Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž: Dětský čin roku 2019

  Kdo vyhrál?

  • Andy2207 vyhrála tablet Lenovo TAB4 7" Essential 16GB Ebony.
  • ANDÍLEK2009 vyhrál telefon Motorola Moto C Black.
  • Žížala123 vyhrála bezdrátová sluchátka JBL E45BT.

  Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a za hrdinství. Vítězné příběhy jsou zveřejněné v Alíkovině.

  Alíkova soutěž sice skončila, ale všechny zaslané příběhy se dostaly společně s příběhy zaslanými jinou cestou ještě před porotu Dětského činu roku, která vybrala uživatelku kamp do semifinále – gratulujeme! Její příběh Škola tančí můžete podpořit v hlasování, pokud se vám líbí.

  Pošli nám příběh o hrdinském skutku a vyhraj!

  Dětský čin roku hledá letos další hrdiny z řad žáků základních škol. Pátrá se po dětech, které rády konají dobré skutky a nejsou jim lhostejní lidé, zvířata ani příroda. Udělal jsi pro své okolí nějaký dobrý skutek? Nebo někoho takového poznáš? Poděl se s námi o svůj příběh! Rádi ho zveřejníme a ty nejlepší oceníme skvělými cenami – tabletem, smartphonem nebo sluchátky.

  A kdo ví, třeba se i ty staneš jedním z hrdinů, kteří letos získají titul Dětský čin roku 2019 a zúčastní se slavnostního vyhlášení spolu s patrony projektu z řad známých osobností kultury a sportu. Inspirací ti mohou být loňští hrdinové. Například odvážný chlapec, který pomohl zachránit život spolužačce s hypoglykemií, nebo dívka, která upozornila na nerozvážné chování kamarádů na internetu.

  Poděl se s námi o dobrý skutek, který jsi vykonal ty nebo tvoji kamarádi. Podmínkou je pouze to, aby se opravdu stal a byl založený na skutečných událostech.

  Posílat příběhy můžeš až do 11. září 15. září 2019 – soutěž prodloužena! Tvůj příběh automaticky zařadíme i do soutěže o Dětský čin roku 2019.

  O co se soutěží?

  Na konci soutěže vybereme tři vítězné příběhy. Jejich autoři se mohou těšit na tyto skvělé ceny:

  1. místo: Tablet Lenovo TAB4 7" Essential 16GB Ebony

  2. místo: Telefon Motorola Moto C Black

  3. místo: Bezdrátová sluchátka JBL E45BT

  Jak se můžeš zúčastnit?

  Skončila lhůta pro účast v soutěži.

  Tato soutěž

  Provozovatelem soutěže je provozovatel Alíka. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Soutěžit mohou pouze registrovaní uživatelé. Pravidla soutěže „Alík odměňuje hrdiny s Dětským činem roku“

  1. Pořadatelem soutěže „Alík odměňuje hrdiny s Dětským činem roku“ je provozovatel webu www.alik.cz, mediální partner Nadačního fondu Dětský čin roku (viz www.detskycinroku.cz).
  2. Účastníkem soutěže se stane každý žák/žákyně základní školy, případně speciální základní školy a student/studentka primy až kvarty osmiletého gymnázia, který pošle pravdivou, slohově zpracovanou zprávu o dobrém skutku dítěte.
  3. Zpráva musí popisovat dobrý skutek jiného dítěte, dětského kolektivu, či vlastní skutek, k němuž ověřitelně došlo kdykoliv v minulosti.
  4. Zpráva musí být odeslána s vědomím rodičů nebo školy nebo ústavu ustaveném za účelem provozování společensky užitečné činnosti, zájmového spolku nebo spolku, který účastník soutěže navštěvuje.
  5. Účastník soutěže souhlasí se zveřejněním příběhu, včetně svých osobních údajů.
  6. Uzávěrka soutěže je v pondělí 15. 9. 2019.
  7. První tři vítězné účastníky vybere porota ustanovená pořadatelem soutěže.
  8. Vítězní účastníci (nebo jejich rodiče) si musí objednat doručení výhry do dvou měsíců od vyhlášení výsledků soutěže, jinak výhra propadá.
  9. Nositelem ocenění Alíkův dětský čin roku se stává ten, kdo vykonal dobrý skutek; ten, kdo zprávu o oceněném činu sepíše, získává věcnou odměnu.
  10. Výhry v soutěži jsou soudně nevymahatelné. Pořadatel si vyhrazuje právo snížit počet vítězných účastníků, v krajním případě celou soutěž zrušit.
  11. Všichni účastníci soutěže postupují do dalšího kola, kde o jejich příbězích rozhodne porota www.detskycinroku.cz/hlasovani.