Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž k animáku Domácí příšerky

  Kdo vyhrál?

  Ten popcorn vás ale pěkně zmátl! Při vyhodnocení minulé soutěže jsme něco naznačovali, i během pátračky občas nějaké zvířátko poradilo, ale třináctina z vás se nenechala zviklat a zůstala věrná špatné odpovědi. I videoupoutávka je plná popcornu, ale popis jasně uvádí, že Elfinové mají rádi zmrzlinu.

  Ze soutěžících, kteří se nenechali nachytat, jsme vylosovali tři – ne, to ne, tentokrát dokonce pět výherců:

  Výhercům gratulujeme! Ostatním děkujeme za účast a všem, kdo odpověděli správně, posíláme jako vždy kačky. ;-)


  Poznej příšerky, které se vyskytují v každém domově!

  Věděli jste, že s vámi bydlí někdo, koho jste nikdy neviděli? Elfinové! Malé chlupaté příšerky, které udržují klid a harmonii a váš dům proměňují na domov. Ano, je těžké tomu uvěřit, ale tito tajní spolubydlící žijí ve všech domech na celém světě. I u vás. Přijďte se s nimi seznámit do kina – Domácí příšerky, animovaný film pro děti a jejich dospělé, bude mít premiéru 28. března. Hrdinové napínavého příběhu v českém znění promluví hlasy Bohdana Tůmy, Elišky Beňové, Petra Nezkusila, Kláry Sochorové, Miroslava Táborského, Jana Šťastného, Dany Černé ad.

  Z animáku Domácí příšerky, © Denis Černov

  Elfinové se nepodobají žádným jiným tvorům. Laskaví a dobrosrdeční kouzelní skřítci milují zmrzlinu a scházejí se na týdenním sjezdu, aby se poradili, jak co nejlépe pečovat o „svého člověka“. Zkrátka se ze všech sil snaží splnit své poslání. Prostě idyla. Nebýt jedné mimořádné výjimky... Finnicka. Tenhle Elfin se každého, kdo se nastěhuje do jeho domu, snaží nejrůznějšími fígly vystrnadit. Lidi nemá rád, protože jsou nepořádní, hlasití a ničí věci.

  Z animáku Domácí příšerky, © Denis Černov

  Vše se ale změní, když se do nejděsivějšího domu v městečku Berg nastěhuje desetiletá Kristýna se svými rodiči. Chytrá a odvážná dívenka, která si nejradši hraje na detektiva, Finnicka odhalí. Ve chvíli, kdy se kolem nich začnou dít divné věci, nezbyde Finnickovi a Kristýně než se i přes odlišnosti spojit a začít spolupracovat. Podaří se jim včas vyřešit všechny záhady a zachránit město?

  Z animáku Domácí příšerky, © Denis Černov

  Domácí příšerky jsou plné dobrodružství, ale i zábavy a humoru. Dětem přinášejí cenné poselství, že s chytrostí, odvahou, a hlavně společně se dá vyzrát i na skutečného super padoucha. A také, že nejen nejlepšího kámoše, ale i jen správného kamaráda či kamarádku mohou najít i tam, kde to nikdo nečeká. Stačí mít oči a srdce otevřené.

  Soutěžní otázky

  Soutěž probíhá od 27. března do 5. dubna. Po jejím konci budou vylosováno pět výherců, kteří dostanou pexeso nebo dvojici vstupenek do kina CineStar.

  Na odpovídání je příliš pozdě, skončila lhůta na účast. Otázky zněly takto:

  Jak se tato malá chlupatá stvoření jmenují?
  Elfinové (správně)
  Elfíci
  Elfové

  Jakou dobrotu milují?
  bonbóny
  popcorn
  zmrzlinu (správně)

  Všechny tyto příšerky jsou hodňoučké. Tedy až na jednu výjimku, a tou je...
  Berg
  Finnick (správně)
  Greg

  Jako výhru si šlo vybrat:
  věcnou cenu Pexeso s Domácími příšerkami,
  2× digitální cenu Vstupenku do kina CineStar.

  Tato soutěž

  Při uzavření soutěže šlo získat za správné zodpovězení +300 kaček.

  O co jsme soutěžili:

  Pexeso s Domácími příšerkami Vstupenka do kina CineStar

  Provozovatelem soutěže je provozovatel Alíka. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Soutěžit mohou pouze registrovaní uživatelé.

  Partnerem soutěže je Coontinental film.