Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Technická poradna

  Na otázky odpovídají

  Alíkův ředitel/programátor –MM–, správci Alíka a někdy i Alík.

  V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší Alíkova poradna, v této poradně mažeme.

  Poděkování

  ahojky, chci tě jen podpořit a pochválit. vdruhé poradně se kod sice zdražil, ale to vůbec nevadí protože, když je někdo na dně tak dá i těch 1oo bodíků než aby trpěl dál :))). a at si sem píše kdo chce co chce je to dobré řešení! a taky chválim jsi skvělej!

  ÁjaNeumannová, 2. srpna 2011

  Děkuji moc za pochvalu. Také si myslím, že bodíky, které se dají získat za pouhé dva dny na Alíkovi nejsou až taková drahota. Konec konců, poradna, podobně jako katalog dárků, jsou službou právě pro mé věrné čtenáře. A i rada v poradně má svou cenu. A ve srovnání s ostatními dárky v katalogu dárků je ta cena opravdu velmi, velmi nízká.
  Alík

  Poděkování

  Ahoj Alíku, paní Tamarko, modrá linko a spol. Chtěla bych vám moc poděkovat za poradny. Už několikrát ste mi pomohli. Je od vás moc pěkné, že radíte a pomáháte i ostatním dětem. Ještě jednou moc děkuju. Daniela.

  Daniela 13, 13. června 2011

  To jsem rád, že Ti odpovědi v poradně pomohly. Bohužel, čas od času se ozývají Ti, kterým přijde 100 bodíků za odpověď v poradně příliš a zlobí se na nás. O to větší radost mám, když vidím, že jsou i jiní, kteří si uvědomují, že takováhle poradna není úplná samozřejmost, že to mé spolupracovníky stojí hodně práce.
  Alík

  Poděkování

  Ahoj alíku, DObrý den redakce. Chci Ti/Vám poděkovat za tuto poradnu. Už jsi mi pomohl v různých situacích, nebo jen když jsem něco potřebovala vědět. A to se netýká jenom poradny k fungování webu ale i k poradně Alík radí dětem. Ale jedna věc mě stále udivuje. Pročítala jsem téma bodíky, a pořad jsem četla jednu a tu samou otázku a odpověď. Nějak mi to neleze do hlavy. Tak snad když se na to někdo zeptá, tak se na to neptám znova. Nebo kdyby někdo pohledal v poradnách, nemuseli by tu být jedny a ty samé otázky. Stačilo by se jenom snad podívat. Ale tak to je druhá věc. ;) Tak děkuji za tento web. I když mi je už 15 let, tak sem pořád chodím. Jak už do klubovny nebo si čtu články druhých lidí. Někteří lidé jsou tady opravdu super, booužel se tady najdou i nějací ti podvodníci, ale takový je už prostě svět... Tak ještě jednou DĚKUJI i za ostatní návštěvníky Alíka. Příjemný zbytek večera-dne. :)

  Terca55, 3. června 2011

  Já děkuji tobě za pochopení stále se opakujících potíží s některými jedinci. Alík

  Poděkování

  Ahoj Alíku,chtěla bych ti poslat poděkování za to,jak všem zde pomáháš.Myslím si že k obě poklonu nesláním pouze já,ale i ostatní,děkuji

  ILOVEYOU, 6. května 2011

  Moc děkuji za pochvalu. Mám radost, když se můj web dětem líbí. Alík

  Poděkování

  ahojky alíku promiň ze zase píšu ale chtěla bych ti moc poděkovat že vůbec takovy sever je a dekuji ze jsi zveřrjnil muj nápad ahoja hezké májové dny!

  alíkova kamarádka, 2. května 2011

  Moc děkuji za pochvalu. Mám radost, když se můj web dětem líbí.
  alík

  Poděkování

  Ahoj Alíků, tohle není dotaz, nýbrž poděkování. Strašně moc bych ti chtěla poděkovat za vstupenky do pražské zoo. Když jsem si přečetla, že jsem vyhrála vstupenku, nemohla jsem tomu i s mojí sestrou uvěřit! Splnily jste můj sen! Už hodně dlouho byl můj sen jet do pražské zoo. Děkuji ti, že tahle stránka vůbec existuje. I rodiče jsou s ní moc spokojeni, velice se jim líbí. Přeji ti, aby jsi měl co nejvíce spokojených uživatelů, a aby sem nechodili zlí uživatelé. Moc ti za vše děkuji, měj se pěkně a mám tě ráda. Tvá věrná uživatelka.

  Holka, 8, 23. března 2011

  Tak to mám taky velkou radost, že Tě výhra tak potěšila. Jsem vždycky smutný, že nemohu odměnit všechny, kteří správně odpověděli, ale tak už to u soutěží chodí. Naštěstí jsem měl ještě pár vstupenek, tak jsem je přidal do katalogu dárků mezi ostatní.
  Až se do té zoo vypravíš, klidně si zahraj na reportéra Alíkovin a můžeš o své výpravě připravit článek. Aby byl pro ostatní čtenáře zajímavý, tak není potřeba popisovat seznam všech zvířat, která uvidíš, ale spíš třeba chvíli některé pozorovat a napsat nějaké postřehy a zajímavosti z toho, co jsi viděla a zažila.
  Alík

  Poděkování

  ahoj aliku ses super stranka mam te moc rada ve skole se mi smejou ze na ebe chodim prejuti aby se se rwgistrovalo hodne deti a vidim ze sem chodei i nad 15 let to je urcite super hrozne se mi tady libi kvizi no zatim ahoj :) p.s.zarad to do podekovani

  martas :), 9. března 2011

  To jsem rád, že se Ti má stránka líbí. Z posměváčků si nic nedělej. Hodně jsme zvažovali, zda grafika má být spíše určena mladším dětem a nebo starším. Rozhodli jsme se pro tu první variantu s tím, že pokud někoo Alík baví, tak mu to jistě vadit nebude a pokud si tu najde, třeba v Alíkovinách nebo na nástěnkách něco, co ho zajímá, pak to bude fajn.
  Alík

  Poděkování

  Ahoj Alíku,už se mi mění stav bodíků a chci ti moooooooooc poděkovat za dopisy co jsi mi napsal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!S pozdravem Tenistka11 :-)) :-D B-) :-p

  Tenistka11, 8. února 2011

  Tak to jsem moc rád, že se to povedlo. A já zas děkuji za hezké poděkování.
  Alík

  Poděkování

  Ahoj Alíku, Moc ti děkujíííííííííí za odpovedˇ na vizitka-její úprava fakt to pomohlo dělám to na Internet Expoler místo tý Mozila Ferifox

  Tenistka11, 2. února 2011

  Tak to jsem rád, že rada dobře posloužila.
  Alík

  Poděkování

  Veselé Vánoce a šŤastný nový rok a aŤ alík bude pořát a pořát :-) přeje __auto__ (filípek)

  __auto__, 3. ledna 2011

  Velmi děkuji za toto přání i přání všech, kteří mi psali do alíkovské pošty. Nemohu však každému odpovídat zvlášť, to bych opravdu nezvládl.
  Alík

  Poděkování

  Veselé Vánoce a šťastný nový rok. :-)

  9 let kluk, 28. prosince 2010
  Alík2. ledna 2011

  Děkujeme za přání.

  Poděkování

  moccc ti děkuji už mám na vizitce to album moooc ti děkuju mari1

  Andulka3, 1. ledna 2011

  Ráda jsem ti pomohla.
  Mari1

  Poděkování

  Ztravím , teď´už jako školačka . Když jsem dočetla pohádku "O Popelce" všimla jsem si Tvého tipu s rozvrhem . Připadalo mě to jako výbo rný nápad, kladu Ti však otázku , proč není rovnou v počítači na vyplnění , třeba v deníku . Předem věnuji dík , a znova chválím Tvojí úžasnou stránku . Tvoje věrná kamarádka Ema (Emilola)

  Emilola, 2. září 2010

  Ahoj, tak to mám radost, že se Ti můj rozvrh líbí. Děkujeme za nápad, zvážíme, zda by něco takového šlo udělat. Tak jak rozvrh je, tak do něj opravdu není možné dopisovat nic na počítači. Ale věřím, že si to dovedeš hezky vyplnit rukou.
  Alík

  Poděkování

  Ahoj! Moc jsem Ti jenom chtěla poděkovat za tehle dětský server! Je moc zajímavý, hlavně tahle poradna, kde Ti se vším ohledně ALÍKA poradí! Moc se mi líbí ta pátračka! Jenom jsem se chtěla zeptat, jestli stačí mít 20 kódů?(ale asi jo :D) Doufám, že ještě další 3 roky tu budeš, jako já jsem na ALÍKOVI! Přeju hezký den a hodně úspěchů ve tvorbě stránek

  Tak to jsem rád, že se ti na mých stránkách líbí i že se Ti líbí pátračka. Stačí sesbírat 20 kódů, tak to je v pravidlech pátračky. Počítali jsme s tím, že někdo se nemusí dostat každý den k internetu a nebo že nemusí každý kód najít.
  Alík

  Poděkování

  Ahoj Alíku, četla jsem článek Jak se vyrobil Alík? a musím přiznat, že jsem nevěděla, že něco takového existuje, že se můžou texty, články, vizitky a všechno přestěhovat někam jinam. Všichni, co ti ,,oblékali nový kabátek" si zaslouži obrovskou pochvalu a já jim tleskám!

  Uznání, 12. února 2010

  Moc děkuji za velikou pochvalu. Dlouho jsme váhali, zda tak dlouhý článek zveřejnit. Pak jsme si řekli - proč ne. Vždyť koho to bude zajímat, tak si to přečte a ostatní mohou kliknout jinam. Navíc díky článku Jak se vyrobil Alík máme vlastně i pěkně sepsáno, co všechno se muselo proměnit, aby web fungoval v současné podobě.
  Alík