Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Technická poradna

  Na otázky odpovídají

  Alíkův ředitel/programátor –MM–, správci Alíka a někdy i Alík.

  V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík.

  Pošta

  Proč mi nejde odeslat správa? pár už jsem jich odeslala, ale ted´to najednou nejde. Proč???

  kachna75115, 7. října 2014

  Problém bude v přezdívce. Pokud posíláš dopis zaniklé přezdívce, pak to pochopitelně nejde. Napiš některému ze správců Alíka. Jistě ti pomůže.

  Pošta

  Ahoj, Alíku. Mám dotaz/problém. Když chci někomu poslat zprávu tak se to neodešle, jak to?

  Překontroluj si, zda odesíláš dopis na fungující přezdívku. Zkus si vybranou přezdívku vyhledat v seznamu kamarádů, případně napiš některému ze správců Alíka. Jistě ti s kontrolou adresáta pomůže.

  Pošta

  Ahoj alíku. Když najedu myší na Moje pošta tak tam mám 0 nových dopisů a 0 nových spamů. Tak by mě zajímalo so jsou to ty spamy.
  (Druhý dotaz napiš znovu.)
  - otázka upravena poradcem

  žákulda, 21. července 2014

  Vkládej, prosím, každou otázku zvlášť. Odpovím ti na Spam.
  Spam je nevyžádaná, nechtěná pošta. Pokud ti napíše někdo, od koho si nepřeješ dostávat dopisy, označíš si ho jako spamera a jeho pošta bude končit právě v tom Spamu. Tam si pochopitelně dopis přečíst můžeš, ale nemusíš. Více si o tomto tématu můžeš přečíst v Alíkovinách, kde najdeš článek: Odpovědi SPRÁVCŮ Alíka na časté dotazy č.2.

  Pošta

  Alíku pomoz já chci poslat pohlednici kamarádce konkrétně uživateli Janička je registrovaná a tak ale když pohlednici poslu a chcisi ověřit vizitkou která normálně najede tak se neoběví.A když poslu pohlednici někomu jinému normálně najede.Co se děje????

  Napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.
  Alík a správci

  Pošta

  ahoj jak se píše správcům?

  Napíšeš dopis v poště zde na Alíkovi a do políčka adresát vyplníš přezdívku správce Alíka, kterému chceš psát.

  Pošta

  Ahoj šlo by kdybych chtěla všem poslat zprávu ? když ano tak jak?

  Ahoj,
  jestli myslíš poslat zprávu do pošty všem asi 50 000 uživatelům Alíka, tak to běžný uživatel nemůže. Mezi těmi uživateli je mnoho takových, kteří se pokoušejí různé, někdy i pochybné zprávy hromadně sdělovat pomocí klubovny nebo nástěnek, a kdyby každý z 50 000 uživatelů měl možnost snadno a rychle poslat zprávu ostatním 50 000 uživatelům, tak by to vedlo k okamžitému zahlcení celého Alíka.
  Možnost posílat hromadnou poštu všem uživatelům má jen sám Alík, a používá to jen v nutných případech.
  Pralinka2

  Pošta

  Ahoj alíku. Pokazde kdyz napisu kamaradovy štěpa123 , pri odeslani spravy se jeho jmeno preskrtne a sprava nejde odeslat. Pomuzes mi? Dekuji laylaanna.

  laylaanna, 24. února 2014

  Ahoj Laylaanno,

  jak vidím, zdá se, že už vše funguje, jak má. pokud yb nastal problém, prosím, dej vědět,

  Alík

  Pošta

  Ahoj Alíku. Napsal mi do pošty tady na Alíkovi jeden uživatel. Mě ale na jeho dopis nejde odpovědět a nemá ani źádnou vizitku.Dá se to nějak vyřešit?

  tinušenka, 10. února 2014

  Ahoj Kristino,

  pokud nelze na poštu odpovědět a uživatel nemá vizitku, jedná se zřejmě o někoho, kdo byl z důvodu nevhodného chování na Alíkovi již zablokován. Pokud bys dostala podobnou zprávu v budoucnosti, neodepisuj a přepošli ji správcům nebo Alíkovi. Díky, Alík

  Pošta

  Občas se mi stává,že mi dopis ve schránce svítí růžově,jako kdyby mi přišel nový dopis,a přitom jsem poslední dopis obdržela před týdnem a okamžitě jsem si ho přečetla.Bojím se,že mi chodí dopisi a já je nevidím a nemohu si je přečíst.Děje se něco?Díky zuzka - otázka upravena poradcem

  Sportovkyně-ZŮZA, 29. září 2013

  Ahoj, naše sekce Poradna, Vtipy a Ostatní hry běží v novém režimu (s mírně pozměněnou grafikou). Bohužel, nový režim způsobuje "červenání" obálky a to i v případě, že není nová pošta. Pokusíme se o nápravu či alternativní řešení. Díky za trpělivost. Alík

  Pošta

  ahojky chci se zeptat když jsem zde v poradně nebo v té druhé poradně tak mám červenou obálku jako kdyby mi přišla pošta ale vlastně mi nic nepřišlo proč to tak je?
  děkuji - otázka upravena poradcem

  Ahoj, naše sekce Poradna, Vtipy a Ostatní hry běží v novém režimu (s mírně pozměněnou grafikou). Bohužel, nový režim způsobuje "červenání" obálky a to i v případě, že není nová pošta. Pokusíme se o nápravu či alternativní řešení. Díky za trpělivost. Alík

  Pošta

  Proč je v poradně a vtipech červená obálka? Když se někdo těší na dopis a jde si zatím číst vtipy, je pak zklamaný že je tam taková chyba a že ten dopis nedostal a čeká dál.

  Ahoj, naše sekce Poradna a Vtipy běží v novém režimu (s mírně pozměněnou grafikou). Bohužel, nový režim způsobuje "červenání" obálky a to i v případě, že není nová pošta. Totéž se děje v sekci Ostatní hry. Pracujeme na nápravě. Díky za trpělivost. Alík

  Pošta

  alíku!jak mám tu poštu tak mě nejdou ty doručené dopisi otevřít!pomoš mi prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Emma Novotná, 5. září 2013

  Vyzkoušej tento odkaz, ten přímo otevře Tvou poštovní schránku: Pošta. Jinak se pošta otevírá přímo kliknutím na modrou poštovní schránku v pravé horní části obrazovky. Pokud Ti rada nepomůže, prosím, popiš lépe svůj problém, jaké používáš zařízení a případně prohlížeč. Vše pošli na email alik@alik.cz Haf! Alík

  Pošta

  Ahoj Alíku. Já když kliknu do ostatní hry, mám červenou obálku a přitom mě nepřišla žádná pošta. Můžeš to spravit?

  anička999, 19. srpna 2013

  Ahoj, obálka v sekci Ostatní pošta zčervená z technických důvodů a to pouze v této sekci. Haf! Alík

  Pošta

  Ahoj Alíku, jak můžu někoho v mé poště blokovat? (Aby mi nechodili jeho dopisy.) Předem dík za odpověď.

  Flóra winxka, 27. července 2013

  U každé zprávy máš vpravo nahoře symbol černožlutého kolečka. To je tlačítko "spammer". Pokud tlačítko u nechtěné zprávy stiskneš, označí se její odesílatel za spammera a všechny jeho další zprávy Ti budou chodit do spamového koše. Ten můžeš vždy prostě jen smazat. Haf! Alík

  Pošta

  Ahoj Aliku mam dotaz kdyz nekomu pisu a neni pripojej zobrazi se mu zpava????? dekuji za odpoved Kyttyna2001

  Kyttyna2001, 16. července 2013

  V poště ano. Zpráva se mu zobrazí při dalším přihlášení. Haf! Alík