Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Soutěže

Dobrý den, co se stalo s vyhodnocením předvánočních soutěží? Doposud nebyli zveřejněni výherci Sněhové královny a knih o Pipi punčoše. Měj se, Micicin.

Napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.
Alík a správci

Soutěže

Ahoj Alíku...Vím, už jsem jednou psala že kdy budou vyhodnoceny soutěže před Vánocemi..Ale odpověd zněla:Vyhodnocení soutěží je v soutěžích pod odkazem výherci...Takže kdy tam budou?Byli tam sady knih, stavebnice pro holky(ve výhercíh je jen stavebnice pro kluku-stavebnice tanku, ale pro holky chybí!)Děkuju :)

Napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.
Alík a správci

Soutěže

Alíku jak se mi ukážou sté sooutěže?

chytruška, 1. ledna 2015

Nerozumím tvému dotazu. Jaké sté soutěže? Napiš svůj dotaz přesněji.

Soutěže

Ahoj, je pravda, že když zadám v soutěži o 20 bonusových žetonů všechny soutěžní údaje, MAFRA z nich zjistí moji adresu? Panglaq

Pokud se účastníš soutěže a vyhraješ, pak je třeba někam výhru poslat. Pro takový případ máš možnost si na vizitce vyplnit i přesnou adresu svého bydliště do příslušných kolonek. Tu pak vidí jen Alík, aby věděl, kam výhru poslat.

Soutěže

Chtěla jsem se zeptat, kdy a jak zjistím, zda mi byly připsány do Alíkovy nadílky žetony za vyluštěnou tajenku z MFDnes. Včera jsem tajenku poslala, myslím, že správnou, ale soutěžní žetony za tajenkuse na mém soutěžním účtu neobjevily. Děkuji.

Hanka

Ahoj Hanko, bonusové žetony za tajenky připíšeme až po ukončení hry tj. po 15.1.2015. Alík

Soutěže

Dobrý den, 8.12. se během dne změnila otázka u soutěže o panenky MH. Mám odpovědět na tu novou otázku nebo se do losování počítá i ta předešlá (panenka se zlatými legíny)? Děkuji, kousatka.

Soutěž započítává správné odpovědi. Je jedno, jaká byla otázka v době, kdy jsi odpovídala. Důležité je, zda jsi na konkrétní otázku správně odpověděla. Vícenásobná účast v soutěži je důvodem pro diskvalifikaci. Hodně štěstí ve hře, Alík

Soutěže

Ahoj Aldo. Koupil jsem si Mf dnes 5. i 12. .12 2014, ale asi jsem tam zopomněl uvést přezdívku. U toho 5.12. mi asi už nepomůžeš, ale u toho dnešní jsem poslal duplikát se stejným zněním, akorát jsem dopsal přezdívku. Budeš prosím tolerantní a uznáš mi to s tou přezdívkou? Díky za odpověď.

Ahoj, to se může stát, je to v pořádku, započítá se ti ale pouze jedna účast a do slosování budeš zařazen jen 1x. Hodně štěstí ve hře, Alík

Soutěže

prosím vás hhledně soutěže s monster high tak sem odpověděla ohlásilo se odpověď byla uložena a když jdu na tu samou soutěž znovu můžu odpovídat znovu je to normální? děkuji zdenka

orchidei10, 12. prosince 2014

Pokud znovu odešleš odpověď do téže soutěže, může se stát, že budeš diskvalifikovaná ze hry. V pravidlech soutěží je povolená pouze jedna účast. Hodně štěstí ve hře. Alík

Soutěže

Alíku, prosím Tě, kde najdu rýmy, které jsem zaslala do soutěže Strážci pralesa? Například "Je-li pytlák na trhu...." si vůbec nepamatuji, že jsem psala, odpovídala jsem vždy rovnou do formuláře, a ráda bych si své rýmy porovnala s ostatními. Díky za odpověď. - otázka upravena poradcem

Ahoj, všechny rýmy zveřejňovat nebudeme. Alík

Soutěže

Ahoj Alíku kde najdu trezor?Předem děkuji

Soutěže

Ahoj, jak je možné, že při soutěži Strážce pralesa vzniklo tolik chyb? Hodně dětí si stěžuje a upřímně, já patřím mezi ně. Evidentně jste výhry nerozdělili tak, jak se patří. Bodíky jsou připsány? Proč půlka dětí žádné nedostala, i já jsem si téměř jistá, že jsem měla skoro všechno.

Napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.
Alík a správci

Soutěže

Proč u těch rýmů Bublimo každé zvíře třese se není napsaný autor?

Z neznámého důvodu se nedaří zobrazit úplné znění veršů včetně autora. Na nápravě pracujeme. Autorem je Tidlinka, ač autorů, kteří zvolili jako téma verše třesení, bylo mnohem víc.

Alík

Soutěže

ahoj aliku hraju hru o vstupenky do zoo praha hraje se one dal jindra dekuji za odpoved

Hra o vstupenky do Zoo Praha byla již ukončena.

Alík

Soutěže

Ahojky Alíčku, psala jsem už pod Staň se strážcem pralesa, ale nikdo tam neodpovídá, tak píšu ještě sem. Jukni tam prosím, ju?! Poslední stanoviště sem udělala bezchyby a mám tam 0bodů :-( Asi tam je nějaká závada.Díky moc.

LutaKubuka, 7. září 2014

0 bodů se zprvu nejspíš ukazovalo všem. Nyní by již mělo být vše v pořádku.

Soutěže

Ahoj Alíku,
dnes jsem dohrála Strážce pralesa poslední stanoviště, vše zodpovězeno dobře, tak proč mám u posledního stanoviště 0 bodů? - otázka upravena poradcem

Patrně šlo o nějakou chybu, také se mi okazovalo 0 bodů u posledního stanoviště. Nyní už se mi ukazuje bodů 8. Podívej se na svůj herní plán.

Soutěže

Ahoj Alíku, už dvakrát jsem ti psala email ohledně hry Staň se strážce pralesa a je tomu už více jak 14 dní od mého první emailu a stále si mi neodpověděl. Je mi to docela líto, že mě stále ignoruješ, doufám, že alespoň zde mi odpovíš na dotaz, který jsem psala do emailu:
ahoj Alíku,

hrála jsem hru strážce pralesa, ale v úkolu 3 se mi při odesílání odpovědí přerušilo internetové spojení a bohužel se mi nenačetli body za splnění úkolu a stránka mi hlásí Tvoje odpovědi nebyly uloženy, již jsi odpověděla dříve. Šlo by to prosím zkontrolovat a případně opravit, takhle né mou vinou přijdu o bodíky za splnění všech úkolů?

Děkuji, Danielka
- otázka upravena poradcem

Ahoj, Alík má každý den velké množství e-mailů. Buď trpělivá a jistě se odpovědi dočkáš.
K dotazu zde v poradně. Pokud ti Alík hlásí, že byly odpovědi odeslány, pak odešly ještě před tím, než ti selhalo spojení. Pokud by odpovědi nebyly odeslány např. kvůli přerušení internetového připojení, pak by ti Alík nemohl hlásit, že jsi již dříve odpovídala.

Soutěže

Ahoj Alíku a ostatní, chtěla bych se zeptat na jednu otázku. Do trezoru jsem zadala kód a vybrala jsem si minci. Vyhrála jsem zdarma nějakou e-knihu a klikla na "výhru uplatnit zde". Jenže tam je jen nějaký článek a já nevím kam mám dát ten kód výhry. Klikla jsem i na "jak získám svou výhru" , ale také jen článek. Jak mám tedy e-knihu získat ( e-kniha Kouzláci) ? Děkuji předem, Leola. - otázka upravena poradcem

Ahoj, v tomto článku najde návod, jak si stáhnout svou e-knihu.
http://alik.idnes.cz/jak-ziskam-vyhru-z-trezoru-ddo-/alik-alikoviny.asp?c=A140625_162354_alik-alikoviny_jit

Čti až do konce.

Alík

Soutěže

Kde mám najít ten rým od Bublima? našla jsem jenom nějaké to Krindy pindy a nic o pytláctví :( projela jsem alíka i bublimo, ale vážně nevím, kde to mám hledat!

pixie-xan, 22. srpna 2014

Rým do hry musíš vymyslet :-) Tak hodně štěstí ve hře. Alík

Soutěže

kdy budou v trezoru hlavní výhry

Veškeré informace k soutěži Alíkův trezor se dočteš v pravidlech hry.

Soutěže

jak vyhrát s trezoru hlavní výhru

Přečti si, prosím, pravidla hry Alíkův trezor. Tam najdeš odpověď na svůj dotaz.