Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Dárek z katalogu dárků

  Naučte se kreslit – Fantastická stvoření a bestie

  knížkaknížky od Zoner Pressutvořeníweb nakladatelstvírecenze

  Vytvořte si svůj bestiář.

  Naučte se, jak nakreslit 30 fantastických stvoření z folklóru, literatury a nejtemnějších zákoutí vaší fantazie. Od nočních tvorů, kteří se snáší ze stínů, přes tajemná stvoření bažin a močálů až po příšery skrývající se v hlubinách oceánů.

  V knize Fantastická stvoření a bestie vás čekají dokončené ilustrace spolu se senzačními nápady, tipy a praktickými lekcemi, abyste si bájné bestie mohli nakreslit i vy sami, včetně návrhů na doplnění pohybu a detailů. Najdete zde spoustu důležitých rad ohledně technik kreslení a malování, stínování nebo proporcí. Naučíte se hledat inspiraci v přírodě, všímat si tvarů, textur a funkcí různých částí zvířat a rostlin.

  U každého tvora je několik prázdných cvičných stran, kde si můžete kreslení sami vyzkoušet, buď podle návodu v knize, nebo na základě toho, co jste se naučili, což vám poskytne odrazový můstek pro vaši vlastní tvorbu. Kniha vám poslouží také jako deník k uchování vlastních postřehů a referenčních fotografií.

  Chopte se tedy tužky a začněte si vytvářet vlastní sbírku zvláštních stvoření.

  Zájemce o knížku musí naspořit:
  75 000 kaček
  … v Alíkově věrnostním programu.

  Objednat knížku

  Dárky jsou rozesílány Českou poštou, buď obyčejným psaním, nebo doporučeným balíkem, standardní doba doručení je 2 až 60 dní od objednávky.

  Poštovné platíme my, v případě podezření z neférového jednání ze strany uživatelů si vyhrazujeme právo dárek nedoručit. Za případné poškození či ztráty zaviněné Českou poštou neručíme.

  Na uvedenou adresu nebudeme posílat nic, co by nesouviselo s objednávkou.

  Nepřihlášení nemají kačky

  Objednávat knížky a jiné dárky mohou jen přihlášení uživatelé s dostatečným množstvím naspořených kaček.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 27. srpna ve 12:01.
  CaMiL v něm napsala:

  Děkuju za tvoji reakci 🌹 Kniha ale nakonec asi pro začátečníky nápomocná je. Nepopisuje úplně do detailů třeba jak šrafovat, ale zase ti ukazuje, jak nakreslit jednotlivé části těla stvoření. Já začala kreslit teprve nedávno. Kreslení dle mého názoru spíš potřebuje jenom trénink :-) Každý umí kreslit, jen se nebát a chtít B-)

  Název, který si obrázku dal se mi moc líbí, akorát mi přijde moc dlouhý. Každopádně je jediný a já si s názvem taky nevím rady, takže ho asi nazvu podle tebe :-P

  Příspěvek z 23. srpna v 16:54.
  jolandaj2 v něm napsal:

  Zajímavý článek. Pochopil jsem, že tato kniha není pro mě, já moc malovat neumím. Obrázek bych nazval : Planoucí duch Mňoukomochomůrka.