Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Dárek z katalogu dárků

  Třináct pohádek

  knížkaknížky od nakladatelství Pampeliškovpohádkyod 5 letweb nakladatelstvírecenze

  Velkoformátová kniha s překrásnými, přímo čarovnými barevnými ilustracemi. Začtěte se do čertovsko-andělských až andersenovských pohádek s originálním, hluboce lidským poselstvím pro malé i velké děti, které vznikaly přirozeně vyprávěním milovaným vnoučátkům. Prožívejte dobrodružství obyčejných věcí a hraček, zvířátek a rostlin, dětí a kouzelných bytostí, andílků i čertíků. Kniha je tištěna na silnějším kvalitním hlazeném papíře.

  Zájemce o knížku musí naspořit:
  51 000 kaček
  … v Alíkově věrnostním programu.

  Související Alíkovina:

  Objednat knížku

  Dárky jsou rozesílány Českou poštou, buď obyčejným psaním, nebo doporučeným balíkem, standardní doba doručení je 2 až 60 dní od objednávky.

  Poštovné platíme my, v případě podezření z neférového jednání ze strany uživatelů si vyhrazujeme právo dárek nedoručit. Za případné poškození či ztráty zaviněné Českou poštou neručíme.

  Na uvedenou adresu nebudeme posílat nic, co by nesouviselo s objednávkou.

  Nepřihlášení nemají kačky

  Objednávat knížky a jiné dárky mohou jen přihlášení uživatelé s dostatečným množstvím naspořených kaček.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  PejsekNelinka v něm napsala:

  Ačkoliv je tohle knížka spíše pro menší děti, při čtení děje pohádky O vodníkovi jsem si vzpomněla na Kytici od Erbena. :-D Děje jednotlivých pohádek mi přijdou hrozně krátké, ale na druhou stranu chápu, že pokud by ses více rozepsala, už by asi byla vyzrazena i zápletka, což není žádoucí. Líbí se mi, že pohádky se snaží děti něco naučit, to je podle mě velmi důležité. Závěr tvého článku mi přišel takový uspěchaný, mohla ses trošku víc rozepsat, ale jinak vznikl další pěkný článek, díky kterému víme, co od knihy očekávat. Díky!