Soutěž o set s motivem superhrdinek

Kdo vyhrál?

Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení. Jako vždy je i tato výhra dostupná i v katalogu dárků za Alíkovy kačky. ;-)

Cartoon Network představuje novou partu holek se superschopnostmi: seriál DC Superhrdinky

Nový komediálně-akční seriál mohou diváci sledovat na Cartoon Network.

Oblíbení superhrdinové ze světa komiksů DC se vrací, a to díky zbrusu novému seriálu DC Superhero Girls - Dívčí superhrdinky, který měl premiéru 28. září na Cartoon Network. Tento akcí nabitý komediální seriál sleduje osudy Wonder Woman, Batgirl, Green Lantern a dalších, které bojují proti zločinu a zároveň se musejí vypořádávat s běžnými útrapami teenagerek v moderním světě. S odkazem na stávající webové série s motivem DC Superhrdinek slibuje televizní seriál ještě více zábavy a vzrušení z nových výzev a překážek, se kterými se budou muset dívky popasovat.

Děj seriálu se odehrává v ikonickém městě Metropolis a představuje divákům život neobyčejných holek ve zcela normálním světě teenagerů. Dívčí alter ega zažívají typické problémy, se kterými se můžete na střední škole potkat – od snahy mít co nejlepší známky až po zjištění, že ne vždy si jsou všichni rovni - a to všechno má pořádné grády. Koneckonců, být puberťák není jednoduché, a zvlášť když ve škole musíte držet své superschopnosti na uzdě.

Ovšem když jsou holky dostatečně daleko od všech dramat střední školy, naplno rozpoutají své superhrdinské schopnosti a bojují proti zlověstným padouchům, ať už to je Harley Quinn, Poison Ivy nebo Kočičí žena. Každá z hrdinek je jedinečná, ale všechny dohromady jsou silnější, než kdy bývaly, a úspěšně tak zachraňují svoje milované město a každodenní dobrou náladu.

Soutěžní otázka

Soutěžit můžeš od 3. listopadu 2019 do 13. listopadu 2019. Po skončení soutěže budou vylosováni tři soutěžící, kteří vyhrají set krásné tašky, poznámkového bloku a klíčenky s motivem DC Superhrdinek! Stačí, když správně odpovíš na soutěžní otázku:

Skončila lhůta pro účast v soutěži.

Ve kterém městě DC Superhrdinky bydlí?
Superpolis
Metroville
Metropolis (správně)


Této soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní uživatelé Alíka.

Provozovatelem soutěže je provozovatel webu Alík.cz. Výhry nelze vymáhat soudní cestou.

Partnerem soutěže je Cartoon Network. (Pozn.: web CN nefunguje správně v některých prohlížečích.)