Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vytvoření nového účtu, první krok ze dvou

  Ahojky!
  Kdopak jsi, cizinče?

  Chceš být můj nový kamarád?

  Já jsem Alík a chci se s tebou kamarádit.

  Pokud ti ale ještě nebylo 15 let, nesmíš mi o sobě sdělovat vůbec žádné údaje, takže si sám nemůžeš založit účet.

  Popros maminku nebo tatínka, ať ti účet založí. Zabere jim to jen pár minut.

  Chce být váš potomek můj nový kamarád?

  Tak to se musím trošku zkamarádit i s vámi. Já jsem Alík, těší mě. Vy jste zákonný zástupce mého budoucího kamaráda. Vyplňte prosím údaje pro účet, který tady bude vaše dítě používat.

  Chceš být můj nový kamarád?

  Pokud jsi dospěl do věku, kdy smíš rozhodovat o svých osobních údajích, považuji tě za dospěláka a můžeš si zřídit účet sám.

  Zapomenete-li své přihlašovací údaje, budu na vás potřebovat jiný kontakt. Na tuto adresu vám pošlu potvrzující zprávu, bez ověřeného e-mailu nebude účet funkční.

  Přezdívka musí mít nejméně tři znaky a nesmí ji mít nikdo obsazenou. Smí obsahovat pouze česká písmenka, číslice, podtržítka a pomlčky. Žádnou mezeru, žádného smajlíka.

  =

  Heslo musí mít nejméně 5 znaků.

  =

  Dětské heslo také musí mít nejméně 5 znaků.

  Pravidla registrace

  1. Provozovatelem serveru Alík.cz - Internet pro děti, je Ing. Mojmír Mojzík, IČ: 05612144.
  2. Pro vstup či využití určitých součástí stránek či služeb Alík.cz se vyžaduje bezplatná registrace, zaregistrovat se může i takový návštěvník stránek Alík.cz, který tyto stránky ani služby (zatím) nehodlá využívat.
  3. Uživatel je povinen při registraci sdělovat údaje pravdivě a úplně.
  4. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli v budoucnu vyžadovat poskytnutí i dalších údajů a bez jejich sdělení si vyhrazuje právo dosavadní registraci zrušit a/nebo neumožnit přístup k stránkám/službám, které vyžadují registraci, příp. registraci s určitými údaji.
  5. Pro registraci se využívá formulář, který je vystaven na stránce s těmito pravidly včetně pokynů k jeho vyplnění a odeslání.
  6. Souhlas s těmito pravidly se potvrzuje při registraci uživatele Alík.cz a to zaškrtnutím pole „“.
  7. Provozovatelem pověřené osoby mají právo z bezpečnostních důvodů sledovat všechnu aktivitu na webu. Veškerá činnost takto pověřených osob je evidována a pravidelně přezkoumávána, aby bylo vyloučené zneužití pravomocí.
  8. Návštěvník Alík.cz se zavazuje při návštěvě stránek Alík.cz dodržovat pravidla, a to jak obecná, tak zvláštní pro určité části či stránky. Případné porušení může mít za následek zablokování účtu.
  9. Provozovatel nenese zodpovědnost za činnost svých uživatelů.
  10. Provozovatel je oprávněn tato pravidla i jednotlivé návštěvní řády měnit, tyto změny jsou pro návštěvníky Alík.cz závazné od okamžiku jejich zveřejnění.