Soutěž o vstupenky na Fantazii na kolečkách

Kdo vyhrál vstupenku?

Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení. Jedna poslední vstupenka ještě zbyla v katalogu a jde si ji objednat za kačky, takže kdo si pospíší.

V souladu s pravidly, která Alík nastínil v listopadu, dostal za svoji účast v soutěži nějaké kačky každý, kdo správně odpověděl na otázky.

Blíží se premiéra originální show Michala Nesvadby
Fantazie na kolečkách!

Blíží se pražská premiéra dvouhodinového pohádkového představení ve stylu muzikálové revue FANTAZIE NA KOLEČKÁCH, která se uskuteční v sobotu 14. března v Tipsport Aréně v Praze je bohužel odložena kvůli pandemii koronaviru. Alík je mediálním partnerem.

Na premiéru bude navazovat podzimní tour na zimních stadionech v Liberci, Třinci, Ostravě, Pardubicích, Českých Budějovicích, Zlíně, Chomutově a následovat bude také tour v roce 2021, např. v Brně, Bratislavě atd. Jde o autorský projekt Michala Nesvadby, který je ryze český a k jehož vzniku přizval své kolegy z branže. Oblíbený bavič dětí i dospělých tak reaguje na přání svých příznivců … a spolu s televizními skřítky Františkem, Fanynkou, Bafíkem, Zeleňourem se Žluťounem a šicími stroji rozjedou jedinečnou šou pro malé i velké diváky. V poetickém příběhu předvedou na velkých rampách své umění mistrovští „bajkeři“, dále uvidíte tandemovou krasojízdu na kolech, free style, in-line bruslaře a světové koloběžkáře.

Přijďte si užít rodinnou muzikálovou show! Pohádkově akční děj a boj dobra a zla vás naplno vtáhne do příběhu záhadně mizejících hraček. Více informací na www.fantazienakoleckach.cz.

Soutěžní otázky

Soutěž probíhá od 17. února do 29. února. Po skončení budou vylosováni tři výherci.

Skončila lhůta pro účast v soutěži.

Na čem všem se budou prohánět skřítci a ostatní postavičky ve Fantazii na kolečkách?
Ledové kluziště.
Kola, kolečkové brusle, jednokolky. (správně)
Motorové čluny, vrtulníky.

Jak se jmenují skřítci na obrázku Fantazie na kolečkách?
Michal, Jůlie, Jů, Hele.
František, Fanynka, Žluťoun, Zeleňour. (správně)
Modroun, Fialoun, Červeňour.