Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Soutěž: O pokračování Dogmana a další knížky

  Kdo vyhrál?

  Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí při dalším soutěžení.

  Vyhraj knížku z Pikoly

  Zapoj se do soutěže o pokračování oblíbeného komiksu Dogman.

  Dogman a Superkotě: Hrdina s psí hlavou a nejlepší psolicajt na světě se stal miláčkem davů. Ale protože zlo nikdy nespí, ani Dogman neusnul na vavřínech.

  Opět se zjevuje na scéně – a tentokrát není sám! Má nového chlupatého a ušatého parťáka – Superkotě. A hned musí společně vyřešit jednu záhadu. Když po nástupu kočičí chůvy zmizí nadějná filmová hvězda, Dogman a Superkotě se rovnou vydávají po horké stopě, aby přišli zmizení na kloub. Podaří se jim to, nebo jim plány na záchranu světa překazí zlotřilý padouch Péťa?

  Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší čtvrtý díl série, která trhá rekordy na světových žebříčcích. (V katalogu dárků má Alík i druhý a třetí díl.)


  Vodopád: Seznamte se s Vodopádem. Před páníčkem se tváří jako roztomilý retrívr, sotva ale za Vláďou zaklapnou dveře, stává se z něj neohrožený psí agent a vůdce psího komanda. Z tajné základny se špičkovým vybavením řídí záchranné operace. A v té nejnovější misi jde opravdu o hodně – záhadný pes jménem Brut má v úmyslu s pomocí mocného artefaktu ovládnout celé lidstvo a předat moc do rukou zvířat. To ale Vodopád nemůže dopustit! Podaří se mu spolu s chrtem Skippym, věčně hladovým Hugem, hackerkou Chloe a kocourem Klavírem zatnout Brutovi tipec?

  To se dozvíte, když na chvíli zvednete oči od videí a přečtete si příběh od slavného youtubera Vládi Kadlece! Je tak napínavý a vtipný, že ho nebudete chtít dát z ruky.


  Neuvěřitelně šílené příběhy: Tohle jsou ty nejvíc neuvěřitelné a nejbláznivější příběhy, jaké se kdy na světě staly. A možná nestaly. A možná jsem si je sám vymyslel, protože jsem strašný pohádkář, vymýšleč a sedmilhář. Každopádně většina z toho, co vám povím, je pravda. Tedy skoro pravda. Ale skoro pravda je téměř úplná pravda, tak se v tom radši nebudeme moc šťourat a půjdeme rovnou na to! Už jste slyšeli o psovi, který se stal ředitelem školy? O šestiletém prezidentovi, který zavedl spoustu praštěných zákonů a nařízení? O tom, jak se Bedřich Smraďoch stal papouškem? O Marcelovi, který se vůbec nikomu a ničemu nevyhýbal, až obešel úplně celou zeměkouli? Nebo o tom, jak křeček vyhrál mistrovství v boxu? Že ne? Tak poslouchejte!

  Knížka je určena všem cvokům, bláznům, šílencům a magorům od 7 let.

  Soutěžní otázky

  Soutěžit můžeš od 28. ledna do 8. února. Po skončení soutěže budou vylosováni tři výherci, kteří dostanou knížku, kterou si při účasti vybrali.

  Skončila lhůta pro účast v soutěži.

  Který tvor NENÍ vyobrazený na obálce Neuvěřitelně šílených příběhů?
  Červený los (správně)
  Modrý hroch
  Žlutý pes
  Lukáš Pavlásek

  Kdo je Vodopád?
  Velryba
  Žirafa
  Pes (správně)
  Lukáš Pavlásek

  Jak se jmenuje padouch v knížce Dogmana?
  Punťa
  Péťa (správně)
  Pťa
  Lukáš Pavlásek

  Jako výhru si šlo vybrat:
  Dogman a Superkotě,
  Vodopád,
  Neuvěřitelně šílené příběhy.