Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž o komiksy podle úspěšných seriálů

  Kdo vyhrál?

  Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení. Toto určitě nebyla poslední soutěž o komiksy…

  Komiksy podle seriálů od CREW KIDS

  Tentokrát soutěžíme o tři komiksy podle známých seriálů.

  Vítejte v Ponyville, domově Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Applejack a všech vašich ostatních oblíbených poníků! S městečkem však není něco v pořádku a jeho obyvatelé se chovají velice, velice podivně! Ponící musí najít zdroj té podivnosti dřív, než bude příliš pozdě!

  Kdo žije v ananasu na dně moří? SpongeBob Squarepants! Nahlédněte do komplikované mysli hvězdice Patrika! Poznejte Planktonův rodokmen! Zjistěte, co se stane, když Křupavého Kraba navštíví slavný gurmánský kritik! Pod vodou je tolik legrace, že se napijete smíchy!

  Mladí Titáni do toho! je komiks o nezletilých superhrdinech s úžasnými schopnostmi. Robin, Starfire, Raven, Beast Boy a Cyborg se snaží zachránit svět. Komiks vychází ze stejnojmenného seriálu, který znáte z obrazovek a stejně jako seriál srší vtipnou akcí. Protože je domovem Titánů DC vesmír, můžete se těšit i na návštěvu hrdinů, jako je třeba Batman nebo Wonder Woman. O zábavu zde není nouze.

  Na stránkách CREW KIDS si můžete přečíst ukázky.

  Soutěžní otázky

  Soutěžit můžete od 1. června 2019 do 9. června 2019. Po skončení soutěže budou vylosováni tři výherci.

  Skončila lhůta pro účast v soutěži.

  Provozovatelem soutěže je provozovatel Alíka. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Soutěžit mohou pouze registrovaní uživatelé.

  Co je CREW KIDS?
  Nová značka komiksového Nakladatelství CREW, které se rozhodlo takto označit své komiksy pro předškoláky a děti na prvním stupni! Orientace v komiksech bude nyní pro samotné nejmladší čtenáře, ale i jejich rodiče či učitele snadnější, a to i z důvodu, že na každé knížce vycházející pod CREW KIDS bude uvedeno, od kolika let je pro čtenáře vhodná.