Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Přezdívka

Proč byla zrušena funkce měňení přezdívek??
Jestli tato otázka není vhodná tak se moc omlovám... Ale prosim moc by mě to zajímalo... - otázka upravena poradcem

LoveNeli, 12. března 2014

Ahoj,
kdysi bylo možné přezdívky měnit, ale tato možnost byla zrušena, protože to způsobovalo hodně problémů.
Pralinka2

Přezdívka

Ahoj, napsal mi jeden z Alíkových kamarádů, konkrétně Mercirius. Chtěla jsem mu odepsat, ale nešlo to, chtěla jsem se podívat na vizitku, ale skočilo mi tam: Jejda! Vizitku nemůžeme najít (nebo něco takového). Co se stalo? Mimochodem, psal mi 10.2 Díky za odpověď. Ani
- otázka upravena poradcem

Buldoček12, 16. února 2014

Ahoj Kájo,tebou jmenovaný uživatel porušil hrubým způsobem pravidla Alíka. Byla mu tedy zablokována přezdívka, proto se ti nedaří mu napsat.

Přezdívka

Ahoj Alíku,
tady na alíkovi jsem měla hodně kamarádů. Měla jsem je přidané také mezi kamarády a teď je tam nemám. ( některé jsem si vymazala ale o těch není řeč) a ty ostatní mi prostě zmizeli. Když je chci najít v kamarádech tak tam nejsou.. Nikde v hledáčku je nevidím a mrzí mě to. Také jsem tam měla ty které jsem neznala tolik (osobně) no a ty teď nemůžu najít, a prostě mi to vadí. Je možné aby jsi jim smazal účet? Na alíkovi nebyli moc aktivní.. ::(( - otázka upravena poradcem

Deštník184, 2. ledna 2014

Pokud se tvoji kamarádi nepřihlásili déle jak 3 měsíce, pak jim přezdívka zanikla automaticky a opravdu je pak není možné najít v seznamu kamarádů a zmizí i z tvého seznamu kamarádů na vizitce. Pokud někdo z tvých kamarádů porušil pravidla Alíka a došlo k zablokování takové přezdívky, pak také zmizí ze seznamů. 

Přezdívka

Ahoj Alíku.
Můžu se zeptat,jde změnit přezdívka? - otázka upravena poradcem

Blogařkas, 17. října 2013

Ahoj Aneto,

přezdívka změnit nelze. Jediná možnost je založení nové registrace.

Měj se pěkně,

Alík

Přezdívka

Ahoj alíku prosim da se zmenit jmeno Dekuji

patina_8, 13. září 2013

Ahoj,
Přezdívku po založení už není možné změnit. Je to bezpečnostní opatření proti těm, kteří by toho chtěli zneužívat.
Měj se hezky,
Crusher

Přezdívka

Ahoj Alíku, několik let jsem tady na této stránce nebyl. Nešlo mi se přihlásit na můj starý účet, dokonce ani v tom seznamu kamarádů mě to nenajde. Byla by nějaká možnost svůj starý účet obnovit? Předem děkuji za odpověď.

Tomasso, 7. září 2013

Ahoj,
Než se zeptáš, bývá rozumné pokusit se odpověď najít. A toto téma bylo v Poradně řešeno již mnohokrát - pakliže se na účet půl roku nepřihlásíš, tento definitivně zaniká.
Měj se hezky,
Crusher

Přezdívka

Ahoj Alíku Vím, proč mi nejde se přihlásit, min. 2 roky jsem zde nebyla, chci se zeptat bylo by možné případně je možné účet Korunka147 znovu obnovit? Nebo musím vysloveně novou registraci? Děkuji za odpověď. Korunka147

Korunka147, 5. srpna 2013

Zkus napsat svou prosbu o opětovné oživení přezdívky na alik@alik.cz. Neumím ti zaručit, že ti Alík přezdívku obnoví, ale zkusit to můžeš. Budeš potřebovat svůj PUK.
Mari1

Přezdívka

Ahoj Alíku,prosím,jak mohu změnit svou přezdívku a kde?

Přezdívku změnit nelze. Pokud chceš začít používst jinou, musíš založit novou registraci. Haf! Alík

Přezdívka

proč nejde P niku prihlásit?

Pžezdívku "P nika" v systému nemáme. Haf! Alík

Přezdívka

Ahoj Alíku chci se zeptat jak si můžu změnit přezdívku?předem děkuji,zoufálek1.

zoufálek1, 9. června 2013

Měnit přezdívku bohužel nelze. Haf! Alík

Přezdívka

Ahojky jentak se zeptám proč jste vymazaly LENKAH?

Kačka 11let, 19. dubna 2013

Jak to vypadá, uživatelka měnila údaje na vizitce a dosud je neověřila na emailu. Účet je v čekacím režimu. Pokud se jedná o jiný problém, ať napíše na alik@alik.cz. Blokovaná není. Haf! Alík

Přezdívka

alíku a kde je tá přezdívka je kde? já ji nemužu vubec najít tak odepiš co nejdřív!

klarka, 3. dubna 2013

Vpravo nahoře je světlá cedulka, v její levé části Tvá přezdívka. Haf! Alík

Přezdívka

Kde zjistim puk

Číslo PUK k přezdívce ti byl zaslán hned po registraci přezdívky na tebou uvedený kontaktí e-mail nebo kontaktí telefonní číslo. Záleží, který kontaktní údaj byl tebou při regstraci zadán.
Mari1

Přezdívka

Prosím,je přezdívka Sexoušek vhodná na tento web?Předem děkuji za odpověď.

šuplík34, 10. března 2013

Není. Alík

Přezdívka

alíku jak můžu vědet kdo tu je a kdo tu není

Klikni na KAMARÁDI >> SEZNAM KAMARÁDŮ a zde si zaškrtni okénko u nápisu "Pouze on-line kamarádi". Poté klikni na tlačítko HLEDEJ.
Mari1

Přezdívka

Dobrý den, jsem uživatelem Alíka již několik let (víc než pět), mám zde účet: ---jinovatka--- respektive měla jsem. Nějaký čas jsem zde nebyla (je to více jak tři měsíce, to vím), ale ráda bych se zeptala, jestli není nějaký způsob, jak bych získala svůj starý účet zpět, nejlépe i s informacemi, co jsem tam měla. Moc děkuji za odpověď a nejlépe za kladné vyřízení. Ráda bych se sem i v následujících letech vracela.. :)

Soňa Spáčilová, 22. března 2013

Ahoj, tvé poslední přihlášení je 10.9.2012, což je skutečně velice dávno. Přezdívka po lůlroční neaktivitě zanikla. Obávám se, že si budeš muset založit novou přezdívku. Zkus ale ještě napsat přímo Alíkovi na e-mail alik@alik.cz a připrav si své číslo PUK. Zeptej se přímo Alíka, zda-li bude možné tvou přezdívku obnovit.
Mari1

Přezdívka

jak se změní jméno na alíkovi díky za odpověď a už jsem čekala na jednu otázku 2týdny a ještě tady neni a nebyla nikdy zodpovězena

ahojky aldo, 26. března 2013

Ahoj,
přezdívka na Alíkovi se změnit nedá. Kdysi to šlo a byly z toho hlavně problémy.
V této poradně odpovídá několik lidí a každý z nich odpovídá jen na ty otázky, co umí.
Pralinka2

Přezdívka

alíku jak si mám tady najít kamarády?

kristýnkahmt, 6. února 2013

Zkus si vyhledat kamaráda v seznamu kamarádů. Klikni na KAMARÁDI >> SEZNAM KAMARÁDŮ. Otevře se ti vyhledávání kamarádů. Zde si můžeš vyhledat kamaráda podle přezdívky, bydliště, jména, zájmů...
Mari1

Přezdívka

nemůžu najít kamarády

uzmetostve, 7. března 2013

Zkus se podívat do seznamu kamarádů a tam si někoho vyhledat podle zájmů, které máš i ty.
Mari1

Přezdívka

Milý Alíku, dříve (asi před rokem ) jsem byla přihlášená na Lipánka a stalo se mi, že když jsem se tam chtěla zkušebně přihlásit(po registraci)nepodařilo se mi to. Zajímalo by mne jestli se to může stát i tady a jestli ano tak jak to mám vyřešit.Předem Děkuji

hanickahouslistka, 12. února 2013

Ahoj,
našla jsem přezdívku Lipánek, která vykazuje poslední aktivitu 5.8.2012. Dále jsem našla přezdívku lipánek, ta má poslední aktivitu 24.5.2008. Obě nalezené přezdívky zanikly, protože se na ně hodně dlouho nikdo nepřihlásil. Každá přezdívka na Alíkovi zanikne, pokud není více než půl roku aktivní - tj. více než půl roku se na tu přezdívku nikdo nepřihlásí.
Můžeš si pochopitelně založit novou přezdívku, ale pokud se na novou přezdívku opět déle jak půl roku nepřihlásíš, tak ti rovněž zanikne.
Mari1