Soutěž: Vyfoť vánoční momentku

Hledá se vánoční momentka, která bude tak akorát

… ani celá ostrá, ani celá rozmazaná, ani mdlá, ani křiklavá, ani ponurá, ani přesvícená. Možná focená makrem, možná obyčejně… možná bez blesku… možná s jinak nastavenou expozicí, nebo s nějakým fajnovým filtrem. ;-)

Pořídit opravdu dobrou fotografii může být věda, ale pokud se povede všechno naaranžovat a cvaknout, je to zážitek zvěčněný navždy.

Kvalitní vánoční momentku můžeš v dalších letech využívat na různá vánoční nebo novoroční přání. Alík by ji ale chtěl využívat zejména ve svém adventním kalendáři. :->

Takto vypadala (volně dostupná) fotka z roku 2017:

Takto vypadala verbumem zapůjčená fotka z roku 2018:

Letošní (volně dostupnou) fotku máš nejspíš ještě v živé paměti…

Otázka tedy zní, jak bude vypadat adventní kalendář v roce 2020, případně 2021, 2022…

Nejspíš není nezbytné, aby na fotce byla zrovna vánoční koule, možná tam nemusí být ani stromeček – můžeš vymyslet lepší scenérii. Ale měla by být obsahově pestrá, bez velkých nudných ploch a měla by na první pohled vyjadřovat Vánoce.

Soutěžní obrázek

Soutěžit můžeš od 27. prosince 2019 do 5. ledna. Následně vybere Alíkova porota vítěze.

Autor nejzajímavější fotky dostane 9 000 kaček. Dalších několik míst dostane též nějaké kačky, podle toho, jak bude porota nadšená.

Této soutěže se můžeš zúčastnit i víckrát, tedy s více různými fotkami… ale vyhrát můžeš nanejvýš jednou. S účastí v této soutěži ti samozřejmě můžou pomáhat rodiče. Fotka může být dodatečně upravovaná či vylepšovaná na počítači.

Skončila lhůta pro účast v soutěži.

Této soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní uživatelé Alíka. Provozovatelem soutěže je provozovatel webu Alík.cz.

Můžu použít cizí volně dostupnou fotku?
Nemůžeš.

Poznáte, že je fotka převzatá z internetu?
Poznáme.

Kousne mě Alík, pokud zkusím podvádět?
Kousne.

Není-li mi něco jasné, kde se mám zeptat?
V poradně.