Odpovědi uživatelky miškahrabalka

Celkem zodpověděla dotazů: 74

Burza

kde můžu na tomto servru prodat koloběžku ale ne moc v dobrem stavu

Nicolas, 18. srpna 2008

Ahoj :)
K tomuto účelu je Burza. Dostaneš se na ni tak, že klikneš na ikonku Kamarádi a na rozcestníku si najdeš slovo Burza. Potom už jenom vyplníš jednoduché okýnko a můžeš čekat na odpovědi od případných zájemců.
Měj se přehezky
miškahrabalka

Přezdívka

Jak si můžu změnit jméno???

Adéla07, 22. června 2008

Ahoj Adélo :)
Pokud myslíš přezdívku, tak tu si změnit nemůžeš. Když fungovalo přejmenovávání, byl tu děsný zmatek.
Pokud myslíš jméno - své vlastní, můžeš si ho změnit v Nastavení, které popřihlášení najdeš v pravém horním rohu.
Měj se přehezky
miškahrabalka

Heslo

ahoj alíku ( nebo Pralinko2,Neville,daddyy,Aletheo,Mari1,pse_z_pětipes,Mersinko) někdo mi ukrad přezdívku rara01 a změnil si jí na hack-matěj21,prosím pošli mi přihlašovací ůdaje na cernydranzer01@seznam.cz.moc děkuji předem jak tak i tak.:-)

Rarašek, 24. června 2008

Ahoj :)
Psala jsem ti do pošty i na e-mail, snad to vyřešíme touto cestou :)
Měj se.
miškahrabalka

Správci

Na co máš ty správce?

Ahoj Terezo :) Dovolím si odpovědět místo Alíka.
Správci jsou proto, aby Alíkovi pomáhali. Dohlíží na to, aby se tady děti slušně chovaly, neporušovaly pravidla. Jsou to takoví Alíkovi pomocníci :)
Měj se přehezky
miškahrabalka

Nástěnka

Zdravím Alíku.Design se ti moc vydařil,ale nástěnky nejsou abecedně zořaděné a kvúli tomu dost lidí odešlo.Nemohl bys je abecedně zořadit?

Ahoj Nano :)
Nyní je možné si v Nových-nezařazených nástěnkách vybrat jakým způsobem je chceš mít seřazené. Buď podle abecedy, podle aktivity, podle moderátora, nebo podle založení.
Užívej si brouzdání po nástěnkách :)
Měj se. miškahrabalka

Pošta

Ahoj Alíku.Tvůj nový server je moc hezký jenom bych se chtěla zeptat,když mi někdo napíše do pošty jaká to je barva,jestli zelená nebo modrá.Díky ti moc Alíku a budu ti vděčná když mi to vysvětlíš ahoj!

MONČA-MONČA, 20. června 2008

Ahoj :)
Barva příchozího dopisu je zelená, barva odchozího modrá.
měj se přehezky
miškahrabalka

Nástěnka

Ahoj chci se zeptat proč se jako dřív neřadí nástěnky podle abecedy? Je to madlajs a nemůžu najít svoje nástěnky. Děkuji

Ahoj Aný :)
Protože na tento problém upozorňovalo hodně uživatelů včetně správců, rozhodl se alík tuto možnost umožnit.
V Nových a nezařazených nástěnkách bylo umožněno vybrat si, zda chceš seřadit nástěnky podle aktivity, moderátora, abecedy nebo času založení.
Jsem si jistá, že najít nyní nástěnku, kterou chceš, nebude problém.
Měj se hezky
miškahrabalka

Alík

Alíku mě se u nástěnky píše,že je mi 11-ale mně je 10!

will-natča88, 19. června 2008

Ahoj :)
Je možné, že ti je ještě deset, ale s největší pravděpodobností ti bude ještě letost jedenáct. Alík počítá věk svých kamarádů pouze podle roku jejich narození. Takže pokud se někdo narodil 31.10.2000 - Alík mu i přesto říká, že je mu 8 let, ačkoliv je mu 7.
Doufám, že to chápeš :)
miškahrabalka

HTML

malý dotaz!!jak se dá dát na vizitku hudba?? -)) --))) ---))) díky za odpově ď Australie

Australie, 24. června 2008

Milá Australie :)
Na vizitku se hudba dát nedá. Nebyly totiž povoleny HTML kódy, kterými se tam předtím dát dala. Důvody jsou jednoduché.
1. Špatně napsané HTML kódy blokovaly Alíka a mnohdy poté nemohla stránka správně fungovat.
2. Pomalý internet některých uživatelů - dlouho trvalo než se hudba načetla a mnohdy to úplně zablokovalo stránku - internet tzv. "zamrzl".
3.Dost uživatelů poslouchá svou vlastní hudbu a bylo velmi nepříjemné jestliže hrály obě písničky najednou.
Měj se hezky.
miškahrabalka

Vizitka

jak se mám dostat na mojí vizitku a zmenit si jí napištemi mail je natalstodulkova@seznam.cz

nasusinka, 19. června 2008

Ahoj :)
Svou vizitku si můžeš upravit v Nastavení. To najdeš, pokud jsi přihlášená, v pravém horním rohu. Jakmile na to hlikneš otevře se ti nastavení osobních údajů. Pokud si chceš upravit vizitku, stačí kliknout na slovo VIZITKA.
Hodně štěstí.
miškahrabalka

HTML

Půjde kdyš je alík nový dát na profil muziku.

Ahoj :)
Na vizitku se hudba dát nedá. Nebyly totiž povoleny HTML kódy, kterými se tam předtím dát dala. Důvody jsou jednoduché.
1. Špatně napsané HTML kódy blokovaly Alíka a mnohdy poté nemohla stránka správně fungovat.
2. Pomalý internet některých uživatelů - dlouho trvalo než se hudba načetla a mnohdy to úplně zablokovalo stránku - internet tzv. "zamrzl".
3.Dost uživatelů poslouchá svou vlastní hudbu a bylo velmi nepříjemné jestliže hrály obě písničky najednou. Měj se hezky.
miškahrabalka

Nástěnka

nemůžu najít své oblíbené nástěnky!

Ahoj :) O tomto problému už správci s Alíkem mluvili a nyní si můžeš v kategorii Nové a nezařazené vybrat podle čeho chceš - podle aktivity, abecedy, moderátora a času založení. Jsem si jistá, že nyní bude hračka najít svou oblíbenou nástěnku. Měj se hezky miška(hrabalka)

Pošta

Já bych chtěla všechny e-maily vymazat ale nebaví mě to porád klikat u tamtoho to bylo že na každý klikneš a zvámčkneš smazat označený a jeto a jak se to dělá u tohodle?

Ahoj :) Tento Alík bohužel tuto vlastnost prozatím nemá. Plánuje se zavedení této funkce. Měj se hezky. miška(hrabalka)

Heslo

prezdívka:monula prosím poslete ho na e-mail:janelow-simsgirl@seznam.cz Mám te ráda!

Klára Janelová (heslo), 12. května 2008

Bohužel jsi při registraci nevyplnila kolonku e-mail, tak ti heslo nemohu poslat :( Promiň. miškahrabalka

HTML

ahoj alíku,27.listopadu jste napsali dopis kvůli vizitkám.Ale jedno s toho není pravda nemůžeme za to že nějaký darebáci se sem přihlásily jen proto že tto tady chcou zníčit my chceme mít hezké vizitky.Zpomalený internet mě mrzí ale když jste chtěli založit tento dětský internet tak jste měl očekávat mnoho komplikací.Nemám nic proti provozu alíku ale tohle je můj názor

Ahoj :)) V době, kdy byl alík založen, ještě nebyl internet ani zdaleka tak rozšířený jako teď. Nikdo nevěděl, co od takovéhoto serveru očekávat a to, jakou má nyní návštěvnost, je obrovský úspěch. CSS styly byly zakázány, protože tady byli tací, kteří si dávali na vizitky nevhodné obrázky, případně si tam dávali těch obrázků a pozadí a písniček příliš mnoho. A pak to vypadalo tak, že kdokoliv na jeich vizitku přišel, zasekl se mu internet. A to se Alíkovi nelíbilo. Přeci jen je to internet pro děti. Jak jistě víš, chystají se nějaké změny. Určitě se máš na co těšit. Měj se překrásně, miškahrabalka

Heslo

prezdívka: Domča prosím poslete mi ho na e-mail:pepek.cau@email.cz

Lenka Pepková, 12. května 2008

Ahoj Domčo :) z tvé zprávy jsem (doufám správně) pochopila, že žádáš o heslo. Poslala jsem ti ho na e-mail, který jsi uvedla při registraci - tj. domcajanouskova@atlas.cz Měj se hezky. miškahrabalka

Správci

ahojky mám velký problém dívka neboli správkyně jménem miškahrabalka mi napsala nepěkný dopis je mi to trochu líto jednou mi poradila s problémem a ted´ mi nadává ale já jsem se jí jen zeptala : ahojky prosím tě nevím jak si tem dát ty tři obrázky a ona mi odepsala dost nepěkně kdyžtak jestli mi odepíše Mari1 tak ti to přepíšu do tvé pošty

Ahoj,
Já sicce NEJSEM Mari1, ale jsem někdo, koho se to tak docela týká. Ten dopis jsem ti neposlala JÁ ale někdo, kdo se za mě vydával. Já mám přezdívku miškahrabalka s měkkým i a ta/ten dotyčná/ý má přezdívku Myškahrabalka. S tvrdým y a velkám prvním písmenem. Velice mě mrzí, že tě poslala "do háje", ale já s tím nic nezmůžu. Tu přezdívku jsem smazala a tím jsem zajistila, že už se to nebude opakovat. Jenom rada pro tebe, pro příště si lépe ověřuj pravost lidí. Kompletní seznam správců najdeš zde . Hezký den přeje
miškahrabalka

Všeobecně

Děkuji ti moc miškohrabalko za odpověd! :o) měj se kláásně a užij si Vánoce x))

Jana,Janča,Janička, 16. prosince 2007

Jéé ty taky :) A hezkej novej rok :)) miška

Heslo

Ahojky,chtěla bych se zeptat jestli je mé mínění správné.Když nějaký uživatel Alíka napíše heslo nějakému druhému uživateli,třeba protože mu ten uživatel slíbil vizitku a když mu ten uživatel ukradne heslo a už mu ho nevrátí a změní to původní heslo na nějaké jiné,tak přece ten uživatel kterému bylo ukradnuto heslo může tobě Alíku napsat do pošty a vůbec se nemusí přiznat že někomu naletěl a poprosí tě aby jsi mu na nějaký mail,který zadal při registraci aby jsi mu tam heslo poslal a tak ty mu ho pošleš ne?Jelikož nebudeš vědět,že mu někdo heslo ukradnul a né že ho zapoměl.A teď mě napadlo,že když ten uživatel co ukradl heslo smazal ten mail co měl ten původní majitel(uživatel)tak ty bys nikomu poslat ztracené heslo nemohl,jenže co kdyby ten neštastný uživatel co ztratil svou přezdívku napsal semka do poradny,že ztratil heslo a abys mü ho poslal na nějaký e-mail který ti semka napíše,tak ty bys mu ho poslal nebo by musel mít ten mail v údajích?Odepiš obratem-pls ještě dnes.Potřebuju to

Jana,Janča,Janička, 10. prosince 2007

Je to tak, jak jsi řekla. Alík, nebo kterýkoli správce, ti může poslat heslo, které jsi ztratila, nebo ti ho někdo ukradl. To heslo ti můžeme poslat POUZE A JENOM NA TEN MAIL, KTERÝ JSI VYPLNILA PŘIREGISTRACI. Pokud ti ten někdo, ten mail vymazal, tak bohužel, nejde to.

miškahrabalka

HTML

nechcete napsat všem nějakej dopis o tom "ničení vizitek"? Mě pořád přicházej nějaký petice a me už to štve.. jinak souhlasím s Aldou, že si to zavinili sami a mě stejně ty vizitky nefakaj, když je to přeplácaný stylama a kódama a pak se mi akorát zpomaluje net.. nemám nic proti třeba jednomu pozadí, ale když je tam sto obrázků, je to přecapný různejma divnejma textama a tak.. hrůza.. díky že ste to zrušili

Ahoj :) Moc ti děkuju za po dlouhé době konečně přátelský dopis. Plánujeme napsat článek do Alíkovin o tomto problému právě proto, aby se předešlo nějakým spekulacím. Mělo by se to tam objevit co nejdříve. Hezký den přeje miškahrabalka