Odpovědi uživatele Hroch Pepíček

Celkem zodpověděl dotazů: 5

Jiné téma

Ahoj.

Moc nás všechny doma zajímá, jak je to, když jde člověk do nemocnice kvůli koronaviru, tak může mít mobil, nebo ne?

holka, 13 let, 4. března

Musí! ;-)

Kdyby býval neměl mobil, musel by hošpitálizovaný pacient celou dobu zírat jen z okna a nebo na televizi. Na běžné vysílání na stejný televizní kanál s ostatními pacienty na pokoji, často včetně reklam. To může být na zblbnutí. :-c;-(

Na druhou stranu :-| ... mobily mohou při nadměrném užívání též mentálnímu zdraví škodit. Člověk se třeba může zbytečně důkladně vyděsit něčím, co zase tak moc strašidelné není. O:-)

Každopádně ale koronaviry jsou viry biologické, ty na mobily nejdou... >X<-

Kačky

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kolik je na celém Alíkovi vlastně kaček? Děkuji moc.

Ahoj.
121 001 717.
Není zač.

Jů. 8-o
To je hodně. 8-D

Všeobecně

Ahoj,
jak teď začla soutěž s adventním kalendářem, tak se občas na nějaké stránce, kde je obrázek Alíka, objeví místo něho šiška, která kýchá?

Děkuji za odpověď.
lékařský

Nástěnka

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdo je vlastně Hroch Pepíček? Myslím, to tak, kdo za něj píše na nástěnce atd. Děkuji moc.

Zdravím tě, DžungaráčkuChlupáčku,
naprosto rozumím tvé nesmírné zvědavosti, ale domnívám se, že vyzrazením fyzické identity za oponou by se částečně vytratilo kouzlo z této pozoruhodné kratochvíle. Já jsem malý fialový hroch (8:o), ty jsi chlupatý křeček džungarský, zůstaňme prosím sami sebou. ;-)

Mimochodem, můj kamarád jezevečník, který od čtvrtka postrádal svůj náhradní chrup, už nějakou pasující zubní protézu našel, ale nikoliv tu svojí, protože ta je stále položena na jeho televizoru. Jsem poměrně dosti zvědavý, která známá televizní či politická osobnost je nyní bez zubů… 8-o

Hry

Jak chutná durianový dort v ledničce? (ÍÍÍ)

Milý Tobiasi7,
byl bych převelice šťasten, kdybych mohl alespoň drobný fragment z této laskominy pozřít, jen na drobný prchavý okamžik okusit kulinářskou durianovou raritu a vyzradit tvým chuťovým receptorům skrze tvé bystré uši smyslové tajemství enigmatického dortu, leč při sebelepší snaze nemohu, neb je Alíkova lednička stále neprostupně uzavřená v nikdy nekončící honbě za obřími čísly, za velkolepými hodnotami, které nám všem připomínají osvobozující skutečnost, že někdy bývá cílem snažení samotná cesta. Bude asi studený jak psí čumák.

předchozí 1 další