Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Dárek z katalogu dárků

  Nok a Knedlíček – Básně o baštění

  poslední kusknížkaknížky od nakladatelství HOSTjídlobásničkyod 5 letweb nakladatelstvírecenze

  Skvělí kuchaři, vinaři nebo sládkové – jsou umělci. Nemalují obrazy, nekomponují hudbu, nehrají divadlo – ale vlastně tak trochu ano. Jejich díla totiž nevznikají jen díky dokonalým technologiím a přesně dodržovaným recepturám. Příroda, půda, klima, plodiny a samozřejmě um těchto kulinárních virtuosů – to vše sehrává v konečném výsledku nesmírně důležitou roli. Jejich produkty jsou často symfoniemi chutí, aromat, jsou to akvarely barev a tónu.

  Bogdan Trojak, původně básník a spisovatel, začal skládat i „poezii vinnou“. Stal se prvním nejvíce viditelným propagátorem vín vznikajících autentickým způsobem. Vůbec mne nepřekvapuje, že píše dál své sonety, básně i prózu a současně se věnuje vínu. Poezie, literatura a jedinečnost jazyka – to je něco, co patří ke krásnému vínu i k životu člověka, který tohle všechno miluje a dělí se o plody své práce s okolním světem.

  Pro děti od pěti let.

  Zájemce o knížku musí naspořit:
  36 000 kaček
  … v Alíkově věrnostním programu.

  Objednat knížku

  Dárky jsou rozesílány Českou poštou, buď obyčejným psaním, nebo doporučeným balíkem, standardní doba doručení je 2 až 60 dní od objednávky.

  Poštovné platíme my, v případě podezření z neférového jednání ze strany uživatelů si vyhrazujeme právo dárek nedoručit. Za případné poškození či ztráty zaviněné Českou poštou neručíme.

  Na uvedenou adresu nebudeme posílat nic, co by nesouviselo s objednávkou.

  Nepřihlášení nemají kačky

  Objednávat knížky a jiné dárky mohou jen přihlášení uživatelé s dostatečným množstvím naspořených kaček.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 23. listopadu 2022 ve 23:00, upravený vzápětí.
  Sysinka v něm napsala:

  Máte rádi básničky? Já ano a velmi!:-> teda popravdě básničky nejraději píšu a skládám sama, ale nevadí mi si ani nějakou pěknou básničku přečíst od někoho jiného O:-).

  A jídlo? Moje srdcovka! Miluju dobré jídlo a miluju sladkosti! A kdo z vás ne? :-D myslím, že kombinace jídla a básní je naprosto geniální! ;-)

  A ještě suprovější je to, že i když nemáte zrovna rádi básničky a říkanky, tak v knížce najdete i různé příběhy. Myslím, že to byl krok správným směrem, protože o to víc čtenářů si knížka najde. :-)

  A co se týká ilustrací, tak dávám plus tomu, že jsou obrázky barevné a tím chytnou více dětských čtenářů a to i ty, kteří ještě neumí číst a kterým básničky a příběhy čtou jejich rodiče. Děti si pak příběhy líp zapamatují a podle obrázků umí příběh i převyprávět 🥰

  Příspěvek z 23. listopadu 2022 ve 20:05, upravený po 2 minutách.
  NikiTkd3 v něm napsala:

  Jídlo mám ráda, básničky taky a naprosto souhlasím s celým závěremok Jsem ráda že zmiňuješ až příliš mnoho obrázků (což je pro mě spíše + než - i když je jich tu až opravdu mnoho) protože ty v takové knížce prostě nemohou chybět:-D Krásný článek, 5 tlapek :-)