Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Technická poradna

  Na otázky odpovídají

  Alíkův ředitel/programátor –MM–, správci Alíka a někdy i Alík.

  V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík.

  Porušení pravidel

  Ahoj alíku chtěla bych upozornit že Super-Kluk25 chtěl po mně NAHY FOTKY samozřejmně že jsem mu je NEPOSLALA hlasila jsem to už Pralince2 ahoj Víla25.
  PS:tedle veb je nej

  Ahoj, jsi skvělá, zachovala ses perfektně. Pokud vás kdokoliv kdykoliv osloví poštou nebo v Klubovně s divným návrhem, nikdy neodpovídejte a rovnou vše ohlaste správcům nebo Alíkovi. V době letních prázdnin je lepší vždy ohlásit raději správci + Alíkovi. Dotyčný podivný uživatel byl zablokován, zůstává sledován jeho případný opakovaný vstup na web pro případné podání podnětu k šetření pro Policii ČR. Krásné prázdniny, Alík

  Porušení pravidel

  alíku vím že to asi patří jinam ale měl bys to vědět. Na těhlech stránkách je pedofil!!!! Věř mi prosím!(kterej 13letej kluk by chtěl po11 letý holce nahý fotky?! Jasně že jsem mu je neposlala)

  Zachovala ses výborně. Pokud vás kdokoliv osloví a snaží se vás odlákat na jiný web (sociální síť, chat a jiné), zpravidla se jedná o možného útočníka. Na takové výzvy NIKDY NEODPOVÍDEJ a napiš do pošty Alíkovi nebo správcům Alíka a uveď přezdívku dotyčného.

  Porušení pravidel

  Zdravím, mám takovou menší prosbu, chci se zeptat.. jak je možné že tu nemám přístup do žádného chatu, jako že správce alíka si nepřeje abych k tomuto stolu přisedl, chci se zeptat, jestli je to nějaká chyba, a nebo čistý ban.. jako nepoužil jsem žádnou vulgaritu, ani narážky a pod. bavím se s lidmi normálně ještě před hodinkou jsem tam byl a ted příjdu a nemám přístup, chci se zeptat proč.. :) děkuji. přeju pěkný den.

  D3xusek, 4. června 2016

  Tvé diskuse o pití alkoholu atd. nejsou zrovna vhodné pro dětský web.

  Porušení pravidel

  Ahoj Alíku :)
  Prosím, chtěla bych nahlásit uživatele jménem : deptr
  Psal mi velmi nevhodné zprávy. Nebudu je sem vypisovat jelikož to čtou děti.
  Neustále mě obtěžuje, a vyhrožuje mi.
  Snažil se i dokonce dostat mou adresu.
  Budu ráda za pomoc :)

  ancenie1, 21. května 2016

  Uvedená přezdívka byla již v dubnu pro nevhodné chování zablokována. Kdy ti měly výhrůžné dopisy přijít?

  Porušení pravidel

  Zdravím,
  chtěla bych nahlásit uživatele domanevyuzity, který mi napsal, že hledá milenku a je mu 28. Později se pokusil získat i moje číslo. Myslím si, že nejsem jediná, komu psal a byla bych ráda, kdybyste to nějak řešili.

  Děkuji a přeji hezký den. - otázka upravena poradcem

  Ahoj, díky za ohlášení, uživatel byl zablokován. Alík

  Porušení pravidel

  Ahoj, chci se zeptat, blokovali jste uz uzivatele s prezdivkou "kaffkas"? Ptal se mi, jestli jsem nekomu vyhonila rukou.
  Ahoj, hezke dny - otázka upravena poradcem

  anginkalolinka003, 3. února 2016

  Ano, tebou uvedená přezdívka byla 1.2.2016 zablokována pro hrubé porušení pravidel Alíka.

  Porušení pravidel

  Milá poradno,
  Nedávno se mi stala nemilá věc. Opravdu si vůbec nevybavuji, čím bych porušila pravidla, přesto mi byl zablokován přístup do klubovny! Mimo to mi byla správcem smazána část vizitky, což uznávám, že je možné, aby nějakým způsobem vadilo. Pořád ale nevím, co tak hrozného jsem provedla v klubovně. Je možné, že to souvisí s "nevhodným" textem na vizitce? A co mám udělat proto, aby bylo vše napraveno? - otázka upravena poradcem

  Valinka71, 30. listopadu 2015

  Klubovnu máš zablokovanou za vulgární hovor u stolu. A nepomohou ti hvězdičky ve slovech.

  Porušení pravidel

  Ahoj chci se zeptat proč pořád vihazuje správce stolu kamaráda nalkeshi když si semnou jenom píše. za odpověď díky.

  Jedná se o přezdívku, která hrubě porušila pravidla Alíka.

  Porušení pravidel

  Ahoj Alíku :) Může se stát že někomu zruší účet bez důvodu, nebo bez prověření že to vůbec udělal (třeba nadávat atd.)? Děkuji

  Bez prověření mizí pouze přezdívky, které jsou půl roku neaktivní. Za porušení pravidel jsou blokovány pouze prověřené přezdívky. Tvá přezdívka Viki290 zablokovaná není.

  Porušení pravidel

  Ahoj alíku, jeden kluk mi napsal v klubovně ať jdu do prd**e. Co mám dělat?

  Napiš některému ze správců Alíka. Pokud se ale při prověřování ze záznamu hovoru u stolu ukáže, že jsi také nadávala, budeš potrestána i ty...

  Porušení pravidel

  Ahoj správci,jsem tu nový a zrovna mi napsal nějaký papousek111 jestli nechci papouška ochočeného a že si můžu vybrat jakého, Jenže když mu chci odepsat,tak to nejde kliknu na poslat nebo co to je, a nic se neděje,přitom ostatním normílně píšu bez problémů,v čem je chyba?

  CzechandGerman, 23. června 2015

  Přezdívka papousek111 je za porušení pravidel Alíka zablokovaná.

  Porušení pravidel

  Ahoj,
  chci se zeptat na prostou věc, je tady normální, že vás správce, se kterým jste nikdy neměli nic do činění začne natrvalo blokovat a ani se vám o tom neobtěžuje napsat?

  Nina_Grayová, 26. května 2015

  Za hrubé porušení pravidel Alíka ti byl jedním ze správců Alíka zamezen přístup do klubovny. Místo napadání správců Alíka bys měla své chování vysvětlit a určitě se také omluvit.

  Porušení pravidel

  Zdravím. Dnes jsem dostala blokaci. Nechápu proč. Nic zvláštního co bych provedla si nepamatuji. Hrála jsem slušně rodinku a vykoplo mě to . Psalo to vlastně u každého stolu. Blokace.. Děkuji za co nejdřívější odpověď..

  Přečti si pravidla Alíka - konkrétně se zaměř na bod č.2, ten jsi porušila. Věřím, že již víš, kde byl problém.
  Zkus napsat slušně vysvětlení některému ze správců Alíka.Doporučila bych ti správce Alíka Pralinka2, ale nejedná se o správce, který ti blokaci aktivoval. Takže nezačínej svůj dopis nadávkami apod. Vysvětlení a omluva za porušení pravidel bude jistě na místě.

  Porušení pravidel

  ahoj alíku,
  mě pořád jedna holka když napíšu nějaký článek a je tady nadává jakože fůůůj to hnus a podobně :(

  TabithaCute, 2. května 2015

  Napiš některému ze správců Alíka (např. Pralinkovi2), případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.

  Porušení pravidel

  Jak je to s účty se stejnou IP adresou? Například, když zde mám já a můj mladší bratr účet a oba se přihlašujeme přes můj laptop - mohou nám být účty nějak zablokovány? A jak je to se soutěžemi? Může soutěžit jen jeden?
  Děkuji,
  Yumi

  LiškaLíza, 9. dubna 2015

  Ahoj, pokud se bude na IP adrese dít cokoliv v rozporu s pravidly, jsme připraveni ji zablokovat. A to i za cenu, že bychom omezili další uživatele téže IP adresy. U soutěží je situace jiná, tam platí, že stejnou IP adresu může mít více účasntíků, pokud jsou jejich detaily u účtů odlišné. Pěkný den, Alík