Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž k filmu Špióni v převleku

  Kdo vyhrál?

  Nejprve bychom měli vysvětlit, že losujeme osm výherců. Půlce soutěžících jsme totiž řekli, že losujeme jen dva výherce – zajímalo nás, jak velký vliv má slíbené množství výherců na zájem o soutěž. Všem pokusným králíkům se omlouváme za tuto malou lest, ale podle statistiky nižší počet výherců nejspíš nikoho od soutěžení neodradil. :->

  V soutěži vyhráli tito soutěžící:

  Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení. Jako vždy jsou vyhrávané předměty dostupné i v katalogu dárků za Alíkovy kačky. ;-)

  Jak už Alík v listopadu sliboval, v soutěžích začínajících po novém roce vyhraje nějaké množství kaček každý, kdo správně odpoví na otázky.

  Špióni v převleku míří do kin

  Když nejlepší špión hledá dokonalé maskování, může narazit na určité potíže. Zejména, pokud jej dostane do parády geniální vynálezce, který je schopen pěkných úletů. A to někdy doslova.

  Bylo by téměř nemožné najít dva tak odlišné hrdiny, jako jsou legendární superšpión Lance Sterling a geniální vynálezce Walter Beckett. Agent Lance kultivovaný, elegantní, nonšalantní, prostě naprosto dokonalý za všech okolností. Zatímco Walter … není. Ten je prostě jen geniální. Náročnou universitu vystudoval už v patnácti letech a teď zrovna pracuje na tajných výzkumných projektech pro ještě tajnější vládní službu. To, že se tito dva dají někdy dohromady jako parťáci v akci, by si nedokázal asi představit ani ten největší padouch.

  Jenže na to dojde právě teď, kdy je potřeba zachránit svět před jedním takovým, před Kellerem Killianem, zlosynem číslo jedna. Walter je totiž vynálezcem biodynamického maskování, které špiónům umožní dokonalý převlek. Či spíše převtělení. A tak se díky tomuto vynálezu Lance promění v statečného, divokého, majestátního a dokonale nenápadného tvora … v holuba. Geniální. Holubi jsou všude, nikdo si jich moc nevšímá a umí létat. Od té chvíle Walter a Lance musí pracovat jako dokonale sehraný tým, jinak se celý svět ocitne ve smrtelném nebezpečí.

  Soutěžní otázky

  Soutěžit můžeš od 20. prosince 2019 do 30. prosince 2019.
  Po skončení soutěže bude vylosováno osm úspěšných soutěžících, kteří dostanou zvolenou výhru.

  Skončila lhůta pro účast v soutěži.

  Kdo se ve filmu promění v holuba?
  Vynálezce Walter Beckett
  Agent Lance Sterling (správně)
  Vrabec na střeše

  Čím je proměna způsobena?
  Polibkem zamilované holubice
  Biodynamickým maskováním (správně)
  Úředním rozhodnutím

  Jako výhru si šlo vybrat:
  Samolepky s motivem Špiónů v převleku,
  Zápisník mladého vědce s motivem Špiónů v převleku,
  Tričko s motivem Špiónů v převleku „L“,
  Trojice filmových figurek s motivem Špiónů v převleku,
  Špiónské puzzle s motivem Špiónů v převleku.