Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž: Dětský čin roku 2020

  Kdo vyhrál?

  • Katotoka vyhrála sluchátka Sony WH-CH400.
  • Copinka vyhrála tablet Acer Iconia One 8.
  • Zuzuška vyhrála telefon Motorola E5 Play.
  • Zeynep vyhrála telefon – nic nedostane, její příběh byl ukradený!

  Výherkyním gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a za hrdinství. Vítězné příběhy jsou již zveřejněné v Alíkovině.

  Alíkova soutěž sice skončila, ale všechny zaslané příběhy se dostaly společně s příběhy zaslanými jinou cestou ještě před porotu Dětského činu roku, která několik z nich nominovala do hlavního kola. Jejich úplný seznam je najdete v článku o soutěži.

  Pokud se vám zalíbí, můžete je podpořit v hlasování.


  Pošli nám příběh o hrdinském skutku a vyhraj!

  Dětský čin roku hledá letos další hrdiny z řad žáků základních škol. Pátrá se po dětech, které rády konají dobré skutky a nejsou jim lhostejní lidé, zvířata ani příroda. Udělal jsi pro své okolí nějaký dobrý skutek? Nebo někoho takového poznáš? Poděl se s námi o svůj příběh! Rádi ho zveřejníme a ty nejlepší oceníme skvělými cenami – tabletem, smartphonem nebo sluchátky.

  A kdo ví, třeba se i ty staneš jedním z hrdinů, kteří letos získají titul Dětský čin roku 2020 a zúčastní se slavnostního vyhlášení spolu s patrony projektu z řad známých osobností kultury a sportu. Inspirací ti mohou být loňští hrdinové. Například odvážný chlapec, který pomohl zachránit život kamarádovi, který se topil, nebo dívka, která se pomáhá starat o děti v dětském domově.

  Poděl se s námi o dobrý skutek, který jsi vykonal ty nebo tvoji kamarádi. Podmínkou je pouze to, aby se opravdu stal a byl založený na skutečných událostech.

  Posílat příběhy můžeš až do 15. září 2020. Tvůj příběh automaticky zařadíme i do soutěže o Dětský čin roku 2020.

  O co se soutěží?

  Na konci soutěže vybereme tři vítězné příběhy. Jejich autoři se mohou těšit na tyto skvělé ceny:

  Tablet Acer Iconia One 8

  Telefon Motorola E5 Play Dual SIM černá

  Sluchátka Sony WH-CH400 černá

  Skončila lhůta pro účast v soutěži.

  Provozovatelem soutěže je provozovatel Alíka. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Soutěžit mohou pouze registrovaní uživatelé.

  Pravidla soutěže „Alík odměňuje hrdiny s Dětským činem roku“

  1. Pořadatelem soutěže „Alík odměňuje hrdiny s Dětským činem roku“ je provozovatel webu Alík.cz, mediální partner Nadačního fondu Dětský čin roku (viz www.detskycinroku.cz).
  2. Účastníkem soutěže se stane každý žák/žákyně základní školy, případně speciální základní školy a student/studentka primy až kvarty osmiletého gymnázia, který pošle pravdivou, slohově zpracovanou zprávu o dobrém skutku dítěte.
  3. Zpráva musí popisovat dobrý skutek jiného dítěte, dětského kolektivu, či vlastní skutek, k němuž ověřitelně došlo kdykoliv v minulosti.
  4. Zpráva musí být odeslána s vědomím rodičů nebo školy nebo ústavu ustaveném za účelem provozování společensky užitečné činnosti, zájmového spolku nebo spolku, který účastník soutěže navštěvuje.
  5. Účastník soutěže souhlasí se zveřejněním příběhu, včetně svých osobních údajů.
  6. Uzávěrka soutěže je v pondělí 15. 9. 2020.
  7. První tři vítězné účastníky vybere porota ustanovená pořadatelem soutěže.
  8. Vítězní účastníci (nebo jejich rodiče) si musí objednat doručení výhry do dvou měsíců od vyhlášení výsledků soutěže, jinak výhra propadá.
  9. Nositelem ocenění Alíkův dětský čin roku se stává ten, kdo vykonal dobrý skutek; ten, kdo zprávu o oceněném činu sepíše, získává věcnou odměnu.
  10. Výhry v soutěži jsou soudně nevymahatelné. Pořadatel si vyhrazuje právo snížit počet vítězných účastníků, v krajním případě celou soutěž zrušit.
  11. Všichni účastníci soutěže postupují do dalšího kola, kde o jejich příbězích rozhodne porota www.detskycinroku.cz/hlasovani.