Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž: Dětský čin roku 2020

  Pošli nám příběh o hrdinském skutku a vyhraj!

  Dětský čin roku hledá letos další hrdiny z řad žáků základních škol. Pátrá se po dětech, které rády konají dobré skutky a nejsou jim lhostejní lidé, zvířata ani příroda. Udělal jsi pro své okolí nějaký dobrý skutek? Nebo někoho takového poznáš? Poděl se s námi o svůj příběh! Rádi ho zveřejníme a ty nejlepší oceníme skvělými cenami – tabletem, smartphonem nebo sluchátky.

  A kdo ví, třeba se i ty staneš jedním z hrdinů, kteří letos získají titul Dětský čin roku 2020 a zúčastní se slavnostního vyhlášení spolu s patrony projektu z řad známých osobností kultury a sportu. Inspirací ti mohou být loňští hrdinové. Například odvážný chlapec, který pomohl zachránit život kamarádovi, který se topil, nebo dívka, která se pomáhá starat o děti v dětském domově.

  Poděl se s námi o dobrý skutek, který jsi vykonal ty nebo tvoji kamarádi. Podmínkou je pouze to, aby se opravdu stal a byl založený na skutečných událostech.

  Posílat příběhy můžeš až do 15. září. Tvůj příběh automaticky zařadíme i do soutěže o Dětský čin roku 2020.

  O co se soutěží?

  Na konci soutěže vybereme tři vítězné příběhy. Jejich autoři se mohou těšit na tyto skvělé ceny:

  Tablet Acer Iconia One 8

  Telefon Motorola E5 Play Dual SIM černá

  Sluchátka Sony WH-CH400 černá

  Jak se můžeš zúčastnit?

  Soutěžit mohou pouze přihlášení uživatelé, kterým ještě nebylo 15 let a kteří mají čitelnou e-mailovou adresu.

  Jména výherců budou zveřejněna na podzim 2020 na Alíkovi.

  Pravidla soutěže „Alík odměňuje hrdiny s Dětským činem roku“
  1. Pořadatelem soutěže „Alík odměňuje hrdiny s Dětským činem roku“ je provozovatel webu Alík.cz, mediální partner Nadačního fondu Dětský čin roku (viz www.detskycinroku.cz).
  2. Účastníkem soutěže se stane každý žák/žákyně základní školy, případně speciální základní školy a student/studentka primy až kvarty osmiletého gymnázia, který pošle pravdivou, slohově zpracovanou zprávu o dobrém skutku dítěte.
  3. Zpráva musí popisovat dobrý skutek jiného dítěte, dětského kolektivu, či vlastní skutek, k němuž ověřitelně došlo kdykoliv v minulosti.
  4. Zpráva musí být odeslána s vědomím rodičů nebo školy nebo ústavu ustaveném za účelem provozování společensky užitečné činnosti, zájmového spolku nebo spolku, který účastník soutěže navštěvuje.
  5. Účastník soutěže souhlasí se zveřejněním příběhu, včetně svých osobních údajů.
  6. Uzávěrka soutěže je v pondělí 15. 9. 2020.
  7. První tři vítězné účastníky vybere porota ustanovená pořadatelem soutěže.
  8. Vítězní účastníci (nebo jejich rodiče) si musí objednat doručení výhry do dvou měsíců od vyhlášení výsledků soutěže, jinak výhra propadá.
  9. Nositelem ocenění Alíkův dětský čin roku se stává ten, kdo vykonal dobrý skutek; ten, kdo zprávu o oceněném činu sepíše, získává věcnou odměnu.
  10. Výhry v soutěži jsou soudně nevymahatelné. Pořadatel si vyhrazuje právo snížit počet vítězných účastníků, v krajním případě celou soutěž zrušit.
  11. Všichni účastníci soutěže postupují do dalšího kola, kde o jejich příbězích rozhodne porota www.detskycinroku.cz/hlasovani.