Soutěž o knížky Jak vycvičit draka, 1.-4. díl

Kdo vyhrál?

Výherci gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení. Jako vždy je i tato výhra dostupná i v katalogu dárků za Alíkovy kačky. ;-)

Vyhraj čtveřici knížek Jak vycvičit draka od Knihcentrum.cz

Internetové knihkupectví Knihcentrum.cz přináší soutěž o speciální balení obsahující první čtyři díly knižní série Jak vycvičit draka. Odpověz na tři jednoduché otázky a třeba se na tebe usměje štěstí.

K zodpovězení otázek není nutné znát třetí film, který měl nedávno premiéru a kterému na Alíkovi nedávno vyšla recenze. Ale pokud nevíš odpovědi, možná ti ta recenze pomůže. ;-)

Také může napovědět oficiální anotace knížek:

Škyťák Šelmovská Štika Třetí se jednou stane slavným vikinským hrdinou. Potrvá to ovšem ještě pěkně dlouho. Zatím je to úplně obyčejný vyzáblý kluk, na válečníka moc nevypadá a v nadávání, mlácení a loupení zrovna nevyniká. A jako by to nestačilo, jeho lovecký drak je příšerně neposlušný, malinko podměrečný a jméno Bezzubka mluví za vše... Jak s touhle výbavou přežít dobrodružství, která na drsném severu číhají na každém kroku? Jak čelit obrovským obludám, hrozivým hrdlořezům, prokletým pokladům a buranským bratrancům? Bude Škyťákovi stačit odvaha, důvtip, znalost draků a věrní přátelé?

To se dozvíte v prvních čtyřech dílech nebetyčně napínavých a vražedně vtipných Škyťákových pamětí. Vzhůru na Barbarské souostroví!

Soutěžní otázky

Soutěžit můžete od 16. srpna do 1. září. Poté bude vylosován jeden výherce.

Skončila lhůta pro účast v soutěži.

Jak se jmenuje hlavní lidský hrdina, pilot Bezzubky?
Zubka
Škyťák
Huhlák

Jak se jmenuje vikingská vesnice, u které byl Bezzubka ochočený?
Vool
Blp
Idiod

Jak se jmenuje dívka, do které je pilot Bezzubky zamilovaný?
Indulóna
Astrid
Alík