Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž o set s motivem superhrdinek

  Kdo vyhrál?

  Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení. Jako vždy je i tato výhra dostupná i v katalogu dárků za Alíkovy kačky. ;-)

  Cartoon Network představuje novou partu holek se superschopnostmi: seriál DC Superhrdinky

  Nový komediálně-akční seriál mohou diváci sledovat na Cartoon Network.

  Oblíbení superhrdinové ze světa komiksů DC se vrací, a to díky zbrusu novému seriálu DC Superhero Girls - Dívčí superhrdinky, který měl premiéru 28. září na Cartoon Network. Tento akcí nabitý komediální seriál sleduje osudy Wonder Woman, Batgirl, Green Lantern a dalších, které bojují proti zločinu a zároveň se musejí vypořádávat s běžnými útrapami teenagerek v moderním světě. S odkazem na stávající webové série s motivem DC Superhrdinek slibuje televizní seriál ještě více zábavy a vzrušení z nových výzev a překážek, se kterými se budou muset dívky popasovat.

  Děj seriálu se odehrává v ikonickém městě Metropolis a představuje divákům život neobyčejných holek ve zcela normálním světě teenagerů. Dívčí alter ega zažívají typické problémy, se kterými se můžete na střední škole potkat – od snahy mít co nejlepší známky až po zjištění, že ne vždy si jsou všichni rovni - a to všechno má pořádné grády. Koneckonců, být puberťák není jednoduché, a zvlášť když ve škole musíte držet své superschopnosti na uzdě.

  Ovšem když jsou holky dostatečně daleko od všech dramat střední školy, naplno rozpoutají své superhrdinské schopnosti a bojují proti zlověstným padouchům, ať už to je Harley Quinn, Poison Ivy nebo Kočičí žena. Každá z hrdinek je jedinečná, ale všechny dohromady jsou silnější, než kdy bývaly, a úspěšně tak zachraňují svoje milované město a každodenní dobrou náladu.

  Soutěžní otázka

  Soutěžit můžeš od 3. listopadu 2019 do 13. listopadu 2019. Po skončení soutěže budou vylosováni tři soutěžící, kteří vyhrají set krásné tašky, poznámkového bloku a klíčenky s motivem DC Superhrdinek! Stačí, když správně odpovíš na soutěžní otázku:

  Skončila lhůta pro účast v soutěži.

  Ve kterém městě DC Superhrdinky bydlí?
  Superpolis
  Metroville
  Metropolis (správně)


  Provozovatelem soutěže je provozovatel Alíka. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Soutěžit mohou pouze registrovaní uživatelé.

  Partnerem soutěže je Cartoon Network. (Pozn.: web CN nefunguje správně v některých prohlížečích.)