Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž o šumivé bomby do koupele

  Kdo vyhrál?

  Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a všem, kdo odpověděli správně, posíláme jako vždy pár kaček.

  Tentokrát odpovědi pokazil jen každý dvanáctý z vás… a docela rozmanitě, žádný jasný chyták mezi otázkami zjevně nebyl. Ale soutěžilo fakt hodně lidí! Možná i někteří, kteří nemají z jiných soutěží zkušenost, že musí pozorněji číst. ;-)


  Zažij místo běžného koupání parádní zážitek s rozličnými bombami do vany!

  Téměř každé dítě se moc rádo koupe. To totiž přece není jenom nutná očista těla, která se dělat prostě musí, je to zároveň i úžasná možnost si pořádně zablbnout. Není sranda, když voda stříká všude kolem a koupelna brzy připomíná spíš brouzdaliště? Ne, že by se to rodičům zrovna líbilo, ale oni to občas určitě přežijí, co by neudělali pro dětskou radost...

  V této soutěži můžeš s trochou štěstí vyhrát jednu z těchto šumivých bomb od společnosti JedemBomby, která ti pomůže posunout koupání ještě o level výš.

  JedemBomby.cz je malá firma, která už více než 20 let vyrábí šumivé bomby do koupele, které pořádně a dlouze pění i čistí a vyživují pokožku (i vanu zanechají čistou). Všechny jejich bomby jsou navíc ručně vyráběné na úpatí Jizerských hor.

  Hroch

  Je libo nějaké zvířátko? Co takhle roztomilý hrošík? Vydej se s ním na výpravu do jeho tolik oblíbeného jezírka, určitě se ti tam bude líbit!

  Dvoubarevný Mars

  Láká tě vesmír? S tímto Marsem můžeš zažít pestrobarevnou cestu přímo mezi planety. A třeba tam potkáš i nějakého mimozemšťana...

  Auto

  Připravit ke startu, pozor, teď! Závod právě začal a ty u něj určitě nesmíš chybět, co říkáš? Nasedni rychle do auta, ať ti tvoji soupeři moc neujedou!

  Buď víla

  Zajímá tě, jak to vypadá v království nejen víl, ale i skřítků a podobným bytostí? Tak v tom případě je ten pravý čas roztáhnout křídla a vydat se do tohoto kouzelného světa osobně...

  Soutěžní otázky

  Soutěž probíhá od 19. dubna do 28. dubna. Po jejím konci budou vylosováni tři výherci, kteří dostanou bombu dle svého výběru.

  Na odpovídání je příliš pozdě, skončila lhůta na účast. Otázky zněly takto:

  Jakou barvu má hroší bomba, kterou můžeš vyhrát?
  fialovou
  zelenou (správně)
  modrou

  Co vytvoří dvoubarevná bomba Mars při ponoření do vody?
  dvoubarevnou pěnu (správně)
  dvoubarevnou písečnou bouři
  jednobarevný špunt

  Po čem voní svět skřítků a víl?
  po cukrové vatě
  po Alíkově kožíšku
  po růžích (správně)

  Jako výhru si šlo vybrat:
  Šumivá bomba do koupele – hroch,
  Šumivá bomba do koupele – dvoubarevný Mars,
  Šumivá a pěnivá bomba do koupele – auto,
  Šumivá bomba do koupele – buď víla.