Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Poděkování

Veselé Vánoce a šťastný nový rok. :-)

9 let kluk, 28. prosince 2010
Alík2. ledna 2011

Děkujeme za přání.

Poděkování

moccc ti děkuji už mám na vizitce to album moooc ti děkuju mari1

Andulka3, 1. ledna 2011

Ráda jsem ti pomohla.
Mari1

Poděkování

Ztravím , teď´už jako školačka . Když jsem dočetla pohádku "O Popelce" všimla jsem si Tvého tipu s rozvrhem . Připadalo mě to jako výbo rný nápad, kladu Ti však otázku , proč není rovnou v počítači na vyplnění , třeba v deníku . Předem věnuji dík , a znova chválím Tvojí úžasnou stránku . Tvoje věrná kamarádka Ema (Emilola)

Emilola, 2. září 2010

Ahoj, tak to mám radost, že se Ti můj rozvrh líbí. Děkujeme za nápad, zvážíme, zda by něco takového šlo udělat. Tak jak rozvrh je, tak do něj opravdu není možné dopisovat nic na počítači. Ale věřím, že si to dovedeš hezky vyplnit rukou.
Alík

Poděkování

Ahoj! Moc jsem Ti jenom chtěla poděkovat za tehle dětský server! Je moc zajímavý, hlavně tahle poradna, kde Ti se vším ohledně ALÍKA poradí! Moc se mi líbí ta pátračka! Jenom jsem se chtěla zeptat, jestli stačí mít 20 kódů?(ale asi jo :D) Doufám, že ještě další 3 roky tu budeš, jako já jsem na ALÍKOVI! Přeju hezký den a hodně úspěchů ve tvorbě stránek

Tak to jsem rád, že se ti na mých stránkách líbí i že se Ti líbí pátračka. Stačí sesbírat 20 kódů, tak to je v pravidlech pátračky. Počítali jsme s tím, že někdo se nemusí dostat každý den k internetu a nebo že nemusí každý kód najít.
Alík

Poděkování

Ahoj Alíku, četla jsem článek Jak se vyrobil Alík? a musím přiznat, že jsem nevěděla, že něco takového existuje, že se můžou texty, články, vizitky a všechno přestěhovat někam jinam. Všichni, co ti ,,oblékali nový kabátek" si zaslouži obrovskou pochvalu a já jim tleskám!

Uznání, 12. února 2010

Moc děkuji za velikou pochvalu. Dlouho jsme váhali, zda tak dlouhý článek zveřejnit. Pak jsme si řekli - proč ne. Vždyť koho to bude zajímat, tak si to přečte a ostatní mohou kliknout jinam. Navíc díky článku Jak se vyrobil Alík máme vlastně i pěkně sepsáno, co všechno se muselo proměnit, aby web fungoval v současné podobě.
Alík

Poděkování

Ahoj Alíku, na tom obrázku u JINDE NA ALÍKOVI-Pošli valentýnku ti to slušíí...

Černá perla---, 11. února 2010

Ó, děkuji.
Alík

Poděkování

Máme krásný den Alíku:-)Jako stvořený pro to, abych tě z celého srdce pochválila a poděkovala všem adminům, správcům, prostě všem za tvou krásnou stránku kde učíš malé děti a větší mládež různým věcem. DÍKY ZA TEBE!

Sparrow_lady, 25. ledna 2010

Tvá slova mne moc potěšila a rád je budu tlumočit všem, kteří mi pomáhají, aby stránky co nejlépe fungovaly. Velmi si považuji týmu správců - dobrovolníků, kteří mi tolik ve svém volném čase pomáhají.
Alík

Poděkování

Ahoj nejnejnej Alíčku přeji tobě, správcům, programátorům.........prostě všem co s tebou dělají ŠTASTNÝ NOVÝ ROK! Mám tě moc ráda!

Alík1. ledna 2010

Děkujeme za krásné přání. :o)

Poděkování

Ahojky ty nejnej Alíčku, přeju Tobě i správcům veselý Vánoce a krásnýho Silvestra! A do Novýho roku spoustu spokojenejch uživatel"

haničkQa, 24. prosince 2009
Alík25. prosince 2009

Děkujeme za krásné přání.

Poděkování

Ahoj Alíku, přeju Tobě i správcům krásné Vánoce a nádherný Nový rok.

Alík25. prosince 2009

Děkujeme za přání.

Poděkování

Ahoj Alíku a všichni co zde i v poradně Alík radí dětem odpovídáte, chci Vám poděkovat za vše co pro nás děláte a že všelijaké urážky neberete osobně. Váš přístup k nám se už dnes hnedtak nenajde, takže je to o to cenější. A mohli by si toho vážit i ostatní, ale já nikomu poroučet nebudu, jen mě mrzí, že si toho i ostatní necení, že nás, kteří si toho ceníme je méně než opačných lidí. Je to od Vás všech velmi milé, šlechetné a nádherné. Krásné svátky všem. Korunka147

Korunka147, 24. prosince 2009

Děkuji za milá slova.
Mari1

Poděkování

ahoj alíku chtěla jsem ti popřát krásné vánoce a šťastný nový rok jsi užasný pejsek aa neviděla jsem lepšího neš jsi ty jsi opravdu třída a promiň za ty komplimenty co jsem napáchala mám tě ráda kely78

Děkujeme za přání a pochvalu.
Mari1

Poděkování

Ahoj Alíku,Crusher./kdokoliv kdo odpovídá/ nemám řádný dotaz. Jen ti chci prostě poděkovat za pár věcí. 1) za to že jsi...2)´Za to, že se namáháte s odpovědima na otázky "kamarádu na Alíkoj" . 3)že máte spoustu užitečných rad a určitě bych našla i více věcí na poděkování. Jo a Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok... Krakvilka

Krakvilka, 22. prosince 2009

Děkuji za sebe i za všechny, kteří Alíkovi pomáháme za krásná slova pochval. :)
Mari1

Poděkování

Ahoj Alíku, jsi nejlepší kamarád, který může být, já jsem fakt spokojená a, že občas s určitými věcmi potřebuji vysvětlení ... tak to potřebuje jak koukám dost lidí a jsi i nejlepší web, který znám, ve svém věku tedy znám webů xyz a Ty jsi ten nejlepší, opravdu. Je fakt dobrý, když člověk ví: Pokud se mu to nepodaří najít či sehnat jinde, tak to co člověk v tu chvíli potřebuje vždy najde tady. A je fajn, že tady jsou k dispozici tyto poradny kromě jiného. :-) Jsi fakt velmi dobře udělaný Alíku, protože je velmi znát, že myslíš hlavně na nás všechny, nejen na určité lidi, ale to je od té doby, co jsi k dispozici :-) Jsi fakt fajn kamarád. Korunka147

Korunka147, 21. prosince 2009

Ahoj Korunko, moc za sebe i za všechny, kteří Alíkovi pomáhají, děkuji za tak milá slova.
Mari1

Poděkování

Ahoj Alíku, všichni správci Alíka, všichni co odpovídáte i v poradně Alíka radí dětem, jste nejlepší ze všech, nikdo lepší není. Korunka147

Korunka147, 1. prosince 2009

Mockrát děkuji za pochvalu nás všech. :)
Mari1

Poděkování

ahooj Alíčku.. si upa supa web, chodím sem denně... opravdu, je to tu skvělé.. SI SUPEEEEEEER... PS: nehodlá se tento web rušit asi tak na příštích 100 let do předu že ne.. -jestli nerozumíte - : ani za pár let nepřestanete existovat žejo?

Jsem ráda, že se ti Alík líbí.
Mari1

Poděkování

ALIK JE SUPER WEB JINDRA

Ahoj,
Jménem Alíkovým i svým děkuji za pochvalu! :-)
Crusher

Poděkování

alík je nejmilejší pes na světe mám ho ráda

eliskareiss, 23. listopadu 2009

Tak to jsem rád. Já mám své kamarády a kamarádky taky rád. Tedy hlavně, když nedělají "psí kusy" a chovají se jak mají.
Alík

Poděkování

Alíku, chtěla bych ti moc poděkovat za knížku kterou jsem vyhrála, v soutěži. Už se nemůžu dočkat až přijde a ještě jednou moc děkuju že jsi:o)

A já moc moc velkou radost. Většinou se spíš ozývají nespokojenci. Je mi jasné, že by chtěl vyhrát každý, ale to prostě není možné. Proto pokaždé k vyhodnocení soutěže uvádím, kolik přišlo správných odpovědí, aby všichni viděli, že prostě vyhrát může jen několik šťastlivců. Ale protože teď bylo více soutěží, tak vlastně má šanci na výhru stále víc dětí! Tak si hezky knížku užij.
Alík

Poděkování

Ahojík Alíku chci ti říct že jsi ten nej nej nej pejsek na světě!!!! Je to tady úžasný !!!! Moc děkuju že jsi!!!!!

Karolína, 24. listopadu 2009

Tak to mám radost, že se ti na mých stránkách líbí. Budu se snažit, abych tě nezklamal. Myslím, že to, že se ti tu líbí není jen tím, že existuje web (webů je přece hodně), ale také proto, že mi s ním pomáhá spousta šikovných lideček. Jak v poradnách, tak programátorů, tak správců. Jinak bych určitě nebyl tím čím jsem - nejnavštěvovanějším webem pro děti, který v příštím roce oslaví už 10. narozeniny!
Alík