Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Dárek z katalogu dárků

  Pokémon: Red a Blue 1

  komiksPokémonkomiksy od CREW Kidsweb nakladatelstvírecenze

  Vyprodáno!

  Je nám líto, ale rozdali jsme poslední kousky, které jsme měli na skladě, a v dohledné době neplánujeme doplnění zásob. Smiř se prosím s tím, že si tento dárek na Alíkovi neobjednáš a zkus si šetřit na jiný. Můžeš se podívat, jestli komiks Pokémon: Red a Blue 1 nejde koupit někde jinde na internetu za skutečné peníze.

  Tohle je opravdu velká událost. Do Čech se poprvé dostává slavná manga série ze světa Pokémonů! Přímo od prvních dílů začíná vycházet ta nejklasičtější pokémonská komiksové řada, a s ní přichází, ty nejslavnější a nejpopulárnější postavy z toho světa, v čele se žlutým a elektrizujícím Pikachu! A samozřejmě, nemůžou chybět ani zlovolní Rakeťáci!

  Pokémoni přichází s krystalickými příběhy, které čtenáři od tohohle světa očekávají a hlavní hrdina Red je odrazem postavy, kterou fanoušci seriálu znají coby Ashe. A především tu máte tu nejslavnější sestavu pokémonů, v čele s Pikachu, Bulbasaurem, Charmanderem či Snorlaxem. Prostě výkvět. Sám tvůrce Pokémonů, Satoši Tajiri, prohlásil, že tomuhle komiksu se nejlépe podařilo vystihnout svět, který vymyslel.
  Celá řada začne sedmidílnou sérií Red a Blue, na kterou pak navazují další řady odpovídající jednotlivým hrám. Komiks je vyvedený parádně a jeho součástí jsou nejen profily jednotlivých pokémonů, ale i mapka, na které se dá najít, kde byl jaký pokémon chycen!
  Takže neváhejte a vstupte do legendárního světa – poprvé v původní komiksové podobě!

  Emoce a vzrušení z videohry se nyní vracejí v originálním komiksovém příběhu! Chlapec Red vyzbrojený odvahou, vynalézavostí a láskou k Pokémonům se vydává na velkou výpravu. Chce se totiž stát tím nejlepším trenérem Pokémonů ze všech!

  Listovací ukázka
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (22)

  Příspěvek z 4. listopadu 2020 v 8:11.
  Hogo v něm napsal:

  Už chápu:-)

  Ale tento žánr jsem při psaní recenze moc neznal;-)

  Příspěvek z 4. listopadu 2020 v 0:32, upravený po 5 minutách.
  Yume v něm napsala:

  Ahoj, tohle je japonský komiks (manga), který se čte obráceně než naše komiksy. Tzn že se od zadu se číst má a ve vnitr se cte z prava doleva. :)

  Příspěvek z 24. října 2020 v 8:09, upravený vzápětí.
  Hogo v něm napsal:

  Nevím, jestli bych ho dokázal odeslat někomu jinému, ale v dobrém stavu je, nějak se neponičil, možná má na jedné straně jeden nepatrně ohnutý růžek. Navíc se v současné situaci k poště nějakou chvíli nedostanu.

  Pokud bych to dokázal odeslat, chtěl bych za to částku, kterou by byl ochotný zaplatit příjemce. Myslím, že by to měl dostat zlevněné, asi za 15-18 000 kaček.

  Co se týče té recenze, tak se také omlouvám, příště si vezmu něco čemu docela rozumím.;-)

  verbum: Děkuji moc:-3