Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Správci

alíku ráda bych se zeptala mohu být zvěrolékařem pokud ne tak neodpovídej a odpověz mi na to jak se mohu stát zvěrolékařem

Zvěrolékařem být nemůžeš, to je programátor tohoto webu. Alík

Správci

Kdo je to zvěrolékař v klubovně Alíka?

Zvěrolékař je programátor tohoto webu. Alík

Správci

AHOJ ALIKU!MOC BY ME ZAJMALO JAK BYCH SE MOHLA STAT SPRAVCEM KLUBOVNY,PROTOZE BYCH SI TO MOC PRALA.DEKUJI ZA ODPOVED (JSI TEN NEJLEPSI DETSKY INTERNET NA SVETE!!!!!!!!!!!!!!!!)

Natali-2000, 27. února 2012

Jak se stát správcem zjistíš v NEJČASTĚJŠÍCH DOTAZECH - Správci.
Alík

Správci

alíku jak se stanu tvojim správcem

nedělee, 24. února 2012

Jak se stát správcem zjistíš v NEJČASTĚJŠÍCH DOTAZECH - Správci.
Alík

Správci

od kdy asi můžu být správcem?

anetka69701, 19. února 2012

Mimo jiné od té doby, až si budeš umět odpověď na takovou otázku sama najít. Zatím doporučuji prostudovat odpovědi na nejčastější dotazy. Odkaz na ně najdeš na každé stránce Alíka dole.
Alík

Správci

AHOJ ALIKU MOC BY ME ZAJMALO JAK SE BYCH SE MOHLA STAT SPRAVCEM.MOC BYCH SI TO PRALA.DEKUJI NATALIE SOLDANOVA(TIMIANEK)

NATALIE SOLDANOVA(TIMIANEK), 22. února 2012

Abys mohla být správcem, musíš se ještě hodně učit. Třeba najít odpověď na svou otázku Jak se stát správcem. Zatím Ti poradím. Na spodní straně stránky je odkaz na nejčastější dotazy. Tam najdeš i odpověď na svou otázku.
Alík

Správci

Ahoj alíku hele mohl bych bejt správce nebo něco tak? děkuju za odpvěd´.

ronvizly, 18. února 2012
Alík18. února 2012

Ahoj,
zatím asi ne.

Správci

mužu se zeptat proč některé nezkušené uživatele alika davate spravce stolu? , a navíc sou tu cca 50 dní. a za 50 dní to nevím jestli se tu všechna pravidla naučí atd.. takže bych tád vědel proč je davate po 5 týdnech spravcem stolu.

Ahoj,
korunku správce stolu může předat mimo jiné i kterýkoli správce stolu. Takže i když dáme správce stolu někomu, kdo je prověřený a je na Alíku už dlouho, tak on potom může předat správce stolu někomu dalšímu, ten ještě dalšímu, a to už se pak moc ovlivnit nedá.
A 50 dní je 7 týdnů, ne 5 týdnů.
Pralinka2

Správci

ahojky, kolik je SK? a kdo to jsou co můžou dělat??????????????????????

anonymka, 8. února 2012

Ahoj,
SK jsou správci klubovny, dohlížejí na pořádek v klubovně a případně vyhazují ty, kteří tam dělají nepořádek. Jejich počet se mění, občas odcházejí nebo přicházejí další, ale přibližně jich bývá kolem deseti až dvaceti.
Pralinka2

Správci

já bych chtěla být správcem (zvěrolékařem) šlo by to ????

Ahoj,
zvěrolékař je pracovník firmy, která provozuje Alíka, a zvěrolékařem se stane tak, že to dostane za úkol od nadřízených.
Správcem se může stát uživatel Alíka jedině v případě, že dosavadní správci Alíka usoudí, že by to zvládl. Ale rozhodně k tomu nepomůže to, když se takový uživatel bude denně ptát správců, kdy už dostane korunku.
Pralinka2

Správci

ahoj alíku, nemůžu bejt neco jsko správce nebo něco jiného? děkuji

Ahoj,
zatím asi ne.
Pralinka2

Správci

Ahooooooj, mohu se na něco zeptat?? .... Chtěl bych se zeptat, jestli Alík nebo jeho správci chodí do klubovny a zda je možné si s nimi psát?? Děkuji

alík a klubovna, 5. ledna 2012

Ahoj,
ano, správci Alíka do klubovny chodí, a je možné si s nimi psát. Alík možná občas taky, ale přece jen toho má hodně, takže by pro něj bylo dost časově náročné si dopisovat s každým uživatelem.
Pralinka2

Správci

ahoj, jiz delsi dobu se znam se spravcem kluubovny alx75 a myslim si, ze si ze svou praci dela opravdu dobre. Nemohl by se stat nekdy taje spravcem alika? znate ho nekdo osobne? prosim at odpovi nekdo, kdo ho zna, diky.

Ahoj,
ano, ALX75 je skvělý správce klubovny a znám ho osobně, ale ne každý skvělý správce klubovny by mohl dělat i správce Alíka.
Pralinka2

Správci

Ahoj Alíku.Chci se zeptat kdy zase bude červeno modro zelený sraz správců a kdy se budou volit další správci klubovny. . Byla bych radši aby mi odepsal nijaký SA. Děkuji. Assie

Ahoj,
červeno-zeleno-modrý sraz správců je určen jen pro správce a koná se podle potřeby, tedy když jsou nějaké body k projednání. A návrhy na nové správce klubovny se neprojednávají na těchto srazech. Návrh na nové správce klubovny se projednává, když někdo někoho nového navrhne. Tebe zatím zádný správce nenavrhl.
Pralinka2

Správci

Ahoj alíku chtěla bych mít červenou korunku správce klubovny.chci poradit jak na to a vím že mi tu napíšeš co si mám přečíst jenže já už to četla úplně celí tak chci radu od tebe prosím dejmi korunku vím že se ti do toho moc nechce ale prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosíííííím dej mi korunku budu ti dobrím správcem

Ahoj,
obávám se, že červená korunka pro tebe není na pořadu dne.
A červená korunka není něco, na co by měl každý uživatel automaticky nárok a dostal to kdykoli na požádání.
Pralinka2

Správci

20:34:22 Kamarádka Heirora odebrala správce stolu.. Jak to můžu udělat já, kdybych měla SS? Jde to u stálých, nebo i u těch, co si děti založí samy?

Ahoj,
když budeš správce stolu, tak se ti tam objeví odkaz "Správce stolu", přes který se dostaneš k těm příslušným kompetencím.
Pralinka2

Správci

Kolik správců má server Alík.cz ?????

Seznam správců serveru Alík.cz najdeš velmi snadno díky odkazu na spodní straně této stránky. Kolik jich je právě nyní se můžeš sama podívat tady.
Alík

Správci

Ahoj Alíku.Byla bych tu už 5 let a měla jsem dobrou cestu k SK.pak jsem se ovšem nepřihlásila 6 měsíců.A chtěla bych tě teď požádat aby jsi mi ho dal.Děkuji Assie

Ahoj,
tak si zkus aspoň vzpomenout, jakou jsi tady těch 5 let měla přezdívku, aby se mohlo zjistit, zda se o tobě dá něco dohledat nebo jestli si některý správce na tebe vzpomene.
Pralinka2

Správci

aliku ja bich chtel bejt spravcem moc prosim

Jak se stát správcem zjistíš v NEJČASTĚJŠÍCH DOTAZECH - Správci.
Alík

Správci

ehm kdo je zvěrolékaž a jak kdo se stal

Zvěrolékař je programátor (zaměstnanec) tohoto webu. Alík