Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Technická poradna

  Na otázky odpovídají

  Alíkův ředitel/programátor –MM–, správci Alíka a někdy i Alík.

  V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík.

  Nástěnka

  Ahoj Alíku, chtěla bych se zeptat, jestli můžu smazat svojí nástěnku, když mi najednou přijde nesmyslná?
  Dík za radu :) - otázka upravena poradcem

  Pokud už svou nástěnku nechce, tak napiš některému ze správců Alíka. Jistě ti pomůže se smazáním nástěnky.

  Nástěnka

  milý Alíku,udělala jsem si násťenku.Ale kdy jsem zní vijela a pak jsem se na ní chtěla za pár minut nebyla jak je to možné?

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Pokud si zakládáš novou nástěnku, tak úplně dole pod zadáním názvu nové nástěnky je tento text: Můžeš přidat nástěnku na libovolné téma. Tvá nástěnka bude zařazena mezi NOVÉ. Ty na ní budeš "moderátorem", takže budeš moci vymazat kterýkoliv příspěvek! Pokud se v ní bude čile a smysluplně debatovat, časem ji zařadím do některé ze stálých kategorií. Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!

  Ahoj, Alík

  Nástěnka

  Nemůžu najít Supermánek, existuje? Má tu totiž nástěnku.

  Účet uživatel Supermánek byl zrušen již před několika lety. Pokud se v nástěnce obnovuje či přibývá obsah, není důvod ji rušit. Měj se pěkně. Alík

  Nástěnka

  Ahoj, potřebovala bych poradit, jak můžu zařídit, aby se nějaká z mých nástěnek zařadila do nějakého témata. (Myslím, aby nebyla mezi nezařazenýma.) Předem děkuji za odpověď :).

  SVERYAS, 19. srpna 2013

  Ahoj,
  odpověď najdeš v článku v Alíkovinách.
  Pralinka2

  Nástěnka

  Ale ta nástěnka existuje!Jenom v ní už nejsou žádné komentáře!?

  Limetka, 18. srpna 2013

  Ahoj,
  pokud nástěnka zanikne, jsou z ní veškeré příspěvky smazány. Máš-li tuto nástěnku ve svém prohlížeči uloženou v záložkách, tak se ti zobrazí přesně tak, jak uvádíš. Nejsou na ní žádné příspěvky. Do zrušené nástěnky není možné psát, přestože ji tvůj prohlížeč díky záložce jakoby najde. Je to stejné, jako by ses snažil psát na fotografii své nástěnky.
  Mari1

  Nástěnka

  Ahoj Alíku Mám nástěnku TOMÁŠ KLUS,bylo tam několik komentářů a já nic nesmazala.Proč najednou z té nástěnky zmizely?!A proč se mi taky smazala 1 úplně celá nástěnka? Děkuji za radu tvá Limetka

  Limetka, 15. srpna 2013

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Zřejmě v ní nebyl žádný nový příspěvek po dobu 3 týdnů, pak se nástěnka maže automaticky. Haf! Alík

  Nástěnka

  Za jak dlouho se smažou nástěnky? Přede děkuji.

  SVERYAS, 11. srpna 2013

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Koukám, že nečteš informace, když je máš před sebou. Při zakládání nástěnky máš před očima tento text:


  Můžeš přidat nástěnku na libovolné téma. Tvá nástěnka bude zařazena mezi NOVÉ. Ty na ní budeš "moderátorem", takže budeš moci vymazat kterýkoliv příspěvek! Pokud se v ní bude čile a smysluplně debatovat, časem ji zařadím do některé ze stálých kategorií. Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!

  Mari1
  Nástěnka

  Ahoj Alíku :( Moc mě to trápí.....Mám moc nástěnek,a chci je dát prič všechny jak to mám udělat ani jedna se mi nezrušila :( Odpověz mi :33* Děkuju Elis2005

  Elis2005(pravá přezdívka na Alíkovi), 11. srpna 2013

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Nástěnky bez nových příspěvků se zruší automaticky nejpozději do 3 týdnů. Haf! Alík

  Nástěnka

  Když chci napsat do nástěnky, tak se mi to někdy nechce odeslat. Zkouším to pořád, ale nejde to. Čím to je? Předem dík za odpověď. :)

  Prosím, napiš na alik@alik.cz, dej vědět o kterou nástěnku se jedná, ke které přezdívce. Díky. Alík

  Nástěnka

  Ahoj Alíku! Můj dotaz je ohledně nástěnek.Založila jsem si nástěnku,měla jsem tam asi nějak 2.příspěvky,ale nástěnka se mi smazala.Může to být například tím,že jsem na nástěnku dlouho nic nepřidávala? Předem Ti děkuji za odpověď.

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Pokud na nástěnku nepřibude žádný příspěvek po dobu 3 týdnů, nástěnka se automaticky maže. Haf! Alík

  Nástěnka

  Ahoj Alíku, založila jsem nástěnku http://alik.idnes.cz/nastenka.asp?idDiskuse=alik-nastenka-b9c9a8eb81 Nástěnka-Pro všechny holky :). Měla jsem tam hodně příspěvků, asi 20-40? Nevím. Když jsem se tam dneska podívala, nebyl tam ani jeden. Nic jsem nemazala, jsem si jistá. Když jsem chtěla napsat nový, neodeslal se. Klikala jsem na tlačítko odeslat snad stokrát, ale nic. Na své vizitce, kde jsem vždycky měla Nástěnky: Oblíbení zpěváci a Nástěnka pro všechny holky, jak jsem psala, zase nic nebylo. Myslím ty Nástěnky, prostě zmizely, všechno ostatní je v pořádku. Co mám dělat? Založit novou nástěnku? Byla by to škoda, ale jestli by to jinak nešlo... Díky :(

  anniesweetheart, 17. července 2013

  Pozor, tato odpověď už trošku zastarala!

  Pokud 3 týdny nikdo do nástěnky nic nenapíše, nástěnka se smaže. Ookud chceš udržet svou nástěnku "živou", musíš do ní pravidelně přispívat. Haf! Alík

  Nástěnka

  ahoj, Alíku.napsala jsem kamarádce aby my napsala něco do nástěnky .ale kamarádka my psala že se jí to tam neobjevuje.tak jsem ji psala, atˇ si ji dá do oblíbených. ale psala že se jí to tam neoběvilo.já to taky skusila ale nic se my tam taky neobjevylo .pomocmy proím.

  Stále platí, že na své vizitce žádnou nástěnku nemáš. Pokud ji založíš a nebude fungovat, napiš na alik@alik.cz. Haf! Alík

  Nástěnka

  ahoj alíku ,napsala jsem kamarádce aby my něco napsala do moji nové nástěnky.ale psala že se jí to tam neoběvuje.tak jsem tam skusila něco sama napsat ale taky my se tam nic neoběvilo, prosím pomocmy.

  U tvé přezdívky nevidím v administraci žádnou založenou nástěnku. Prosím, založ ještě jednou a pokud nebude fungovat, napiš na alik@alik.cz. Haf! Alík

  Nástěnka

  Ja mám 3 nástenky. Volajú sa: 1.Máte radi sims?2. Hlasujte za televízne hviezdy Debby Ryan vs Selena Gomez 3. Časopis Fľak. Ale v profile sa mi nezobrazuje medzi vytvorenými nástenkami nástenka Máte radi sims? Čo mám robiť, aby sa mi tam zobrazila? Mohol by si tento problém vyriešiť?

  Ani mně se ve výpisu nezobrazuje Tvoje nástěnka: Máte rádi sims. Zkus ji založit ještě jednou. Haf! Alík

  Nástěnka

  Ahoj Alíku, chci se zeptat jak se prosím tě nechá odstranit nástěnka. Protože jsem omylem vytvořil tu stejnou ještě jednou. Děkuji za odpověď. A zařaďte to prosím do Nástěnka.

  Honza (honzíks1), 27. března 2013

  Napiš přímo některému ze správců Alíka. Vysvětli, proč chceš nástěnku zrušit a nezapomeň uvést přesný název nástěnky.
  Mari1