Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž o komiksy Kůstek

  Kdo vyhrál?

  Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení. Toto určitě nebyla poslední soutěž o komiksy…

  Komiksová sága Kůstek od CREW KIDS

  Kůstek je fantasy sága, která nás zavede do úžasného světa plného tajemství, draků s doutníky, babiček závodících s kravami a věčně hladových krysáků. Díky vydání Scholastic, ve kterém byl poprvé Kůstek představen v barvě, se celá generace amerických dětí dostala zpět do knihoven! Taková kniha už přeci stojí za přečtení :)

  Na stránkách CREW KIDS si můžete přečíst ukázku.

  Příběh začíná tím, že tři bratranci - Podfa, Švanda a Ferda opustí svůj rodný Kůstkov. Cestou vyhnanců se pak ocitají ve světě, v kterém není nic takové, jak se může na první pohled zdát. Hladoví krysáci usilují bílým bytůstkám, velice podobným Tolkienovým hobitům, o život a snaží se je sníst jako zapékánky. Ferda se zamiluje do nádherné a odvážné Trnky, jejíž původ jistě není zcela obyčejný. Seznámí se s babčou Ben, která závodí s kravami a také narazí na velkého rudého draka, který je jim záchranou snad na každém kroku. Na pozadí celého příběhu se ale odehrávají mnohem temnější věci, než by si roztomilí a skoro nevinní Kůstci mohli představit.

  Soutěžní otázky

  Soutěžit můžete od 30. listopadu 2018 do 13. prosince 2018. Po skončení soutěže budou vylosováni tři výherci.

  Skončila lhůta pro účast v soutěži.

  Provozovatelem soutěže je provozovatel Alíka. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Soutěžit mohou pouze registrovaní uživatelé.

  Co je CREW KIDS?
  Nová značka komiksového Nakladatelství CREW, které se rozhodlo takto označit své komiksy pro předškoláky a děti na prvním stupni! Orientace v komiksech bude nyní pro samotné nejmladší čtenáře, ale i jejich rodiče či učitele snadnější, a to i z důvodu, že na každé knížce vycházející pod CREW KIDS bude uvedeno, od kolika let je pro čtenáře vhodná.