby mi tam nedělal zbytečný binec. :) Ale zjistil jsem, že minimálně své příspěvky ve své nástěnce nemůžu smazat. Nevím, jak u příspěvků ostatních, zatím nebyl důvod něčí mazat, tak jsem to ani nezkoušel.
  Můj dotaz zní: Je to nějaká chyba, že mi to nejde nebo vlastní příspěvky nemůžu ze své nástěnky vymazat? :) Děkuji za odpověď.
  Tomáš - otázka upravena poradcem

  Napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.
  Alík a správci

  Nástěnka

  Dobrý den,
  potřebovala bych poradit zkoušela jsem už dvakrát založit stůl s názvem ŠKOLNÍ OLYMPIÁDY A JINÉ PROBLÉMY DOBRÉ ŽAČKY vždy mi vydržel jeden den, zkoušela jsem to podruhé a zase to stejné je to chyba v mém počítači? nebo ty stoli vydrží jen jeden den? děkuji Lenka
  - otázka upravena poradcem

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Ahoj Lenko,zkus si pořádně přečíst text, který je pod okénkem, kam píšeš název nástěnky, kterou se právě chystáš založit.

  Dočteš se tem mj. toto: "Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!"