Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž o komiksy CREW KIDS

  Kdo vyhrál?

  Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení.

  Vítejte ve světě dětského komiksu, který přináší CREW KIDS!

  Nová značka komiksového Nakladatelství CREW, které se rozhodlo takto označit své komiksy pro předškoláky a děti na prvním stupni! Orientace v komiksech bude nyní pro samotné nejmladší čtenáře, ale i jejich rodiče či učitele snadnější, a to i z důvodu, že na každé knížce vycházející pod CREW KIDS bude uvedeno, od kolika let je pro čtenáře vhodná.

  A na jaké hrdiny se zde můžete těšit? Kromě rošťáka Barta Simpsona, nebo stále veselé podmořské houby SpongeBoba zde narazíte i na crossover (tedy spojení dvou světů/hrdinů/linek, které k sobě normálně nepatří, do jednoho příběhu) Batman a Želvy nindža Adventures. Zpoza rohu už Mimoni vyhlížejí Kůstka, který na své cestě skrze svůj fantasy svět prožívá ta nejzajímavější dobrodružství! Již brzy se také můžete těšit na statečné DC Superhrdinky – hrdinky i záporačky DC světa, které společně navštěvují superhrdinskou školu, čelí zlosynům, ale i všem trablům dospívajících slečen. (DC Comics je americké komiksové vydavatelství. Pod písmeny DC je označován svět, ve kterém se jeho postavy pohybují.)

  A komu se dnes blíže podíváme na zoubek? No přece Mladým Titánům! Pojďme na to!

  Mladí Titáni do toho! je komiks o nezletilých superhrdinech s úžasnými schopnostmi, kteří se snaží zachránit svět. Vychází ze stejnojmenného seriálu, který znáte z vašich obrazovek. Stejně jako seriál, tak i komiks srší vtipnou akcí a o zábavu zde není nouze. Domovem Titánů je DC vesmír, takže se můžete těšit i na návštěvu hrdinů jako je třeba Batman nebo Wonder Woman!

  Robin
  Místo parťáka slavného Batmana ho už omrzelo, a tak se stal velitelem týmu Titánů. Nemá sice žádné superschopnosti, ale jako bývalému akrobatovi a znalci bojových umění mu to moc nevadí. Má velikou slabost pro Starfire.
  Starfire
  Mimozemská princezna z planety Tamaran je okrasou Titánů. I když je nejhodnější, a snad i nejnaivnější z týmu, nerozčilte jí! Umí metat energetické koule nebo střílet z očí ničivé paprsky!
  Raven
  Když je váš otec démon a matka člověk, tak je jasné, že budete otrávený emo teenager se sklony k divným věcem. Obzvláště, když umíte čarovat!
  Beast Boy
  Miluje jídlo, videohry a televizi… Jo, a taky se umí proměnit v jakékoli zvíře. Jenže bude zelené. Může za to sérum, kterým ho z těžké nemoci vyléčili jeho vlastní rodiče.
  Cyborg
  Poté, co měl vážnou nehodu, ho jeho geniální otec vylepšil na částečného robota. Díky tomu má super robotické schopnosti. Ale více než být superhrdinou ho baví videohry s Beast Boyem.

  Soutěžní otázky

  Soutěžit můžete od 26. září 2018 do 8. října 2018. Po skončení soutěže budou vylosováni tři výherci.

  Skončila lhůta pro účast v soutěži.