Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Dárek z katalogu dárků

  Kamarádi z Medového lesa – Pojďte s námi hledat poklad!

  poslední kusknížkaknížky od Kazdypřírodazvířataod 4 letweb nakladatelstvírecenze

  V Medovém lese bydlí čtyři zvířecí kamarádi s laskavým srdcem a hebounkou srstí. Kdykoli se některé z dětí z lesní školky dostane do potíží, hned mu přispěchají na pomoc. Tentokrát nás čeká napínavé dobrodružství při hledání pokladu.

  Už několik dní bez ustání prší. Kamarádi z Medového lesa si hoví v suché skrýši, a aby zahnali nudu, nakreslí si mapu pokladu. Pak ale jejich mapa padne do rukou dětem z lesní školky. Zvířátka neváhají a pro své malé dvounohé kamarády nějaký ten poklad seženou a tím pro ně připraví napínavé dobrodružství. Nemají přitom ani tušení, že to, co je pro ně nepotřebné harampádí, může mít pro někoho jiného nedozírnou hodnotu…

  Již páté pokračování dobrodružných příběhů, které zvídavým předškolákům radí, jak se chovat v lese a neublížit lesním zvířatům. Ze série Kamarádi z Medového lesa zatím vyšly další čtyři díly: „Jak zahnat stesk“, „Králíčci v ohrožení“, „Všichni za jednoho“ a „Ty to zvládneš, Lukáši!“. Všechny čtyři také jako audioknihy v podání Jitky Molavcové.

  Čtyři kamarádi, co mají les rádi:

  • Lišák Míša – Do všeho strká svůj zvědavý čumáček a dokáže v lese objevit ta nejlepší dobrodružství. A dobrý čuch má i na svoje kamarády – kamarádství a dobrá parta jsou pro něj totiž to nejdůležitější.
  • Laňka Daňka – Je opatrná a zdrženlivá a neustále si s něčím dělá starosti. Ovšem nikdo není schopen vnímat pocity a nálady tak dobře jako ona. Proto jsou za její moudrá slova vždycky všichni vděční.
  • Divoké prasátko Chrochtík – Je pěkně mazané a neustále hledá nějaká dobrodružství – a jeho maminka hledá jeho. Chrochtík své kamarády dokáže rozesmát i přivést k úžasu.
  • Mývalka Makovička – Ze všeho nejradši se o všechny stará, neúnavně pečuje o čistotu a každou chvíli radostně zatleská. Své jméno dostala podle vlčího máku a červenou kytičku taky ze všeho nejradši nosí ve vláskách.

  Zájemce o knížku musí naspořit:
  51 000 kaček
  … v Alíkově věrnostním programu.

  Objednat knížku

  Dárky jsou rozesílány Českou poštou, buď obyčejným psaním, nebo doporučeným balíkem, standardní doba doručení je 2 až 60 dní od objednávky.

  Poštovné platíme my, v případě podezření z neférového jednání ze strany uživatelů si vyhrazujeme právo dárek nedoručit. Za případné poškození či ztráty zaviněné Českou poštou neručíme.

  Na uvedenou adresu nebudeme posílat nic, co by nesouviselo s objednávkou.

  Nepřihlášení nemají kačky

  Objednávat knížky a jiné dárky mohou jen přihlášení uživatelé s dostatečným množstvím naspořených kaček.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  PejsekNelinka v něm napsala:

  Moc se mi líbí obálka knihy, krásně na první pohled zaujme. Zaujal mě příběh autorky, zvláště to, jakou měla představu o ideálním místě na psaní. Oceňuji, že je kniha i v audioverzi – je to dobrá alternativa, pokud zrovna nemáme chuť číst, ale chceme, aby děti v příběhu neztratily nit. :-) Dále se mi líbí, jak ses nad knihou zamyslela, což lze vidět v plusech, ale i v mínusech knihy.

  Příspěvek z 23. listopadu 2022 v 15:11, upravený vzápětí.
  NikiTkd3 v něm napsala:

  Líbí se mi že je tu dost informací o spisovatelce a taky že jsi sem přiložila namluvenou audioknihu z prvního dílu. Mému o pár let mladšímu já, by se knížka velice líbila:-D Super alíkovina, 5 tlapek;-)

  CaMiL v něm napsala:

  Díky! @)->- i tvé jsou fajn >X<-