Stop nevychovaným

Seznam správců

Mediální partner

Chceš být můj nový kamarád?

Ahoj, já jsem Alík a chci se s tebou kamarádit.

1.2.3.
Výhody registrace
Přezdívka musí mít nejméně tři znaky a nesmí být obsazená. Přezdívka nesmí obsahovat slovo Alík. Dovolené znaky: A-Z, 0-9, podtržítko, pomlčka.
Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Napiš stejné heslo ještě jednou.

Pro případ, že zapomeneš heslo, budeme potřebovat na tebe kontakt. Vyplň e-mailovou adresu (svoji nebo tvých rodičů)

E-mailová adresa nebude zveřejněna.

Slouží pro ověření registrace a zasílání zapomenutého hesla.

Zavináč se píše přes pravý Alt+V.
 1. Provozovatelem serveru Alík.cz - Internet pro děti, je Ing. Mojmír Mojzík, IČ: 05612144.
 2. Pro vstup či využití určitých součástí stránek či služeb Alík.cz se vyžaduje registrace, zaregistrovat se může i takový návštěvník stránek Alík.cz, který tyto stránky ani služby (zatím) nehodlá využívat.
 3. Účastník je povinen pro registraci sdělovat údaje pravdivě a úplně.
 4. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli v budoucnu vyžadovat poskytnutí i dalších údajů a bez jejich sdělení si vyhrazuje právo dosavadní registraci zrušit a/nebo neumožnit přístup k stránkám/službám, které vyžadují registraci, příp. registraci s určitými údaji.
 5. Pro registraci se využívá formulář, který je vystaven na stránce s těmito pravidly včetně pokynů k jeho vyplnění a odeslání.
 6. Poskytnutím údajů k registraci návštěvník souhlasí s tím, aby je Provozovatel ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb. zpracovával, a to za účelem jejich interního využití, jakož i pro marketingové účely své vlastní a/nebo osob, které Provozovatel přímo či nepřímo ovládá.
 7. Registrace není zpoplatněna.
 8. Provozovatelem pověřené osoby mají právo z bezpečnostních důvodů sledovat všechnu aktivitu na webu. Veškerá činnost takto pověřených osob je evidována a pravidelně přezkoumávána, aby bylo vyloučené zneužití pravomocí.
 9. Návštěvník Alík.cz se zavazuje při návštěvě stránek Alík.cz dodržovat „návštěvní řád“, a to jak obecný, tak zvláštní pro určité části či stránky, případné porušení může mít za následek zrušení registrace.
 10. Provozovatel nenese zodpovědnost za činnost svých uživatelů.
 11. Souhlas se stanovenými pravidly se potvrzuje při registraci uživatele Alík.cz a to zaškrtnutím pole „Souhlasím s pravidly pro registraci“.
 12. Provozovatel je oprávněn tato pravidla i jednotlivé návštěvní řády měnit, tyto změny jsou pro návštěvníky Alík.cz závazné od okamžiku jejich zveřejnění.