Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Dárek z katalogu dárků

  Tramvaj plná strašidel

  knížkaknížky z Pikolyweb nakladatelstvírecenze

  Vyprodáno!

  Je nám líto, ale rozdali jsme poslední kousky, které jsme měli na skladě, a v dohledné době neplánujeme doplnění zásob. Smiř se prosím s tím, že si tento dárek na Alíkovi neobjednáš a zkus si šetřit na jiný. Můžeš se podívat, jestli knížku Tramvaj plná strašidel nejde koupit někde jinde na internetu za skutečné peníze.

  Možná nám na skladě ještě nějaký kousek zbyl, ale ten se nejspíš objeví v nějaké soutěži, vrácení do katalogu je nepravděpodobné.

  Bojíte se tmy? Co když se v ní schovávají strašidla? Davidovi rodiče pracují dlouho do noci, a tak musí trávit večery v bytě pod Vyšehradem sám. Je rozmrzelý a strašně se nudí. To ovšem skončí ve chvíli, kdy se mu za oknem v pátém patře začne zjevovat – tramvaj plná duchů. A je po klidném spaní. Naštěstí přijdou prázdniny, David jede za bratranci a sestřenicemi do Uničova, a ti mu pomáhají záhadu tramvajového přízraku vyřešit. Všechny děti musí překonat pořádnou dávku strachu. Davida čeká ale ještě jiná zkouška. Proč se mu vlastně ti duchové zjevují? To se dozví při velkém nočním finále na vyšehradském hřbitově!

  Související Alíkovina:

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Sysinka v něm napsala:

  Knížka mě zaujala hlavně nápadem, že jsou v tramvaji duchové. Na duchy totiž věřím 🙃🙃🙃 a že jsou v MHD? To je bomba!

  Napadlo mě, že se může jednat o variaci na létající auta v Harrym Potterovi. No řekněte, kdo by nechtěl létat v dopravním prostředku a ještě se setkat se svými mrtvými příbuznými?

  Dále se mi líbí, že je knížka hezký ilustrovaná a že ilustrace doprovázejí text. Kdybych někdy napsala knížku, chtěla bych, aby byla ilustrovaná! Knížka tak dostane nový rozměr! O:-)

  Určitě bych si chtěla knížku v budoucnu přečíst (a to nerada čtu xD). Třeba budou duchové tak podtrhlí, že se jich přestanu bát :))))

  Sumeček v něm napsal:

  Teď mám 100 chutí si to přečíst, protože jsem do teď nevěděla, že je to kniha od Petry Braunové Určitě si knihu někdy přečtu a až ji dočtu, ozvu se:-3