Soutěž: O tři knížky z Pikoly

Kdo vyhrál?

Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení.

Vyhrajte knihy z Pikoly

Zodpovězte správně dvě jednoduché otázky a vyberte si, kterou ze tří knížek byste chtěli vyhrát. Ceny do soutěže věnovalo dětské nakladatelství dětské literatury PIKOLA.

Dogman je obranář zákona a mstitel pes-práví. Má srdce hrdiny, silné paže, bystrý rozum... a hustou srst. Dokáže zatočit se zločinem ve svém rodném městě?

Jack a jeho geniální sourozenci, Ava a Matt, se za novým dobrodružstvím vydávají na havajský ostrovní domov miliardářky, která zbohatla na nových technologiích. Jejímu projektu totiž někdo škodí...

Znáte-li seriál Teorie velkého třesku, spoluautora knížky Jack a géniové Billa Nye (známého popularizátora vědy) jste mohli spatřit v sedmé epizodě sedmé řady (jako konkurenta profesora Protona), objevil se též v prvním díle poslední řady.

Třetí knížkou je zápisník s testy, recepty, tipy na kreslení… dohromady se stovkou nápadů a s krásným třpytivým srdíčkem na obalu.

Soutěžní otázky

Soutěžit můžete od 3. května do 12. května. Po skončení soutěže budou vylosováni tři úspěšní soutěžící, kteří dostanou zvolenou výhru.

Skončila lhůta pro účast v soutěži.

Který hrdina knížky má psí hlavu?
Dogman
Hurvínek
Simba
Ája

Který hrdina knížky má dva geniální sourozence?
Jack
Zápis Ník
Hroch Pepíček
žádný (je to chyták, geniální jsem pouze já)