Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Technická poradna

  Na otázky odpovídají

  Alíkův ředitel/programátor –MM–, správci Alíka a někdy i Alík.

  V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík.

  Porušení pravidel

  Ahoj blokli ste mě a já nevím proč a na jak dlouho. Moje přezdivka je nikdo- Děkuji

  Tak jsem se podívala na tvé chování na Alíkovi. Je příšerné a vůbec se nedivím, že ti jeden z mých kolegů zablokoval přístup na Alíka - zakládání nevhodných stolů, pravidla jsi porušoval i nevhodným hovorem v klubovně a v neposlední řadě jsi vyhrožoval a nadával přes poštu... Pokračovat jistě nemusím.

  Porušení pravidel

  Ahoj Alíku proč vadí, když napíšu do burzy že hledám kámošku, a napsal jsem že si s ní můžu dopisovat na FB. A pak mě přišel dopis že je to špatné. Jak to?

  Lákání k dopisování mimo Alíka je nebezpečné a tudíž nežádoucí. Proto ti některý ze správců napsal, že se chováš nevhodně. Stačí, když si přečteš pravidlo č.2.

  Porušení pravidel

  ahoj alíku... :'( bloknul jsi mě.... a já nevím proč...

  Ahoj, 3.3.2015 ti správce Alíka Mateas psal dopis, přezdívku však zablokovanou nemáš. Zřejmě jsi zlobila v klubovně a byl ti na čas zablokován přístup do klubovny. Ale jak vidím, vše je již vyřešeno a do klubovny již můžeš.

  Porušení pravidel

  Ahoj, v diskuzi u článku jsem narzil na nevhodný příspěvek. Chtěl jsem odeslat tip redakci, ale zobrazila se mi zpráva "Vyplněný ověřovací kód nesouhlasí". ??? V odesílacím okně to po mně ale žádný kód nechce. To je divné... Panglaq - otázka upravena poradcem

  Napiš o nevhodném příspěvku některému ze správců Alíka, zkus třeba správce Alíka Pralinku2.

  Porušení pravidel

  jeden ze spravcu je sprostej (NinaHoshi) řikala že jsem maly vietnamsky chajzlik. ja to beru jako uražku proto tě žadam abys něco udělal

  multicz, 19. ledna 2015

  Nic takového neříkala, a dovoluji si upozornit, že křivé obvinění je na Alíku zakázáno. Kdo křivě obviňuje jiné uživatele, může být vyhozen z Alíka. 

  Porušení pravidel

  ahoj mari1 a ostatní správci, chci se zeptat: potkal jsem u jednoho stolu správce alíka a tak mě zajímá, jestli vidí přímo v klubovně to, co šeptám ostatním, nebo jestli je to opravdu tajné.
  A ještě mě zajímá jedna věc, stalo se mi u mého stolu, že správce klubovny přisedl a najednou jsem nebyl už správcem stolu, a neměl jsem korunku zakladatele. má správce klubovny na tohle právo - je pravda, že jsem tam u stolu napsal něco nevhodného? díky za odpově´d

  Správce klubovny může odebírat korunku správce. Je možné, abychom si ověřili, co jsi v klubovně psal.

  Porušení pravidel

  Zajímalo by mě za jakých okolností můžete někoho
  bloknout. Díky

  Pokud někdo hrubým způsobem poruší pravidla Alíka, pak je mu přístup zablokován bez varování okamžitě. Pokud někdo nedbá upozornění, že porušuje pravidla a porušuje tedy pravidla opakovaně, pak je mu také přezdívka zablokována.

  Porušení pravidel

  ahoj alíku mám takový malý problém jeden kluk mi v poste napsal ze me chce vosukat omlou vam se za sproste slovo ten kluk se jmenuje buberat.
  předem děkuji za odpověd

  Napiš některému ze správců Alíka.

  Porušení pravidel

  Ahoj Aliku
  Mam stížnost na spravce MinaHoshi
  Protože jak jsem vytvořil nový stůl radirna tak jak tam přišla tak vubec nemluvila a ja jsem napsal "ahoj chceš se na neco zeptat; a ona vubec nemluvila o chvilku později neco udělala a nemohl jsem vubec psat a zkoušel jsem to nekolikrat ale pořad nešlo psat a pak asi o5sekund později mi sebrala korunku spravce stolu takže sem musel jit pryč jinak by sem musel jenom čekat a nic nedelat prosim Aliku vyhoť ji ze spravcu
  Dekuji - otázka upravena poradcem

  Správci plní své povinnosti dobrovolně a co nejlépe. Opravdu není v silách správce každému v klubovně odepsat. Máš-li vztek, že jsi byl za porušení pravidel vyhozen z klubovny, zkus dané správkyni napsat a požádat jí poštou o vystvětlení. Máš-li dojem, že ti bylo ukřivděno, napiš správci Alíka s přezdívkou Pralinka2. Doporučila bych ti ale nejprve se zamyslet, co jsi v klubovně vyváděl... Ne nadarmo se říká, že lež má krátké nohy. ;-)

  Porušení pravidel

  Ahoj, Alíku. Už pár hodin se nemůžu dostat na žádný stůl. Píše mi to, že správce stolu si nepřeje abych si přisedla no a to nemůžu na žádný stůl...nevím co to e

  Za porušení pravidel Alíka ti může být dočasně zamezen přístup do klubovny. Ber to jako varování a již se chovej slušně! V opačném případě ti bude vstup do klubovny zablokován trvale. Za velmi hrubé porušení pravidel Alíka, případně za opakované porušování pravidel Alíka ti může být zablokována celá přezdívka.

  Porušení pravidel

  ahoj , potřebuji se poradit , v poslední době když ztoupím do klubovny a chci si přisednout k nějakému stolu tak mě to po každé napíše že správce si nepřeje aby jsem si přisedla ke stolu ještě v čera to normálně šlo

  To je jednoduché. Porušila jsi pravidla a na omezenou dobu ti byl přístup do klubovny zablokován. Zkus se nad svým chováním zamyslet. Příště bys mohla mít klubovnu zablokovanou trvale a to bys jistě nechtěla.

  Porušení pravidel

  Ahoj, už jsem sem psala ohledně toho, jak mi psal uživatel Mercirius. Když jsem hledala odpověď na svou otázku, tak jsem zjistila, že několik holek psalo, že je obtěžoval. mě přišlo asi tohle:
  Ahoj. Chtěla by jsi si dopisovat? S mladšími holkami si rozumím víc než se staršími. Rád bych si našel na dopisování štíhlou a inteligentní holku. Rád jezdím na kole, plavu, chodím cvičit. Dřív jsem chodil na biatlon, karate a taky jsem hodně četl. Mám rád fantasy a scifi filmy ale třeba i pohádky. Jsem z Prahy a budu se těšit na odpověď. Zatím ahoj :) Marek

  je možné že mě chtěl taky obtěžovat? Nejdřív jsem z toho byla nešťastná (že mu nemůžu odepsat), protože ve třídě se o mě nikdo nezajímá. Ale teď jsem docela ráda že jsem si s ním nemohla psát.

  Kája - otázka upravena poradcem

  Ahoj,
  uvedeného uživatele Alík zablokoval již v únoru. Pokud něco napsal od té doby, napiš přímo Alíkovi.

  Porušení pravidel

  Ahoj Alíku,
  chtěl jsem se zeptat: Považuje se za porušení pravidla Alíka č. 2 (probírání nevhodných témat), když u stolu se probírají témata typu: kolik měl dneska kdo cigaret, kolik měl dneska kdo panáků, jak se ožrali apod. ?
  Děkuji. - otázka upravena poradcem

  Klověna, 1. ledna 2014

  Pochopitelně jde o hrubé porušení pravidel Alíka. Pokud jsi byl svědkem takového porušení pravidel, pak dej vědět některému ze správců Alíka.

  Porušení pravidel

  Ahoj Alíku, mám takový dotaz......jak se na Alíkovi dá nahlásiti neplecha????????????? prosím
  porad mi

  děkuiji Ferda - otázka upravena poradcem

  Ahoj Ferdo, v Klubovně máš v horní části obrazovky lištu se záložkami, na modré je napsáno Nahlásit neplechu. Pokud někdo zlobí v poště, piš mně. Alík

  Porušení pravidel

  Ahoj aliku,
  Nekdo jednou napsal v klubovne ze RozzurenaHarpyje spamuje(my jsme si povidaly).Ona se tam s nekym rozhadala a nekdo napsal ze „spamuje“.Co to znamena spamuje?
  PREDEM DIKY TYNKA <3 - otázka upravena poradcem

  Ahoj,
  spam původně znamená obtěžující nevyžádané reklamní sdělení. Jsou to takové reklamní e-maily, co zaplňují e-mailové schránky a obsahují zbytečné reklamy na věci, které příjemce nepotřebuje. Na Alíkovi se za spam považují obtěžující příspěvky, často s nějakou reklamou, které odesílatel opakovaně rozesílá do pošty většímu počtu uživatelů nebo vkládá do většího počtu nástěnek, případně opakovaně a bez kontextu vkládá do klubovny. V klubovně bývá jako spam někdy označováno i to, když tam někdo opakovaně vícekrát vkládá stejnou větu nebo nesmyslný shluk písmen či znaků a tím omezuje a narušuje  konverzaci ostatních.
  Pralinka2