Odpovědi uživatele ALX75

Celkem zodpověděl dotazů: 108

Nástěnka

Ahoj,mám založenu nástěnku příběh na pokračování a vždy mi šly mazat příspěvky,které se mi do příběhu nehodily.Nyní už to nelze?Jak smazat příspěvek od jiného uživatele,který v příběhu nechci?

Ahoj,
ano, zatím uživatelé nemohou smazat příspěvky na nástěnkách, ale časem tato možnost možná bude zase doplněna. Nyní máš možnost napsat Správci Alíka, který Tvoji žádost o smazání příspěvků na nástěnce posoudí a případně daný příspěvek z nástěnky odstraní.
Zkus tedy napsat prostřednictvím alíkovské pošty dopis např. Správci Alíka Pralinka2 a požádej ho o výše uvedené. Děkujeme za trpělivost.
ALX75 - Správce Alíka

Klubovna - stůl - založení

Jak založit nový stůl v klubovně????

JRosenbaumova, 5. května 2017

Ahoj,
zatím nijak, neboť v tuto chvíli nestálé stoly zakládat v Klubovně nejde. Až to půjde, tak nalezneš v dolní části stránky Klubovny formulář a tam napíšeš název stolu, který se následně založí. Zároveň budeš automaticky u tohoto stolu sedět a budeš jeho Správcem. Děkujeme za trpělivost.
ALX75 - Správce Alíka

Klubovna

Ahoj poradno, uzamkl jsem vlastní stůl a vyhodilo mě a nedokážu se tam dostat Co mám dělat?
Díky.moc.

Ahoj,
ano, o tomto problému se ví, a je v řešení. Zatím zkus situaci vyřešit tak, že stůl nebudeš zamykat ať už jakýmkoli zámkem. Problém se vyskytuje u všech uživatelů. Děkujeme za trpělivost.
ALX75 - Správce Alíka

Nástěnka

Když uživatel Alíka založí stejnou nástěnku po druhé, protože první byla smazána, může tam psát stejné příspěvky, jako na tu první nebo je to porušení pravidel, děkuji

Ahoj,
pokud nástěnka zanikla z důvodu, že na ni už dlouho nikdo nic nenapsal (tedy z důvodu neaktivity a proto, že nebyla ve stálých nástěnkách), a následně si založíš novou nástěnku na stejné téma, tak se o porušení pravidel Alíka nejedná. Na danou nástěnku můžeš psát stejné nebo podobné příspěvky jako na tu předchozí.
Na novém Alíkovi už nástěnky pro neaktivitu zanikat nebudou, jen se posunou na další stránky.
Pokud byla však nástěnka zrušena (smazána) Správcem Alíka pro její nevhodnost na Alíka, a Ty bys založil novou nástěnku na dané téma znovu a psal do jí stejné příspěvky jako na tu předchozí, tak v tom případě bys porušil pravidla Alíka hned několikrát a v tomto případě by Ti byla nástěnka nejen zrušena znovu, ale zřejmě by následoval i nějaký další postih, například i blokace Tvé přezdívky.
O nástěnkách se také můžeš dočíst v novém článku v Alíkovinách: www.alik.cz/a/nova-podoba-alik-cz
ALX75 - Správce Alíka

Kačky

DOBRÝ DEN NEVÍM PRČ NEJDOU SBÍRAT BODÍKY DĚKUJI

Ahoj,
systém získávání bodíků se s přechodem na nového Alíka změnil. Bodíky již není možné získávat pouhým proklikáváním jednotlivých stránek na Alíkovi, takže je v pořádku, že Ti nejdou sbírat. Bodíky nyní můžeš získat najednou tím, že Alíka budeš navštěvovat každý den, bodíky se Ti přičtou/ aktualizují po půlnoci na další den. Do budoucna bude zřejmě možné získávat bodíky i dalšími způsoby, zatím neupřesněnými. Bodíky také můžeš nadále získat za zaslanou a zveřejněnou Alíkovinu.Více informací nalezneš ve článku:www.alik.cz/a/nova-podoba-alik-cz
ALX75 -Správce Alíka

Alíkoviny

ahoj,
pokud chci najít svou alíkovinu, jak to mám udělat ?
předem děkuji za odpověd

Ahoj,
najít můžeš pouze Alíkovinu, která byla už vydána a objevuje se zde na webu.
Jelikož zatím není k dispozici vyhledávání, zkus si vzpomenout, kdy přibližně mohla být Tvá Alíkovina vydána- pak se podívej zde do Alíkovin a v dolní části stránky hledej danou Alíkovinu zobrazením jednotlivých stránek (na první stránce jsou nejnovější Alíkoviny, na těch dalších pak ty, které byly vydány už před nějakým časem). Znáš-li přesný název (nadpis) své Alíkoviny, můžeš ji najít také pomocí nějakého internetového prohlížeče(např. Mozilla Firefox), kde zadáš její název do vyhledávače a klikneš na vyhledat.
ALX75 - Správce Alíka

Alík - nová podoba

Proč tam nejde všechno zobrazit?

Ahoj,
na novém Alíkovi nyní ještě nefunguje všechno tak, jak má. Pokud narazíš na problém, zkus jej napsat do diskuze pod článkem v Alíkovinách:www.alik.cz/a/nova-podoba-alik-cz, který byl vydán k tomuto tématu. Případně mi můžeš zkusit nahlásit daný problém do pošty. Všechny zjištěné problémy jsou nahlašovány Zvěrolékařům a v brzké době se bude pracovat na jejich opravě či zlepšení. Díky za trpělivost a omlouváme se za způsobené potíže.
ALX75 - Správce Alíka

Alík - nová podoba

Dobrý den, je pravda, že alika ma někdo jiný besss děkuji za odpověď

Ahoj, ano, více informací najdeš ve článku v Alíkovinách: www.alik.cz/a/alik-2017-alika-ceka-spousta-zmen
Od dnešního dne Alík funguje na novém serveru.
ALX75 - Správce Alíka