Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Reklama čili SPAM

prosim mam dotaz proc mi nekdo posle ze mam hlasovat o zviratka a pak mi to zmizi. a ja nevim cim to je prosim odpovezte dekuji za odpoved Klara Ondráčkova

Ahoj, rozesílání reklamy je porušením pravidel Alíka. Takže je pravděpodobné, že člověk, který ti reklamu poslal, byl vyhozen z Alíka. Proto ti zmizí i dopisy, které ti od něj přišli.
Mari1

Reklama čili SPAM

ahoj alíku já vám chci napsat jen to že tadi na alíkovy je mnoho detí co prodávají dvd plagáty atd...a to treba reknout adresu já chci pripomenout že to je zlí ríkat adresu koho neznáš a napríkled jedna holka delá soutež víz a chce adresu aby mohla zaslat dárek alíku prosím udelej pouční článek a znám kámošku co se jmenuje Kristýna ona dala adresu nekomu aby jí poslal plagáty a poslala peníze a nic jí nedošlo nekdo k ní prišel a ptal se jí že proč odraovala na nete s plagátmy a uplne zle se sní mluvili tak pozor decka!

Ahoj Ado, takovéhle jednání je proti pravidlům Alíka - viz TENTO článek v Alíkovinách. Pokud si všimneš někoho dalšího, kdo bude požadovat peníze od uživatelů Alíka, napiš některému ze správců - ZDE je jejich seznam. Peníze rozhodně nikomu neposílej!
pes_z_pětipes

Reklama čili SPAM

Achój Alíčku, snad mi poradíš! Potřebuji zviditelnit můj blogísek, ale nevím jak.Myslím, že je pěknej a hrozně sem se na něm nadřela!Je tam spousty článků, fotek, rubrik... Moc lidí mi tam, ale nechodí.Bráchův blog se dá najít na seznamu, ale můj ne.On s tím fakt nic nedělal.Já to nechápu!Doufám, že mi odpovíš a poradíš, jak tam nalákat lidi, aby si všimli, že vůbec existuje.Protože věřím tomu, že by se jim líbil a pak by tam chodili častěji.Jednu bleskovku tam musím mít měsíc!!!Protože do ní nikdo neodepisuje!Téměř každej den na něj chodím a dodělávám!Ono to dá práci.Občas tam přijdou zlí lidi, který říkaj, že je hnusnej a nadávaj mi!Ale já neříkám, že se musí líbit všem!Jenom oni třeba ani neví, jak se dělá, žádnej nemaj a ostatní co to umí pomlouvaj.To nešsnášim!Když mi někdo napíše, že se mu můj blog nelíbí, ať se mrknu na jeho, tak se mrknu a nevadí mi to, protože každej má jinej vkus!Ale ty co nic neumí jsou naschvál hnusný!Tak mi plsky poraď, jak můj blogík zviditelnit.Ahoj A.

Anonymně, 3. března 2007

Ahoj, reklama v klubovně a na nástěnkách by byla porušením pravidel, ale můžeš si ji dát na svoji vizitku. A totéž mohou udělat i tví kamarádi. Požádej je, aby byli tak hodní a dali si na vizitku reklamu na tvůj blog.
Mari1

Reklama čili SPAM

Ahoj Alíku,nemohu dělat tvou reklamu nějakou z Alíka zkpírovat a dávat jej na jiné stránky??

Weboví stránky., 26. února 2007

Ahoj, pokud chceš na svých www stránkách dělat Alíkovi reklamu, tak to samozřejmě můžeš. Mari1

Reklama čili SPAM

ahoj co je to Spam?

Hanka (vyrtual-pes), 23. února 2007

Spam je nevyžádaná reklamní zpráva. Označují se tak takové ty obtěžující e-maily, které neustále přicházejí do e-mailové schránky a vnucují se s nabízením věcí, které nikdo nechce. Na Alíku se tak taky označují takové ty reklamy, které někdo cpe do většího množství nástěnek bez ohledu na jejich téma.
Pralinka2

Reklama čili SPAM

proč když kliknu na ti reklami proč se to zobrazí.

Ahoj Betty! Přesně nevím, jak svůj dotaz myslíš, ale odpovím ti tak, jak jsem jej pochopila.
Předpokládám, že ti někdo poslal reklamu do pošty. Většinou je ta reklama formou odkazu. Pokud na takový odkaz klikneš, tak se dostaneš na nějaký web třeba o pejscích apod. Záleží, co dotyčný pisatel do odkazu vložil. Tady máš také jeden odkaz, ten tě dovede na stránku, kde si můžeš přečíst, že SPAM je porušení pravidel Alíka.
Mari1

Reklama čili SPAM

Mám dotaz...je zakázáno na Alíkovi v klubovně roznášet reklamy?...jestli ano, když někoho uvidím můžu ho nahlásit správci?

Anonymně, 13. února 2007

Ahoj! Klikni na tento odkaz TADY. Pokud si pozorně přečteš hned první bod 1. Spamy, nevyžádaná obtěžující reklama, tak zjistíš, že SPAM je zakázaný nejen v klubovně.
Mari1