Soutěž o knížky od Krigla
Kdo vyhrál?
No tedy! Takhle zvláštní chyták jsme tady asi ještě neměli. Veselá strašidla sice mají na obálce strom a v otázce bylo jakési dlouhatánské slovo, ale v popisu knížky je jasně napsáno, že strašidýlka probudil pád a ne ! Čtvrtina z vás udělala v této otázce chybu!
Přemýšleli jsme, jestli nemáme v soutěži nebo v popisu knížek nějakou chybu, protože takhle strašidelnou statistiku soutěže jsme už dlouho neměli. Navíc u otázky o strašidle.
Příště musíte pozorněji číst. Jako četli tito vylosovaní:
KikaBum vyhrál knížku Čím chci být, až vyrostu.
žížalice011 vyhrála knížku Oplatková Markéta.
betty vyhrál knížku Veselá strašidla.
Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a těm, kdo odpověděli správně, posíláme jako vždy 200 kaček.
Pokud si nejste odpověďmi v soutěži jistí, můžete nově používat soutěžní bryndák, který sice také stojí nějaké kačky, ale třeba se to někdy vyplatí.
Vydej se za strašidly, toulej se skřítkem či poznej spoustu zaměstnání!
Snad každý už se někdy zamyslel nad tím, co by chtěl jednou dělat. Máme tady na to ostatně i nástěnku. Pokud pořád ještě nevíš, nevadí, třeba vyhraješ knížku, která ti pomůže. Nebo máš raději pohádky a jiné příběhy, které tě zavedou i třeba ke skřítkům či strašidlům?
Veselá strašidla
Tato knížka vypráví o dvou malých strašidlech. Jsou to velcí dobrodruzi, a tak se s nimi určitě nebudeš nudit! Vyraz s nimi na výlet a uvidíš, že poznáš nejedno tajemství a užiješ si i kopec srandy.
Oplatková Markéta
Baví tě pohádky? V této knížce jich na tebe čeká hned 15 a můžeš si s nimi užít takové předčasné prázdniny. Nebudou to ale jen tak ledajaké prázdniny, potkáš totiž i třeba skřítka!
Čím chci být, až vyrostu
Chceš místo pohádek raději zkoumat a dozvědět se něco, o čem třeba ještě nevíš? Jak je libo, vydej se do světa povolání, kde najdeš i spoustu otázek a také originální písničky, jak jinak než o pracích!
Soutěžní otázky
Soutěž probíhá od 10. dubna do 19. dubna. Po jejím konci budou vylosováni tři výherci, kteří dostanou knížku dle svého výběru.
Na odpovídání je příliš pozdě, skončila lhůta na účast. Otázky zněly takto:
Co probudí z dlouhatánského spánku strašidlácké klučíky?
– pád stromu
– pád domu (správně)
– zemětřesení
Čí je pramen, u něhož přebývá skřítek Vřídloveček?
– Markéty
– Jindřišky
– Rusalky (správně)
Jakou formou je psaná knížka Čím chci být, až vyrostu?
– básničkami (správně)
– běžným textem
– komiksem
Jako výhru si šlo vybrat:
– Veselá strašidla,
– Oplatková Markéta,
– Čím chci být, až vyrostu.
Provozovatelem soutěže je provozovatel Alíka. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Soutěžit mohou pouze registrovaní uživatelé.
Partnerem soutěže je Nakladatelství Agentura Krigl.