Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž: Dětský čin roku 2022

  Kdo vyhrál?

  Vítězné příběhy si můžete přečíst v Alíkovině.

  Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a za hrdinství a posíláme nějaké kačky. ;-)


  Pošli nám příběh o hrdinském skutku a vyhraj!

  Dětský čin roku hledá letos další hrdiny z řad žáků základních škol. Pátrá se po dětech, které rády konají dobré skutky a nejsou jim lhostejní lidé, zvířata ani příroda. Udělal jsi pro své okolí nějaký dobrý skutek? Nebo někoho takového znáš? Poděl se s námi o svůj příběh! Rádi ho zveřejníme a ty nejlepší oceníme skvělými cenami – tabletem, smartphonem nebo sluchátky.

  A kdo ví, třeba se i ty staneš jedním z hrdinů, kteří letos získají titul Dětský čin roku 2022 a zúčastní se slavnostního vyhlášení spolu s patrony projektu z řad známých osobností kultury a sportu. Inspirací ti mohou být loňští hrdinové. Například odvážný chlapec, který zachránil život svému mladšímu bratrovi, který se topil, nebo dívka, která se pomáhá starat o nemocná zvířata.

  Poděl se s námi o dobrý skutek, který jsi vykonal ty nebo tvoji kamarádi. Posílat příběhy můžeš až do 15. září 2022. Tvůj příběh automaticky zařadíme i do soutěže o Dětský čin roku 2022.

  O co se soutěží?

  Na konci soutěže vybereme tři vítězné příběhy. Jejich autoři se mohou těšit na

  • tablet Lenovo TAB M7 Black,
  • telefon myPhone Fun 9,
  • bezdrátová sluchátka Sony WH-CH510.

  Tablet, mobil a sluchátka, © Mediální Panterka

  Jak se můžeš zúčastnit?

  Stačí vyplnit formulář! Čas máš do 15. září 2022. Soutěže se lze zúčastnit i víckrát, ale každý zaslaný příběh musí dávat smysl samostatně.

  Skončila lhůta pro účast v soutěži.

  Tato soutěž

  Při uzavření soutěže šlo získat za alespoň jeden text splňující zadání okolo +500 kaček.

  Provozovatelem soutěže je provozovatel Alíka. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Soutěžit mohou pouze registrovaní uživatelé.

  Partnerem soutěže je Nadační fond Dětský čin roku.

  1. Pořadatelem soutěže „Alík odměňuje hrdiny s Dětským činem roku“ je provozovatel webu Alík.cz, mediální partner Nadačního fondu Dětský čin roku.
  2. Účastníkem soutěže se stane každý žák/žákyně základní školy, případně speciální základní školy a student/studentka primy až kvarty osmiletého gymnázia, který pošle pravdivou, slohově zpracovanou zprávu o dobrém skutku dítěte.
  3. Zpráva musí popisovat dobrý skutek jiného dítěte, dětského kolektivu, či vlastní skutek, k němuž ověřitelně došlo kdykoliv v minulosti.
  4. Zpráva musí být odeslána s vědomím rodičů nebo školy nebo ústavu ustaveném za účelem provozování společensky užitečné činnosti, zájmového spolku nebo spolku, který účastník soutěže navštěvuje.
  5. Účastník soutěže souhlasí se zveřejněním příběhu, včetně svých osobních údajů.
  6. Uzávěrka soutěže je 15. září 2022.
  7. První tři vítězné účastníky vybere porota ustanovená pořadatelem soutěže.
  8. Vítězní účastníci (nebo jejich rodiče) si musí objednat doručení výhry do dvou měsíců od vyhlášení výsledků soutěže, jinak výhra propadá.
  9. Nositelem ocenění Alíkův dětský čin roku se stává ten, kdo vykonal dobrý skutek; ten, kdo zprávu o oceněném činu sepíše, získává věcnou odměnu.
  10. Výhry v soutěži jsou soudně nevymahatelné. Pořadatel si vyhrazuje právo snížit počet vítězných účastníků, v krajním případě celou soutěž zrušit.
  11. Všichni účastníci soutěže postupují do dalšího kola, kde o jejich příbězích rozhodne porota www.detskycinroku.cz/hlasovani.