Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Dárek z katalogu dárků

  Dřímej i ty / Vstávej i ty + CD

  knížkaCDknížky od Pampeliškovaod 1 rokuweb nakladatelstvírecenze

  Aby děti sladce spaly... Na každé nádherné plnobarevné dvoustránce někdo půjde spát. Usneš i ty? Zaručeně uspávající ukolébavka, prověřená třemi malými rošťáky dávno před vydáním knihy. Ale to není všechno. Jde o dvě knihy v jedné. Ať ji děťátko otočí jakkoli, bude to správně. Z druhé strany totiž začíná den.

  Ranní písničku i ukolébavku si můžete pouštět (a třeba se naučit) z přiloženého CD, které je součástí každé knihy (písničky jsou ve formátu mp3). CD obsahuje i instrumentální verzi každé písně. Navíc v knize najdete notové záznamy s akordy.

  Knihu můžete dětem klidně jen číst jako básničky. Nebo zpívat. Anebo pustit doprovod z CD. To už je jen na vás.

  Zájemce o knížku musí naspořit:
  21 000 kaček
  … v Alíkově věrnostním programu.

  Objednat knížku

  Dárky jsou rozesílány Českou poštou, buď obyčejným psaním, nebo doporučeným balíkem, standardní doba doručení je 2 až 60 dní od objednávky.

  Poštovné platíme my, v případě podezření z neférového jednání ze strany uživatelů si vyhrazujeme právo dárek nedoručit. Za případné poškození či ztráty zaviněné Českou poštou neručíme.

  Na uvedenou adresu nebudeme posílat nic, co by nesouviselo s objednávkou.

  Nepřihlášení nemají kačky

  Objednávat knížky a jiné dárky mohou jen přihlášení uživatelé s dostatečným množstvím naspořených kaček.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  PejsekNelinka v něm napsala:

  Na téhle knížce mě zaujalo, že obsahuje ranní píseň. Je zajímavá myšlenka malé děti ráno budit písničkami. To, že jsou ke knize přiložené CD a noty je další bonus. Maminky tak svým dětem mohou pustit písničku na dobrou noc nebo jim přímo zazpívat, a to i v těhotenství. $> Napadlo mě k tomu, že knížka by se dala krásně využít i v mateřské škole.
  Líbilo se mi, že sis zjistila zajímavé informace o knize – zde narážím na třetí plusový bod, a sice, že před vydáním knihy bylo ověřeno, že ukolébavky fungují.
  Je také dobře, že jsi na konci článku uvedla přímo odkaz na nakladatelství, kde si lze knihu objednat.

  Linda23 v něm napsala:

  Krásný článek. I když jsem větší a ukolébavky čtu maximálně sestřenicím, tak mě tato recenze oslovila, abych si ji sama pořídila a holčičkám z ní předčítám jedna radost. Jim se to moc líbí, mně taky a když se nudím, sama si je pročítám. Navíc jsou v ní krásné ilustrace a text je hezky přehledný. Doporučuji knihu pořídit dětem na Vánoce nebo narozeniny. (ÍÍÍ)

  Příspěvek z 2. září 2022 ve 20:20.
  Anež v něm napsala:

  Moc hezká recenze knížky! Taky moc ráda vzpomínám na chvíle, kdy jsem byla malá a taťka, nebo občas i mamka mi zpívali ukolébavky. :-3 Pořád si je někdy společně zazpíváme $> dávám 5 tlapek