Soutěž o komiksy se superhrdiny

Kdo vyhrál?

Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení. Toto určitě nebyla poslední soutěž o komiksy…

Pro pořádek uvádíme, že Recep Tayyip Erdoğan není démonický profesor superhrdinek, jak se zhruba 7 % z vás mylně domnívalo, ale prezident Turecka.

Komiksy se superhrdiny od CREW KIDS

Tentokrát soutěžíme o tři čerstvé novinky!

Malý sirotek Billy Batson byl obdařen úžasnými magickými schopnostmi… právě v tu správnou chvíli! K Zemi se blíží invaze mimozemských vetřelců a chystá se i útok pozemských monster, který řídí Batsonův věčný protivník, šílený vědec dr. Sivana! Billy Batson musí říct jen jedno slovo: Shazam!

Během studia Odyssey pro kurz profesora Etrigana na Superhrdinské střední se Supergirl, Bumblebee, Wonder Woman, Batgirl, Harley Quinn, Katana a Poison Ivy vydávají na cestu, v jejímž průběhu se střetnou s kyklopem, vyhledají pomoc čarodějky, vyhnou se sirénám a ocitnou se v Podsvětí! Podaří se jim zachránit svého učitele, uniknout ničemnému Trigonovi a znovu získat Batgirlin Batplane? Nebo jejich výprava skončí epickým selháním?

Thanos, postrach vesmíru, získal klenoty nekonečna, které mu dávají vládu nad celým vesmírem. S mocí klenotů zničil polovinu populace všech světů, včetně mnoha Avengerů a polovinu Fantastic Four. Jak dokáže malá skupina hrdinů a padouchů včetně Spider-Mana, Wolverina, Ms. Marvel a Doctora Dooma zastavit nezastavitelné? Legendární příběh zpracovaný pro mladší čtenáře!

Na stránkách CREW KIDS si můžete přečíst ukázky.

Soutěžní otázky

Soutěžit můžete od 8. dubna do 17. dubna. Po skončení soutěže budou vylosováni tři výherci.

Skončila lhůta pro účast v soutěži.

Které šestipísmenné slovo musí vyslovit Billy Batson, aby se z něj stal superhrdina?
SHAZAM
Bazinga
Jakékoliv sprosté slovo na šest písmen

Kdo je profesorem superhrdinek na Superhrdinské střední?
Démon Etrigan
Alík
Recep Tayyip Erdoğan

Kterou mocnou součástí oděvu se pyšní zloduch Thanos?
Rukavicí nekonečna
Kulichem nemyslitelna
Ponožkou necítitelna


Této soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní uživatelé Alíka.

Provozovatelem soutěže je provozovatel webu Alík.cz. Výhry nelze vymáhat soudní cestou.

Co je CREW KIDS?
Nová značka komiksového Nakladatelství CREW, které se rozhodlo takto označit své komiksy pro předškoláky a děti na prvním stupni! Orientace v komiksech bude nyní pro samotné nejmladší čtenáře, ale i jejich rodiče či učitele snadnější, a to i z důvodu, že na každé knížce vycházející pod CREW KIDS bude uvedeno, od kolika let je pro čtenáře vhodná.