Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž: Dětský čin roku 2024

  I malý hrdina může být odměněn s Dětským činem roku!

  podvacáté hledáme nejstatečnější hrdiny mezi holkami a kluky, kteří navštěvují základní školy nebo víceletá gymnázia. Pokud tedy rád/a děláš dobré věci pro svět kolem sebe, je ten správný čas zapojit se do tohoto úžasného projektu!

  Jak? Napiš nám svůj příběh a dej nám vědět, jak jsi zachránil/a svět nebo alespoň zlepšil/a svůj kousek vesmíru nejen sobě, ale i lidem, zvířatům nebo přírodě kolem sebe. A jaká odměna tě čeká? Žádné kapesné, ale určitě tě něco z toho potěší. Pro výherce máme připravená bezdrátová sluchátka, deskovou hru Scrabble, karetní hru UNO a kufřík Kores plný užitečných školních věcí.

  Příběhy nám můžeš posílat až do 15. září a my je automaticky zařadíme i do hlavní soutěže o Dětský čin roku 2024.

  A co když… se zrovna ty staneš také jedním z hrdinů letošního Dětského činu roku? Zažiješ slavnostní předávání cen v Praze na Staroměstské radnici, kde se budeš moct osobně setkat s patrony tohoto projektu, kterými jsou známé tváře z kultury a sportu. Nezapomeň si přečíst také příběhy hrdinů, kteří zvítězili v předchozích letech, možná najdeš inspiraci pro svůj vlastní hrdinský čin!

  O co se soutěží?

  Na konci soutěže vybereme tři vítězné příběhy. Všichni vybraní dostanou kufřík Kores s náplní školních produktů a navíc jednu z možností:

  • Sluchátka Sony WH-CH520 + karetní hru UNO Deluxe.
  • Deskovou hru Scrabble + karetní hru UNO Deluxe.
  • Deskovou hru Scrabble.

  Sluchátka, Scrabble, UNO a kufřík Kores, © Mediální Panterka

  Jak se můžeš zúčastnit?

  Stačí vyplnit formulář! Čas máš do 15. září. Soutěže se lze zúčastnit i víckrát, ale každý zaslaný příběh musí dávat smysl samostatně.

  Této soutěže se mohou zúčastnit pouze přihlášení uživatelé, kterým je méně než 15 let. Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Tato soutěž

  Při uzavření soutěže získáš za alespoň jeden text splňující zadání +500 kaček.

  Provozovatelem soutěže je provozovatel Alíka. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Soutěžit mohou pouze registrovaní uživatelé.

  Partnerem soutěže je Nadační fond Dětský čin roku.

  1. Pořadatelem soutěže „Alík odměňuje hrdiny s Dětským činem roku“ je provozovatel webu Alík.cz, mediální partner Nadačního fondu Dětský čin roku.
  2. Účastníkem soutěže se stane každý žák/žákyně základní školy, případně speciální základní školy a student/studentka primy až kvarty osmiletého gymnázia, který pošle pravdivou, slohově zpracovanou zprávu o dobrém skutku dítěte.
  3. Zpráva musí popisovat dobrý skutek jiného dítěte, dětského kolektivu, či vlastní skutek, k němuž ověřitelně došlo kdykoliv v minulosti.
  4. Zpráva musí být odeslána s vědomím rodičů nebo školy nebo ústavu ustaveném za účelem provozování společensky užitečné činnosti, zájmového spolku nebo spolku, který účastník soutěže navštěvuje.
  5. Účastník soutěže souhlasí se zveřejněním příběhu, včetně svých osobních údajů.
  6. Uzávěrka soutěže je 15. září.
  7. První tři vítězné účastníky vybere porota ustanovená pořadatelem soutěže.
  8. Vítězní účastníci (nebo jejich rodiče) si musí objednat doručení výhry do dvou týdnů od vyhlášení výsledků soutěže, jinak porota vybere náhradního vítěze.
  9. Nositelem ocenění Alíkův dětský čin roku se stává ten, kdo vykonal dobrý skutek; ten, kdo zprávu o oceněném činu sepíše, získává věcnou odměnu.
  10. Výhry v soutěži jsou soudně nevymahatelné. Pořadatel si vyhrazuje právo snížit počet vítězných účastníků, v krajním případě celou soutěž zrušit.
  11. Všichni účastníci soutěže postupují do dalšího kola, kde o jejich příbězích rozhodne porota a pak i lidé v hlasování.