Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Odpovědi uživatelky Bája

  Celkem zodpověděla dotazů: 1065

  Sexuální orientace

  Ahoj aliku :)jsem kluk,libi se mi vic kluci ale nejsem si jist zda sem gay,časteji si masturbuji u mužskych pornofilmu,pokud bys mi porad co delat kdyz sem zmatenej? Ďekuji :)

  holka/kluk, ?? let, 5. května 2017

  Ahoj,

  neuvádíš, kolik je ti let. Pravděpodobně ti ještě není 18., takže za tebe jsou zodpovědní tvoji rodiče. Sledováním porna je bohužel uvádíš do velkých problémů. Zatím poznáváš sebe, své tělo a i když máš pocit, že tě víc vzrušují muži, nemusí to tak opravdu být. Časem se ukáže.
  Hezké dny ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Dárky

  rodina
  Ahoj alíku chtěl bych hoverboard za 5000 tisíc. Ale má za chvíly narozeniny
  a mamka řekla že ůžu si vybrat věc za 3000 tisíce a chybí mi 2000 tisíce a já mám leda tak 100 korun jak jí mám přemluvit alíku prosím :-(

  kluk, 10 let, 4. května 2017

  Ahoj,

  chceš k narozeninám dost drahý dárek. To, že ti maminka chce koupit dárek do 3000Kč je od ní velmi velkorysé. Samozřejmě neznám vaše finanční možnosti, ale pokud o to opravdu hodně stojíš, zkus se s maminkou domluvit a pak poprosit i ostatní v rodině, kteří uvažují o koupi něčeho malého k tvým narozeninám, aby raději přispěli mamince na tvůj vysněný dárek. Navrhni třeba, že bys mamince nějakou část splácel.
  Hezké narozeniny ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Holky a láska

  Ahojky Alíčku ,prvně bych chtěla říct že se mi moc líbí nový Alík
  Můj celkem komplikovaný dotaz
  Nedávno jsem Ti psala o jednom klukovi a odpověděl jsi že se mu nejspíš líbím no ale jeden sedmák(já jsem šesťačka) je no zajímaví třeba tím že mám občas pocit že ví o mojí existenci víte jak to myslím jakože já jsem já a ne jakási holka ze školy . Jednou jsem s mojí kamarádkou našla plesnivou hrušku a ptaly jsme se každého koho jsme potkaly jsme se ptaly jestli tu hrušku nechce no a zeptaly jsme se asi jeho kamaráda teda zeptala jsem se jen já no a pak jsem šla okolo něho a dal mi na rameno pytlík od pečiva z Billy. A v úterý jsme si já a moje kamarádky koupily lays strong limetka a chilly já jsem je držela a on přišel a sebral mi je protože jsou asi jeho oblíbený a musel vědět že byly moje protože si je děcka několikrát koupily a on si jich nevšímal. Co to má jako být?!
  Díky za odpovězení na otázku a hezký den

  holka, 12 let, 3. května 2017

  Ahoj,

  těžko ti můžeme odpovědět na to, co reakce kluka, který se ti líbí, měla znamenat. Budeš se ho na to muset zeptat sama. Neznáme ani Tebe ani jeho. Zkus si o tom promluvit s kamarádkami, které vás znají. Jak se na jeho reakci dívají ony?
  Hezké dny ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Moje tělo - kluci

  Ahoj je mi čerstvě 14 a mám malé přirození a to jen pouhých 9cm v erekci...

  mám s tím zajít k lékaři? nebo ještě doufat že vyroste?

  pavlík_pepík, 28. dubna 2017

  Ahoj,

  jsi ještě ve vývinu. Jsi ve věku, kdy dochází k velkým fyzickým i psychickým změnám.
  Zatím není důvod k obavám. Pokud tě to hodně trápí ( ačkoliv není důvod), promluv si o tom s nějakým mužem, kterému důvěřuješ. Třeba s tatínkem nebo dědečkem.
  K lékaři zatím nemusíš.
  Hezké dny ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Moje tělo - váha

  Ahoj nedaří se mi zhzbnout už vážím skoro 80 kg! Zkoušela jsem všechno-jógu ,všemožné diety,hladovku atd. Měřám 166 cm je mi 13let už nevím co dělat. Na svoji váhu vůbec nevipadám sou mi vidět žebra i pánevní kosti ale i tak bych chtěla mít normální váhu něco o kolo 58-56 kg

  problém, 28. dubna 2017

  Ahoj,
  ve tvém věku ti rozhodně nedoporučuji hladovku. Pokud si myslíš, že máš správný jídelníček a dostatek pohybu, a přesto se ti nedaří zhubnout, zkus se poradit s lékařem. Je možné, že se jedná o nějaký problém, který by on/ona mohl/a odhalit. Jestli si myslíš, že se dá ještě něco změnit ve tvých stravovacích návycích, obrať se na výživového poradce.
  Hezké dny ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Moje tělo

  Ahoj Alíku, potřebuju poradit ohledně zraku. Poslední dobou hůř vidím třeba na tabuli, obzvlášť na tu interaktivní - a to sedím hned ve druhé lavici; nebo na určitou vzdálenost nerozpoznám výraz člověka.
  Dneska jsme si jen tak zkoušeli brýle jednoho spolužáka, který má 1,5 dioptrie. Mně to bylo příjemnější než normálně, vidělo se mi lépe a nebolely mě ani oči, jako kamarádku (ta jinak vidí v pohodě).
  Chtěla bych zjistit, jaké mám dioptrie já, jde to nějak (myslím kromě lékaře)? Když mamce něco na ten způsob řeknu, buď to ignoruje nebo se zeptá, jestli dokážu přečíst něco (a ukáže na nějaký nápis). To mi problém nedělá, problém mám spíše u 2+ metrů.
  Co mám dělat? A jak to mám případně říct mamce?
  Předem děkuji.
  Dívka 14,5 let

  Anežka, 26. dubna 2017

  Ahoj,
  pokud máš pocit, že špatně vidíš, rozhodně bys měla očního lékaře navštívit. Vyšetřit tě mohou i v obchodě s brýlemi, ale je možné, že je to zpoplatněno. Zkus si o tom s maminkou v klidu promluvit. Rodiče jsou za tebe a tvé zdraví zodpovědní. Požádej je, aby s tebou zašli na vyšetření. Rozhodně by to neměli podceňovat. Pokud si myslíš, že by tě spíše podpořila babička nebo teta, nebo nějaká paní učitelka, která by mamince doporučila tvou návštěvu očního lékaře, obrať se na ní.
  Hezké dny ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Jiné téma

  Dobrý den. Děkuji Vám moc za odpověď mých otázek. Prosím chtěla bych paradit. Chtěla bych bydlet v Londýně, jak víte, ale asi odejdou z evropské unie, tak nevím jestli se tam můžu přestěhovat, jestli budu potřebovat něaké vízum nebo jiné dokumenty? Děkuji Vám!

  DžungaráčekChlupáček, 25. dubna 2017

  Ahoj,
  až budeš plnoletá a finančně nezávislá, můžeš se přestěhovat kam budeš chtít. V současné chvíli není známo, co budeš v budoucnu potřebovat za dokumenty při stěhování do Londýna. Vše se do doby, než ti bude 18 bude určitě měnit.
  Hezké dny ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Moje tělo - holky

  Ahoj Alíku myslíš že je to normálne aby mi už v 9 rokoch rástli chlpy? Myslíš že som už v puberte?

  Kika0009, 26. dubna 2017

  Ahoj,
  u každého začíná puberta jindy. Každý jsme jiný a jinak prožíváme věci, jinak dospíváme. Je tedy možné, že ti v devíti letech začínají růst chlupy. Ničeho se neboj. Určitě jsi byla na devítileté preventivní prohlídce u svého pediatra. Pokud by bylo něco v nepořádku, lékař by to s rodiči i s tebou konzultoval.

  Hezké dny ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Moje tělo - váha

  Ahoj Alíku. Mám takový problém.. Asi před dvěma roky o letních prázdninách jsem jedla hodně sladkostí. Čokolády, bonbony, zmrzlinu atd. Od té doby jsem se docela dost přejídala. Začala jsem více jíst, ale nejen nezdravé věci. K obědu jsem měla větší porce, ve škole větší svačiny a prostě jsem hodně přibrala. Asi před těmito Vánoci jsem si řekla, že takhle to dál nejde a začala jsem méně jíst a jedla jsem zdravější věci. Ale není to tak lehké. Nejsem zrovna hubená, jsem spíše silnější a to hlavně na břichu a stehnech. Zbývají už jen dva měsíce a kousek a pojedu na tábor se dvěma svými kamarádkami, které jsou obě dvě hubené.. Opravdu se snažím jíst zdravě a sportovat, ale hrozně se bojím, že na táboře budu vypadat jak nějakej mamut. Je mi jedenáct let a vážím 36.7 kg. Hodně se toho táboru bojím a nevím co mám dělat. Nebo třeba, když jsme o víkendu byli s rodinou v bazénu, hrozně jsem se a sebe styděla.. Poradíte mi prosím? Předem velice děkuji. Sýkorka1234

  sýkorka1234, 25. dubna 2017

  Ahoj,

  nepíšeš kolik měříš, takže nemohu spočítat tvé BMI. Nejprve bych tě chtěla pochválit, že ses sama rozhodla skoncovat s přejídáním a omezením sladkostí. Začátky jsou nejhorší a ty už na sobě pracuješ cca 4 měsíce.
  Rozhodně se netrap tím, že by se ti na táboře nelíbilo, protože nejsi tak štíhlá jako tvé kamarádky. Každý jsme jiný a důležité je, že s tím už bojuješ a že ti tvé zdraví není lhostejné. Nestyď se za sebe, nauč se mít ráda sebe a své tělo. Je to důležité pro tvůj budoucí život. Sebejisté baculky jsou mnohem oblíbenější než nejisté vyžle.
  Držím ti palce a přeji ti krásné táborové zážitky s prima lidmi. Alíkova kamarádka Bája

  Moje tělo - váha

  Ahoj alíku jsem kluk mám 13let od února toho roku,a ve spodní části břicha mám špek :/ poraď mi prosim
  Mám 53kg
  160cm
  Obvod pasu 77cm

  anonymek666, 21. dubna 2017

  Ahoj,
  mně tvé BMI vyšlo naprosto v pořádku. Jsi ve vývinu, tvé tělo se mění, rosteš, stává se z tebe muž. K této přeměně je zapotřebí spousta energie, takže nějaké diety nejsou na místě. Jde spíš o to stravovat se zdravě. Jíst ovoce, zeleninu, vlákninu, vynechávat sladkosti, slazené nápoje a fast foody. Denně alespoň 20min rychlé chůze nebo cokoli jiného. Jízda na kole, běh, procházky.
  Hezké dny ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Moje tělo - kluci

  Ahoj alíku mám takový, no nevím jestli problém ale když je můj pen.s nevzrušený, tak měří nějaké 2 centimetry ale když je vzrušený tak má kolem 13. nejsem divný? (nemyslím do šířky)

  Petr 12, 15. dubna 2017

  Ahoj Petře,

  neuvádíš kolik je ti let. Divný mi rozhodně nepřipadáš. Předpokládám, že jsi ve věku, kdy se ještě vše mění. Přichází puberta a z tebe se stává muž. Začnou ti růst vousy a ochlupení,  zvětšovat se tvé přirození, měnit hlas a postava.

  Buď sám se sebou spokojený a trpělivý. Jsi normální.

  Hezké dny ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Co to je?

  Co je rasismus

  Prosím dokážete vysvětlit co to je rasismus?

  martinm236, 13. dubna 2017

  Rasismus je teorie a ideologie rozdělující lidi do skupin podle rasového klíče.

  Rasismus v širokém slova smyslu je názor, podle něhož je lidstvo rozděleno na biologicky odlišné „rasy“. Tato teorie tvrdí, že odlišný vývoj různých lidských ras a etnik, podmíněný geografickým umístěním, rozlišuje schopnosti a vlastnosti jejich jednotlivých příslušníků. V praxi pak tento názor v řadě případů vedl (či stále ještě vede) k rasovému vyloučení, veřejnoprávní nebo soukromoprávní diskriminaci, a ve výjimečných případech i k pokusům o vyvraždění nepřátelských skupin.

  Hezké dny ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Menstruace a výtok

  Ahoj je skvělé že tu radíte škoda jen že je to za bodíky..... Od narozenin ( 25.3) mám špinění, nosím slipovky ale zdá se mi že je to už moc dlouho... Kupovala jsem si vložky a jednu jsem si zkoušela dát na kalhotky ale byla moc velká a nevím kam nalepit křidélka ( myslím že mám ALWAYS clasic)... DÍKY ZA ODPOVĚĎ... Marťa 13

  Ahoj Marťo, 

  velké vložky bývají většinou na noc. Jsou delší, aby při spánku lépe chránily. Křidélka se lepí okolo kalhotek. (oblepí spodní lem kalhotek). Je to proto, aby vložka lépe držela a při chůzi nebo běhu se neposouvala. Při pohybu se samozřejmě mění tvar vložky, takže křidélka také brání ušpinění kalhotek. 

  Hezké Velikonoce ti přeje Alíkova kamarádka Bája

  Menstruace a výtok

  Ahoj všichni . Jsem už vážně zoufalá . Je mi 15 a menstruaci už mám pravidelnou (asi od 12 let) . Ale teď mam trochu jiný problém. Trápí mě každodenní výtoky a já už nevím co s tím . Strašně mě to omezuje a je mi to velmi nepříjemné. Mamce se to stydím říct . A na normální kontrolu na gynekologii jdu až v květnu ( jdu tam poprvé ) . A nevím jak to mám řešit . Strašně se stydím o tom mluvit s mamkou . Není nějaký způsob jak bych to mohla vyřešit úplně sama ? Chci se toho zbavit co nejdřív protože už mě to trápí dýl než rok a je to vážně vyčerpávající. Bojim se ze budu mít skvrnu třeba až na kalhotech. Takže kvůli tomu musím nosit tampony ... A to je ještě horší protože jsem četla ze by se právě při výtoku nosit neměly . Ale jak to mám dělat když tancuju ? Vložku mít nemůžu bylo by to vidět . Moc prosím o nějakou dobrou radu . Děkuji předem za odpověď ? - otázka upravena poradcem

  Kačulínnaa, 8. dubna 2017

  Ahoj,

  pokud je výtok bílý nebo čirý a nezapáchá, pak je vše v pořádku. Výtok patří k životu ženy, je to známka, že tvé tělo je, po fyzické stránce připraveno k pohlavnímu životu. Rozhodně bych ti nedoporučovala používání tamponů. Samozřejmě to můžeš konzultovat s gynekologem. Doporučuji ti používat slipové vložky, můžeš je nosit i při tanci. Jsou tenké a malé, nejsou ani vidět, ale jsou schopné absorbovat vlhkost. Samozřejmě doporučuji častou výměnu. Nemyslím si, že výtok je tak silný, že bys musela nosit běžnou menstruační vložku. Je to jen tvůj pocit.

  Držím palce a přeji hezké velikonoce Alíkova kamarádka Bája

  Moje tělo - kluci

  Ahoj je mi 14 let a když masturbuji tak dosáhnu jakoby toho velkého vzrušení ale vždy vyteče jen preejakulát (skoro průhledný) a potom nic nevíš kde může být problém díky :).

  LUKY101, 6. dubna 2017

  Ahoj,

  nemyslím si, že se jedná o nějaký problém.  Je ti 14, tělo se začíná měnit. Všechno chce svůj čas, není kam spěchat. Buď trpělivý a uvidíš, brzy bude vše tak, jak má být.

  Hezké Velikonoce ti přeje Alíkova kamarádka Bája