Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Technická poradna

  Na otázky odpovídají

  Alíkův ředitel/programátor –MM–, správci Alíka a někdy i Alík.

  V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší Alíkova poradna, v této poradně mažeme.

  Pošta

  ahoj aliku nejde mi odeslat zprava mohl bys mi prosim poradit cim to asi bude? protoze je to velmi dulezita zprava je to ohledne poslani 3 knizek

  Škoda, že jsi neuvedla, o jaké odeslání se jedná. Je to zpráva, kterou jsi chtěla poslat Alíkovskou poštou? Nebo na e-mail? Pokud máš nějaký problém, je možné napsat na e-mail alik@alik.cz. Je ale potřeba uvést pořádně svou přezdívku a důkladně napsat, jaký máš problém.
  Alík

  Pošta

  clounvajíčko Ahoj alíku mužu ti nějak psát dopisi.Mám tě moc rada

  Napiš mi do pošty. Alík

  Pošta

  mozem si na alikovi pisat s kamaratkou?

  barbora, 4. září 2011

  To jistě můžeš, potřebuješ jen znát přezdívku své kamarádky zde na Alíkovi. K dopisování můžeš použít poštu, nástěnku i klubovnu.
  Mari1

  Pošta

  vymazala jsem si dopis od kamarádky a nevím jestli už ho někdy uvidím.

  anička999, 24. června 2011

  Zkus e ve své poště podívat do smazaných dopisů.
  Mari1

  Pošta

  Jsem přihlášená ale nemůžu do klubovny jakto

  Karolínka, 24. května 2011

  Napiš mi do pošty tvou přezdívku. Alík

  Pošta

  proč mi nejde jedné kámošce poslat dopis? prosím odpověz

  Napiš mi do pošty, o jakou přezdívku se jedná. Alík

  Pošta

  Jak se chodí na poštu kterou vám někdo pošle.

  HanesLuks, 20. dubna 2011

  To, že máš novou poštu ti prozradí barva obálky v poštovní schránce vpravo nahoře. Pokud dostaneš novou poštu, má červenou (spíš růžovou) barvu. Pokud máš všechnu poštu přečtenou, pak má barvu bílou. Kliknutím na obálku se do pošty rovnou dostaneš. Alík

  Pošta

  Ahoj Alíku. Chci se zeptat jak pošlu někomu pohlednici do pošty. Vím jak mám poslat pohlednici , ale vždycky když pošlu někomu pohlednici tak mu příde do e-mailu a né do pošty. Prosím poraď mi jak se to dělá. Děkuji

  Jako adresáta musíš napsat jeho přezdívku, ne e-mail. Alík

  Pošta

  Ahoj Alíku!!! Mám problém, měla jsem tady kamarádku ale ted když napíši jeji přezdívku (a to správně) ta se škrtne a nedá se jí vůbec napsat a přitom v seznamu přátel je. Prosím, co mám dělat nic nechápu!

  kájík, 2. dubna 2011

  Napiš mi do pošty, o jakou přezdívku se jedná. Alík

  Pošta

  Ahoj Alíku,já mám kamarádku na Alíkovi.Jednou jsem jí napsala dopis,ale odpověd mi nepřišla.Tak jsem se jí ve škole ptala jestli mi odepsala,a ona řekla že psala,ale mě stopro nic do pošty nepřišlo.

  Napiš mi do pošty, o jakou přezdívku se jednalo. Alík

  Pošta

  Proč nemůžeš posílat rychleji poštou zprávy????

  Nevím s čím máš problém. Jednotlivé weby fungují většinou podle toho, jak moc uživatelů je navštěvuje. Alík je sice největší mezi našimi weby pro děti, ale ve srovnání s weby pro dospělé je přece jen mrňous a je tedy logické, že ne vše tam může být uděláno jako jinde. Každá práce stojí nějaký čas člověka, který je na ni odborník. A většinou je třeba takovému člověku za jeho práci zaplatit.
  Alík

  Pošta

  jak psát alíkovi dopis?

  Ahoj, vpravo nahoře na úvodní stránce klikni na poštovní schránku. K vyhledání přezdívky, které chceš napsat dopis (třeba Alík) zkus použít adresář. Máš dvě možnosti. Přímo začni vyťukávat přezdívku a postupně se ti bude zužovat nabídka přezdívek, která se podobá napsanému (z té nabídky si můžeš žádanou přezdívku vybrat). Nebo klikni na "Adresář" a do okénka napiš část přezdívky, komu chceš dopis psát. Vyběhne ti nabídka, kde si hledanou přezdívku najdi a klikni na OK. Pak už jen stačí do toho velkého okna napsat dopis a odeslat jej.
  Mari1

  Pošta

  alíku když přijduna alíka že mám poštu a přitom žádnou nemám.jak to?

  Pokud máš novou poštu, tak je obálka ve schránce, kterou vidíš vpravo nahoře, růžová. Pokud ji tam vidíš bílou, tak to znamená, že skutečně žádný nový dopis ve schránce nemáš.
  Mari1

  Pošta

  jak mám říct své kámošce, aby neopisovala vůbec nevím co jí mám říct já už ji to říkala ale ona to dělá pořád? co jí mám říct?

  sisi12345, 26. února 2011

  Pokud si s někým nechceš psát přes poštu, tak máš možnost kliknout u dopisu dotyčného na tlačítko žlutočerného kolečka a tím odesílatele označíš za spamera. Dopisy od něj ti sice přijdou, ale nezobrazí se ti v běžné poště.
  Mari1

  Pošta

  Když přijdu na Alíka, vždycky se podívám jestli mám novou poštu.. Většinou ale obálka nesvítí červeně, ale když to otevřu, mám tam třeba devět dopisů.. Jakto? Děkuju.

  Ahoj, abychom Tvůj dotaz mohli prověřit, potřebovali bychom znát, jaký používáš prohlížeč (včetně verze). Nejlépe, když si napíšeš do vyhladávače idnes.cz/ip a to, co se Ti objeví na stránce zkopíruješ a spolu se svou přezdívkou a popisem problému pošleš na e-mail alik@alik.cz
  Alík