Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž o předměty s motivem Cartoon Network

  Kdo vyhrál?

  Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení. Předměty jsou k mání i v katalogu dárků za Alíkovy kačky.

  Cartoon Network přináší dětem předčasný vánoční dárek v podobě nových dílů oblíbených seriálů!

  V seriálu Craig od Potoka se stanete svědkem mnoha legračních příhod, které zažívá hlavní postava seriálu Craig společně se svými dvěma nejlepšími kamarády. Ti se jmenují Kelsey a JP a doprovázejí Craiga na pravidelných výpravách do přírody za městem s názvem Potok. Tohle místo je pro všechny zkrátka úplně jiná realita než nudný školní život. Potok je totiž speciální prostor plný dětských fantazií, kde stromovým pevnostem vládnou jednotlivé dětské kmeny a kde si děti vlastními silami stavějí bunkry a cyklistické rampy. Tak popadněte svůj meč (i pokud ho na rozdíl od Craiga a jeho přátel nemáte vyrobený z toaletního papíru) a sledujte všechna nová dobrodružství, která Craiga a jeho přátele doprovázejí při prozkoumávání Potoka. Od 7. prosince na vás na Cartoon Network tato parta čeká vždy ve všední den od 17:00!

  Pokud dáváte vy nebo vaše děti přednost spíše seriálům s dívčími hrdinkami, nesmějí vám uniknout nové díly animovaného seriálu DC Super Hero Girls! Možná by vás zajímalo, jak tato parta holek superhrdinek zvládá bojovat proti zločinu, když musejí dodržovat velmi přísnou večerku? A je vůbec možné zvládat superhrdinský trénink a k tomu ještě domácí úkoly? Být teenagerem je pro Batgirl Supergirl, Wonder Woman a jejich kámošky skoro stejně tak těžké jako být superhrdinkami. A vy se společně s nimi můžete vydat do boje proti zločinu a zloduchům (a také největší hrozbě – střední škole) od 14. prosince vždy od pondělí do soboty v 14:55!

  Soutěžní otázka

  Soutěžit můžeš od 15. prosince 2020 do 25. prosince 2020.

  Po skončení soutěže bude vylosováno pět soutěžících, kteří vyhrají předmět s motivem stanice Cartoon Network nebo komiks od vydavatelství CREW Kids. Stačí, když správně odpovíš na soutěžní otázku:

  Skončila lhůta pro účast v soutěži.

  Jak se jmenují hlavní hrdinové seriálu Craig od potoka?
  Craig, Kelsey a JP (správně)
  Unikitty a Mao Mao
  Ben 10, Victor a Valentino

  Jako výhru si šlo vybrat:
  Klíčenka na krk s motivem DC Superhrdinek,
  Plátěná taška s motivem DC Superhrdinek,
  Zápisník s logem Cartoon Network,
  Penál s logem Cartoon Network,
  Vystřelovací deštník s logem Cartoon Network,
  DC Superhrdinky 1: Zkouškové peklo,
  DC Superhrdinky 2: Hity a mýty,
  DC Superhrdinky 3: Léto na Olympu.