Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Dárek z katalogu dárků

  Ten, kdo jiným jámu kopá – gamebook

  poslední kouskygamebookknížkaknížky od Portáluweb nakladatelstvírecenze

  Ruku na srdce, každý z nás ve svém životě alespoň na chvíli zatoužil po tom stát se hrobníkem. Je v tom jakési morbidní poetično a na cylindry prý holky fakt letí. Navíc člověk potká spoustu zajímavých lidí, i když toho většinou už moc nenamluví. Změna povolání je ovšem zásadní krok, a tak nabízíme přijatelnější alternativu – kup si tuhle knihu a staň se skrze ni na chvíli hrobníkem Jáchymem Ringerem.

  Určuj jeho kroky napříč divokým západem – tak divokým, že by i staré westerny zbledly závistí, kdyby už nebyly černobílé. Kopej hroby, spřátel se s mravenečníkem Brandonem, ochutnej zmrzlinu ze sleďů, přidej se k pochybné církvi a bojuj s krvežíznivými indiány a děsivou byrokracií. Tak do toho, mrtvoly se samy nezakopou! A díkybohu za to – jinak by byl Jáchym bez práce.

  Gamebook je taková napůl knížka a napůl hra. Dává čtenářovi možnost určovat, jak se bude příběh vyvíjet a co se v něm bude dít.

  Zájemce o gamebook musí naspořit:
  28 000 kaček
  … v Alíkově věrnostním programu.

  Objednat gamebook

  Dárky jsou rozesílány Českou poštou, buď obyčejným psaním, nebo doporučeným balíkem, standardní doba doručení je 2 až 60 dní od objednávky.

  Poštovné platíme my, v případě podezření z neférového jednání ze strany uživatelů si vyhrazujeme právo dárek nedoručit. Za případné poškození či ztráty zaviněné Českou poštou neručíme.

  Na uvedenou adresu nebudeme posílat nic, co by nesouviselo s objednávkou.

  Nepřihlášení nemají kačky

  Objednávat gamebooky a jiné dárky mohou jen přihlášení uživatelé s dostatečným množstvím naspořených kaček.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Sumeček v něm napsal:

  Tenhle článek mě donutil přemýšlet o tom, jestli si knihu nebudu přát k Vánocům..8-o Hrozně mě to zaujalo. Ne jen, že jsem o gamebooku pořádně nic nevěděla, ale přijde mi to jako super nápad, jak odehnat někoho od mobilu a donutit ho dělat něco jiného (to zrovna já potřebuju), protože k deskovkám je většinou potřeba aspoň 2 lidí ;-D
  Dávám 5 tlapek, opravdu mě to zaujalo!:-3

  Příspěvek z 23. února 2022 ve 20:27.
  CaMiL v něm napsala:

  Vinnetou: Moc ti děkuju! $> Snažím se pár věcí (no hlavně knížek) zrecenzovat, abyste věděli, jaké dárky v katalogu máme a co můžete u dané knihy či komiksu čekat! @)->- Velice mě těší, že mé recenze čteš! Pevně věřím, že si brzy na něco našetříš $>

  Příspěvek z 23. února 2022 v 9:55.
  Vinnetou v něm napsala:

  Kvalitní recenze, ostatně jako vždycky:-). Pět tlapek si právem zasloužíš!
  Gamebooky mám ráda, vždycky je hrajem na táboře, třeba si někdy našetřím i na tenhle:->!