Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž o Hororovou magii

  Kdo vyhrál?

  Výhercům gratulujeme! Ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení. Máte-li o Hororovou magii zájem, za Alíkovy kačky si ji můžete objednat z katalogu dárků.

  Soutěž o novou kouzelnickou sadu Pavla Kožíška „Hororová magie“

  Hororová magie vás vezme do světa děsivých triků a kouzel. Naprostá novinka pro malé i pokročilejší mágy od nejúspěšnějšího českého profesionálního kouzelníka, Pavla Kožíška, je konečně tady!

  Sada Hororová magie vás zasvětí do světa těch nejodpornějších a nejděsivějších triků, na které si jen vzpomenete. Jedinečné variace kouzel jistě ocení jakékoliv publikum. Strašidelnými a zábavnými iluzemi oslníte nejen rodinu, ale i své kamarády a spolužáky. Zkoušet a objevovat hrůzostrašná kouzla mohou všechny holky i kluci starší šesti let.

  Naučte se čarovat díky Kouzelnické sadě od mistra v oboru – Pavla Kožíška. Sada Hororová magie obsahuje řadu unikátních triků, které jen tak nikde neuvidíte. Díky promyšleným rekvizitám a skvěle propracovaným návodům je zvládnete bez náročné přípravy a snadno je nacvičíte tak, abyste působili jako naprostí profesionálové.

  Chcete své kamarády trochu vyděsit a zároveň pobavit? Pak je pro vás tato sada jako stvořená. Nejen že jim zamotáte hlavu, ale také je trochu postrašíte a jejich nečekané reakce na sebe nedají dlouho čekat.

  Uvnitř najdete také vstupenku do Divadla kouzel Pavla Kožíška v hodnotě 250 Kč, a to zcela zdarma. Ve strhující a jedinečné show, která je určena pro celou rodinu, uvidíte na vlastní oči ty nejlepší kouzelnické iluze, za které by se nemusel stydět ani David Copperfield!

  Soutěžní otázka

  Soutěž probíhá od 9. listopadu 2019 do 19. listopadu 2019. Po skončení budou vylosováni tři výherci.

  Skončila lhůta pro účast v soutěži.

  Jak se jmenuje vánoční představení Divadla kouzel Pavla Kožíška pro děti?
  Vánoční čarování
  Kouzla na sáňkách
  Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek, ale Kožíšek! (správně)